Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Som rad ze autor tak kritizuje D3, pretože je co kritizovat. Z clanku som sa ale nedozvedel ci ma hra stale pritomny ten lacny Rpg system
  • Zrovna vcera jsme si s pritelkyni koupili D3 na xbox. Na pc me to samotneho vubec nechytlo, ale jakmile jsme to tam u telky zacli krajet ve dvou, tak to dostalo uplne novy rozmer a sli jsme chrapat az o pulnoci:-) Vsem doporucuju.
    • spook.y
      Skoro všechny hry v co-op modu jsou daleko zábavnější než solo.
    • Klobasor
      Jak to funguje ve dvou na jedne tv? Split screen, nebo obe postavicky u sebe?
      • Vakek
        žádný split-screen, ale jedna obrazovka a postavy u sebe..kam jde jeden tam musí i ostatní ;)
    • irdzi
      Včera jsme se s přítelkyní tak strašně zasekali u dema na X360, že jsem to šel dneska koupit a asi se na tom večer taky zasekáme aspoň do 12tý:) ...same story:)
    • to nemáte nic lepšího na práci? *1*
      • Nemej starost;-)
  • 3 měsíce. To vlastne neni tak dlouho.
  • Na datadisk se tesim a koupim ho. Ale i tak ve mne zustava tak trochu pocit ze plno věci co jsou v datadisku placena featura mělo byt v zakladu uz davno. Je to pekne videt na tom ze ten datadisk vlastne celou hru totalne prekope od zakladu a bez nej to nebude vůbec mit smysl hrat. Ale co uz, tech 700 hodin co tam mam odehraných nebude jen tak pro nic za nic, takze sice trochu budu skripat zubama, ale zaplatim..:p
    • Tak ja som na 100% presvedceny, ze Karyn (ta zachranena z pavucej jaskyne) mala byt mystic v D3. Staci sa pozriet do kazdeho aktu a porovnat to so streamom z bety RoS. Su tu v D3V nachystane miesta na ten jej vozik, akurat ze teraz tam je iba nejaky bordel.
      Dalej existuje tweet kde Blizzard popisuje loot runy ako bezplatnu feature.
      Silne to pripomina situaciu z Mafie 2, ked boli po meste nefunkcne telefony, pripravene na platene DLC.
      A nakoniec presne tak ako pises, hru bez datadisku nebude mat zmysel hrat. Bez adventure modu a hlavne bez torment obtiaznosti (lvl.70)
      Behat po tych istych mapach, grindovat nekonecny paragon a hladat nejake cursed chests - vidim to tak ze zakladna hra zakape velmi skoro...
    • Mas 700hodin a stezujes si *1* To je mozny jen u her od blizzardu...
      Btw ja mam 600hodin.
      • hehe tak to je pravda ja mam 275 dni na wow magovi
  • Kdykoliv je téma Diablo, tak to v těch diskuzích vře:) Za mě, jako člověka, co Diablo sérii má moc rád (převážně příběh a atmosféru prvního a druhého dílu), tak je D3 docela slušnej nástupce. Akorát questů je málo, side questů taky (eventy), mechanika hry je fajn. Co mě osobně hodně štve je kam se ubral příběh a že krom filmečku Tyrael vs. Imperius nemaj Cinematics co nabídnout. je to strašně plytký a působí to dost osekaně. Pokud si pamatujete oznamovací trailer, tak těch CGI filmečků bylo víc (vojáci u Arreatu). Příběh Leah není nijak uzavřenej, ani nenahradila Caina, jak by se slušelo a patřilo. smrt Caina je v in-game animaci! navíc fialovym motýlem (wtf?!). A upřímně, baví mě jen první akt, poušť je nudná a navíc to tu už jednou bylo, arreat ošklivej (navíc jsme si ho taky už prošli) a nebe krátký a paradoxně nezajímavý. Level design je pro mě katasrofa. Ale hratelnsot se tomu upřít nedá a těšim se na datadisk.
    • Poust me stvala uz ve dvojce. A v trojce jakbysmet *1*
      • jenže v D2 byla poušť trochu přehlednější než tady...ale jo, taky mě ve dvojce moc nebavila...nejvíc byl dobrej asi první akt a džungle:)..."welcome to kurast, traveler..."
        • Dzungle se mi teda moc nelibila. ALe ten zaver od Travincalu byl uz bombovej *7* To byly casy... JInak me osobne se prostredi v D3 libi, je hezky variabilni. ALe chtel bych tam vic rozsahlych random lokaci.
          • jako jo, D3 je těžkej koridor, co si budeme povídat ... achjo, jak takhle vzpomínám, tak si říkám, že bych mohl znovu nainstalovat D2:D
            • Ale už se zase nestane, že hodinu běháš po stranách mapy hledajíc waipoint a vchod do další mapy *4* .
  • Rada vsem lidem (s dobrym pripojenim): hrajte D3 s kamosema na hardcore bez nakupovani na aukci. Nebudete litovat *3*
    • Přesně.... teď jsem to začal hrát s kámošema.... HC je výzva... aukce je na nic... nikdy jsem na aukci nic nekoupil... ;)

      nic méně s partou kámošů na HC je to vžně sranda :D
  • Tak ja neviem či to ľudia nevidíte, alebo ste slepí. Spoločnosti typu Activision (nie Blizz - tem má v hrách stále posledné slovo pred Activ.), Ubisoft (Assassin) EA (Fifa, Battlef, MOH) potrebujú každý rok nahnať peniaze a naplniť kešene akcionárom. Preto vydávajú svoje tituly nie keď sú hotové, ale jednoducho každý rok + tona dlc, season passov atd, atd. A teraz si to porovnajte s Blizzom. Ten keď nie je spokojný odstrelý aj 4 ročný vývoj do stratena. Ano sú zahojený kvôli Wowku, ale to je výnimka ktorá podvrdzuje pravidlo. Ľudia treba tým guľatým čo Vám trčí z krku, tak tým treba aj trochu rozmýšlať. A nie hate preto že Vám tie hry nesadnú. Tu ide ako sa hovorí o princíp
  • Je fakt úsmevné čítať niektoré komentáre. Prosím Vás zobudte sa ľudia. Či sa Vám hry od Blizzardu páčia, alebo nie, či Vám sadnú alebo nie, netárajte hlúposti prosím. Blizz je jedno z posledných serióznych štúdií. O svoje hry sa stará ako nikto iný (okrem CDP). Datadisky sú fakt seriozna práca a je vidieť že to je pre nich tiež zábava, pretože každý pracuje na svojom projekte niekoľko rokov. Žiadne DLC !!!!! Ak sa Vám to nepáči tak si treba isť kúpiť každoročne nového Assasina a COD a zahrabať sa s nimi pod čiernu zem. Dokonca na budúci rok budete mať 2 assassinov, takže sa môžte isť zahrabať aj 2 razy.
    • Pan Reload ma pravdu. Blizz se o svoje hry opravdu pekne stara a to dlouhy roky. A taky si za to nechava kralovsky platit *5*
      • Veskoslav
        Jeho hry nestojí více než konkurence. A přitom takový Warcraft měl až po 10 letech ukončenou podporu. TO některé hry od EA mají po dvou.
        • Počkat, hry od EA nějaký support mají *8* ? *15*
        • Ja hral D2 jeste v roce 2012. Nez vysla trojcicka...
  • Veskoslav
    Po přečtení diskuze mi to přijde docela sranda. Ano jsem fanoušek. Ale mnozí lidé, co tu nadávají na Blizzard, tak by se měli docela zamyslet. Sc II zklamání? V čem proboha? Že nejsou Dragoni, že Jimmy má vlasy a že Marine se změnil typ zbroje? Naopak Sc II je pokračovatel starých budovatelských strategií. A pokud to člověk nehraje na easy/normal, tak se při sestavování a plnění misí i musí zamyslet. Nefunguje to prostě stylem, vytěžím, dám bojový přesun a ono to nějak dopadne. Takto nefungoval ani původní Starcraft a to včetně datadisku. A MP pro šílence? Hráli to zmínění lidé v poslední době, kdy se matchmaking dělá právě tak, že hrajete proti +- stejným jako Vy a pakliže pravidelně porážíte svou úroveň, tak dostanete lepší? A DIII? Je to jako DII. Nenáviděná a milovaná zároveň. Peněžní aukci jsem nevyužil nikdy a nikdy ani nevyužiji, sám sem prodal dva předměty po 3 eurech a jsem spokojený, více jsem od toho ani neočekával. Ve hře jako takové mám cca 150 hodin a jsem spokojený. Narozdíl od PoE, Van Helsing a jiných novějších Diablovek mi prostě nevadilo, že se na 20 minut připojím, projedu si poslední část III. aktu a pak zase vypnu. U PoE jsem měl problém dojet to podruhé, natož se vrátit do hry. Ale každý máme rádi něco jiného. Ale tvrdit, že Sc II je založená na práci psychologů a hra jako taková nic nenabízí, to mi přijde dost ulhané tvrzení. Ze současných RTS mě nenapadá žádná, kde bych si občas nezopakoval nějakou tu misi či si zahrál Arcade či klasické zápasy. A 40 euro? To bude stát na Battlenetu. Jelikož všechny datadisky ke hrám od prvního Starcraftu stály u nás 999 Kč. Jak Blood Wars, Frozen Thore či datadisky k WoW. Za 40 euro si to koupí vážně jenom blázen, protože je snazší si koupit krabičku a mít DVD+digitální kopii automaticky než jenom kopii a ještě o 300 dráž. Věřím, že datadisk bude něco jako bylo k DII. Která mimochodem bylo po skvělé jedničce proklínanější než 3. díl a bylo to nejhůře utracených 1600 za hru. Tolik k tomu, že hra je drahá či nic nenabídne, nevěříme recenzím atd. Pak se člověk dozví, že to daný človíček má dojeté na Brutal a v Diablu má 500 hodin. Jako můj kamarád, co nesnáší Diablo III, podle něj stupidní hra. S 300 hodinami je to pak humorné poslouchat. Ale jak říkám, ne každému to může sednou. Ale číst ty lži, že loot ve hře byl nastavený tak, abychom utráceli další peníze mi přijde dost na palici. Ale berte to s rezervou. Opravdu jsem fanoušek a jako fanoušek mám více ovlivněné mínění než nezaujatí lidé, co s tím přijdou do styku poprvé než já, co jsem s Blizzardem někdy od 97:) (Kromě WoW)
    • ako ja osobne si mislim ze blizzard ma dobre hry nemozem povedat kriveho slova moj nazor na to je ze sc2 bola posledna dobra RTS co som hral teras hram EE2 lotr a podobne lebo poslednou dobou sa roztrhlo vrece s MMO(free-to-play) co je vecinou prepadak cest vinimkam potom FPS jedine co bolo dobre metro last light a potom tu mame este panacikou assasinou co je to iste dookola ajj ked su tam pirati jednotka bola pre mna top .... moholo bi sa uz konecne najst studio kde su nadany ludia a urobit kvalitne RTS a ukazat ostatnim ako to ma vipadat ...
    • Nic proti, prispevek fajn, ale zrovna PoE me prijde jako dobra varianta k Diablu. Jedna se o zajimavou hru a jeji styl obchodovani je mozna bych rekl lepsi nez puvodni aukce u diabla... proste menite za veci, ktere maji v dane dobe danou poptavku vs nabidku.
      Tam se ukaze jak znate danou hru, jak se do ni ponorite a vymyslite si sve buildy a nebo se snazite vyuzit rad od komunity.

      PoE ale musite hrat jedine na Hardcore a tehdy to ma onu stavu, osobne jestli pujdu opet do Diabla, tak si pockam na par gameplayu a recenzi a pote bych nejspis sel do Hardcore, jelikoz Hardcore mod je opravdu super, pokud mate sanci ho ovlivnit jako u PoE. Ne ze vam na Insane reknou, ze budete proste chcipat a jste radi ze se dostanete do Hardcoru a jedine jak to ovlivnit je dropem (ktery byl v DIII priserny - nehledim na aukci) a nebo nastavenim skillu. Ne mohli jste to ovlivnit pasivnima skillama jako u PoE. Ale pokud se minimalne zlepsi loot v D3, tak to stoji za zkousku...
      • Veskoslav
        Hardcore jsem přestal hrát poté, co jsem potřetí zemřel kvůli kameře a nemizejícím zdem. Bohužel. PoE je fajná. Ale zkus si to zahrát opakovaně. Navíc mě osobně nevyhovuje systém orbů, který je zajímavý, ale měli na něj udělat zvlášť inventář. Takto mám věčně 1/4 inventáře orby+svitky.
        • Tak duvod je jednoduchy, chteji na necem vydelavat, a tak je moznost si koupit dalsi taby ve stashy. Kazdopadne da se to :) Uz jsem tam chcipnul nekolikrat, ale vetsinou vim proc.. ale je fakt, ze je debilni chcipnout na desync, kteryho tam je dost.
    • Tushan
      starcraft byl budovatelská strategie ??? *8* *7* *1*
      jinak D2 fungovalo naprosto skvěle i bez datadisku a ten jen přidal super fičury navíc.
      D3 jaksi nefungoval tak jak by měl a datadisk v podstatě opravuje a předělává a to je dost podstatnej rozdíl.
      • Říct, že d2 fungovalo bez datadisku naprosto skvěle, je prostě, s prominutim, p*čovina..
      • D3 funguje ve verzi 1,08 taky uplne v pohode. A pokud clovek nenakupuje na aukci, tak je to MEGA NÁTĚR. A co teprv s RoS *8*
      • Veskoslav
        Já jsem někde psal, že Sc je budovatelská strategie? DII rozhodně nebyl skvělý. To si teda dost špatně pamatuješ. To, jak máme Diablo II rádi a co na ni máme radi+systém lootu přišel až z datadiskem.
        • Tushan
          Naopak Sc II je pokračovatel starých budovatelských strategií...............
          ja si to nahodou pamatuju moc dobře. třeba 15ti stranková recka ve score (nebo kolik toho bylo) plus stovky hodin hraní. jediné na co si lidi stěžovali bylo předpotopní rozlišení. A potom přišel nářezovej datadisk. Kterej přinesl ohromné množství vylepšení ale core bylo pořád stejné.
          • Veskoslav
            Jo pardon:) Máš pravdu. Myslel jsem to tak, že se tam staví budovy například, je to špatně napsané. Omlouvám se.

            Stěžovalo se na loot, ten byl oproti DI tragicky, troufám si tvrdit, že ještě horší než v DIII, archaické rozlišení, ze začátku docela slušné bugy, kdy kamarád uměl s barbarem na prvním levelu dát kritikal za 500k. Stačilo při útoků myši stihnout F+S+útok myší. Samozřejmě že se to odstranilo, ale mrzelo to u hry za takové peníze. Kouzelnice oproti DI slabá, systém vylepšování postavy byl strašný z důvodů nemožnosti vrátit omylem kliknutou schopnost (to mi vadí dotěď). Nebylo to jenom o tom. Podle mě DII by nebyla taková, kdyby nepřišel datadisk, to samé počítám u DIII.
            • Kr.Pa
              Veskoslav: Tak zrovna třeba RA3, Tiberian Wars jsou excelentní kousky se super příběhem a velmi dobrou hratelností, bohužel je shazuje jeden fakt: dělalo je EA.
              Strategie s neotřelým nápadem a velmi zajímavým příběhem je Universe at War: Earth Assault - tři totálně odlišné rasy, super příběh se zvratem.
              Pak tu jsou silné strategie založené ja předem daném universu: Battle for Middle Earth 2 a SW: Empire at War - opět příběh, který se opírá o film/knížku a se super hratelností.
              Co do největší originality a příběhu musím přidat Divinity: Dragon Commander.
              Pak tu jsou tituly, které jsem mještě moc nehrátl: Supreme Commander a EARTH 21xx.
            • Tushan
              Shania: dizajn misí myslíš uzké uličky vedoucí k cíli ? nebo že každá mise byla v podstatě na čas ? nebo časté nelogičnosti....
              jako běhat z marínou nahoru a dolu po mapě z attack movem není žadnej super dizajn.
              V SC 1 ti nikdo neřekl že mužeš budovy přesouvat ani že můžeš rozložit tanky, hazet atomovky atd.... na vše si člověk přišel sám. tady máš ke každé jednotce připosranej tutorial na kterej je naroubovanej stupidní příběh.
            • Veskoslav
              Dejme si časovou linku 2008 a výš, ať sem neházíme Homeworld, Warcraft, AoE atd. Podle mě z nových her žádná taková RTS není v duchu jako je Sc II. A při porovnání kampaně Sc I a II se teprve ukáže, že kvalita tam skutečně je.
            • Kr.Pa
              Shania: Homeworld
            • Shania
              Tushan: ukaz jinou RTS, kde je doslova kazda mise jina. Oproti SC 1 je to obrovsky krok kupredu ve hratelnosti a dizajnu misi.

              O kvalite svedci i fakt, ze jsme kampan WOL dohral 8x a HOS jsem dal na jeden zatah, jak moc me to bavilo.
            • Veskoslav
              Já se přiznám, že mě ta kampaň baví. A ta různorodost, to se málokde vidí:) Ale jak říkám, mám to rád a proto nevidím ty chyby. A AI snad podvádí ve všech hrách, nejvíce jsem nenáviděl tu v AoE II, když hraješ Královraždu.
            • Tushan
              nic takového jsem nazažil. pamatuju jen 2 bugy. když barbar leapnul a sekl se na místě. a při zabití minotaura v 5 aktu to padalo. a to že ses ukliknul je tvůj boj *1*

              a ještě k tomu SC 2.
              nejvíc mě točí ta kampan. Připadala mě jako jeden velken nudnej tutorial.
              mise... jééé hele terrani maj litací budovy a teď budeš jak xyz litat okolo jak ocas.
              mise... jůůů podívej mame tanky a teď je zakop a budeme střílet
              mise... ááá vikingové no tak to bys měl šup šup litat okolo ....
              prostě na HOV.. navíc na větší obtížnost comp podvádí jak ve všech hrách od blizzen protože oni na nějaké AI prcaj *12*
  • Malleth
    Ještě kdyby tak propojili skilly s typem zbraně (aby nešlo třeba podřezávat kladivem) a vrátili možnost swapovat mezi dvěma setama zbraní.
    • Veskoslav
      Jo swapování by bylo fajn. Problém vidím v tom, zda-li bych měl na to zbraně:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit