Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • par prvnich vet a tolik chyb... ble
  • Nech daju cenu 2 EU a mozno porozmyslam ci kupim.
    • Ristoro
      Tobě to dají zadarmo :). Stačí jim napsat, z jakého jsi ústavu.
  • Ach jo... proč to nemohlo být takhle na poprvé ? Nicméně lepší pozdě než nikdy...
  • Diablo sériu hrávam od prvého dielu, Diablo 2 som hral aj po rokoch. V Diable 3 mám teraz odohraných 655 hodín, čo je za tie peniaze veľmi slušné. Datadisk som si už predobjednal a giftol som si ho z US z druhého konta, takže ma stál 42€ aj nejaká drobná namiesto 60€ za digital deluxe verziu. Stále veľa, ale viem, že je to hra, ktorá ma celkom baví, aj keď nemám zrovna chuť na nič iné - na Steame mám okolo 200 hier.
    Proti grafike hry som mal pred vydaním výhrady, ale zvykol som si a vôbec mi nevadí. Nutnosť byť na nete mi vôbec nevadí, kto už dnes používa pripojenia pomalé, dátovo merané s malým limitom na prenesené dáta, nebodaj vytáčané linky, že s tým má problém, to teda ťažko chápem. Ak niekto chce hrať, tak nemôže mať malý limit na dáta. AH a RMAH mi nijako neprekážajú, naopak, počas hry mi nepadlo dostatok legendáriek, tak som niektoré za prebytočné zlato kúpil, takže momentálne sám zvládnem na inferne MP5 aj uberbossov. Výbava by mohla byť ešte lepšia, ale však času dosť, denne hrávam tak dve tri hodinky zvyčajne. Datadisk prinesie zaujímavé zmeny a určite sa oplatí zahrať. Nie každému sadlo D3 a určite nie kadému sadne datadisk, už len kvôli cene. Ale hra je to dobrá, rozhodne ma baví viac ako nejaké COD a pod.
    • Ostatne soudim, ze toto je kvalitni nazor!
    • Hele, je to každýho věc a neodsuzuju tě...každopádně...655 hodin?
      • to je este podpriemerna hodnota, mnoho hracov ma 1000+.
    • P.S. dík za mínusky, je to môj názor, ak vám vadí a nezvládate to, tak mi je vás ľúto ;)
      • Pokud tobe vadi minusy, pak je mi zase ''lito'' tebe. Jiny nazor (tzn minus) se podle tebe rovna ze to nezvladaji? Boze boze...
        • nevadí mi vôbec iný názor, ak niekto hlúpo nemínuskuje, ale sa aj vyjadrí. Takže cením si aj tvoj názor.
      • Mínusy neřeš, vlastní názor, který nemá za cíl zapadnout do nálady ostatních diskutujících, tak občas dopadá, ale o to víc je ceněný. *3*
        • Minus znamena ze s tebou lide nesouhlasi. Nic vic. Duvodu proc muze byt milion. Takze si tu nehrajte na borce s vlastnim nazorem,protoze minus ma uplne stejnou hodnotu jako plus
        • Aristarch
          ..pravda, pravda *1*
    • a komu to cpes ?
      • diskusným trollom, alebo skôr trotlom.
  • podruhe se napalit uz nenecham nudna hra ve ktere se vyradi jen lide od pasu ti sjou zvykli na stale dokola se opakujici cinnosti staci kdz jim za to jednou za tisic ukonu padne nejaka zbran *11*
  • God-of-War
    Že by konečne pravé Diablo? PS4 verze to jistí.
    • Asharak
      Prej se po pravém Diablu odvařovala myšítka, ale nevím co je na tom pravdy *7*
    • Diablo bez battlenetu pro me neni diablo. ALe sem rad, ze je to i na konzole :)
    • v pravem diablu neni active dodge :P tak spis PC to jisti ne? :D
      • Malleth
        To že v diablu není aktivní forma obrany je spíš nevýhoda než přednost
  • Pro mne D 3 bylo zklamáním.... pořídil jsem hru poměrně pozdě a to znamená, že i když my opčas padl dobrý předmět, na aukci už jsem ho neprodal.... aukční systém diabla je jako letadlo - kdo přišel první napakoval se.... ostatní jsou jen balast co platí.... a to hraní znovu a znovu na tolik obtížnostní... štěstí, že po inferno není ještě impossible. Celkově mě hra více než zklamala a cítím se její koupí okraden
    • V dnesnim D3 po tech patchich uz neni aukce vubec potreba. Kazdyho vec, jesi si dobrovolne kazi radost z dropu *3* Samozrejme pokud chce nekdo nafarmit super gear za 10-20 hodin, tak to ma smulu...Nastesti.
  • Blizzard je celkem precizní vývojářské studio a tak snad i Diablo, ale článek o něm už méně.

    Opravte alespoň toto:

    "S novým aktem se na scéně objevuje také zbrusu nová hráčská postava křižáka, který výrazně koresponduje z prostředním pátého aktu. "
    prostředním je asi překlep za prostředí a určitě tam pak bude S ne Z.
  • ehm,
    "přestal jsem navštěvovat aukci"?
    Toto je dufam nejaky omyl, pretoze myslim ze v bete RoS auction house nieje. Lebo to potom tak divne vyzera (vsak viete ako...)
    .
    btw. na battle.nete je brutalna mobilizacia *2* Stovky hracov pisu ze cena 39.99 je prehnana a na na eu.battle.nete zas plcuju na to ze 40$=40€.
    Ja si ten datadisk kupim, ale myslim ze adekvatna cena by mala byt 30€.
    • aký problém, zaregistruješ account na US, datadisk si giftneš a hotovo. Cena o 1/4 nižšia. Ja som presne tak spravil.
    • ta cena me taky pekne sere
      Je to tak u vsech blizz her ktere vydavaji ... $ = €

      Jeste pockam s preorderem, ale nemyslim ze se to bude menit
  • Můj hlavní dojem je následující:
    1. Jsem (Activision-)Blizzard. Mám tuny fanoušků, kteří si koupí všechno, co vydám. Diablo je super populární série. Fanoušci si koupí Diablo 3 ať už bude jakékoliv.
    2. Tak jdem experimentovat, kde až leží hranice. Do Diablo 3 narveme věci proti zákazníkovi - nutnost být non-stop online k hraní i singlu. Dále RMAH, kvůli kterému rozdrbeme drop rate na všechny předměty. A dále děláme vše, abychom hráče do RMAH dostali. Jo a příběh uděláme retardovanej a použitím WoW artstylu zničíme všechnu atmosféru, co předchozí hry měly.
    3. PLÁN A. Hráči RMAH přijmou a my rejžujeme. Ale to se nestalo.
    4. PLÁN B. Hráči nemají rádi RMAH. Takže nezbývá než vydat datadisk a naslibovat hory doly -RMAH pryč, Loot 2.0. No a jelikož spousta hráčů přece jen má Blizzard a Diablo ráda, tak se zase vrátí a datadisk si koupí. Rejžujeme.

    A teď už jsem zase jen já. A výše je příběh o tom, jak vás Blizzard bez rizika ojebal a jak z vás vytáhl prachy. Zatím jednou. Kupte is Reaper of Souls a bude to dvakrát. *3*

    Diablu 3 zdar!
    • Bohužel máš pravdu. Blizzard je v první řadě kvalitní marketingový stratég. Ono ve finále, když ta hra budu dobrá, tak si to lidi stejně koupí a zapomenou. :D To je holt luxus kapitalistických zemí. Můžeš ojebávat lidi, protože na to mají...
    • Asharak
      A teď ten o tom, jak jsi si zkazil zrak *4*
    • Shania
      Proc nam tu lzes? Na RMAH te absolutne nikdo netlacil, vsem stacila normalni gold aukce. Hra mela/ma spoustu chyb a nesedne kazdemu, ale keci o vynucovani RMAH si fakt nech a najdi si radsi nejkej realnej problem D3...
      • Tushan
        je jedno jaká to byla aukce... duležité je že D3 bylo díky tomu naprosto špatné a to myslím jako realnej problém stačí
        • Stacilo aukci nepouzivat a uplne sem koukal, o kolik zabavnejsi najednou D3 je. Kazdyho vec, jesi si to aukci znici nebo ne. Ja vim, ze je to bez ni uplne v cajku *3*
          • Tushan
            teď už ano ale jak dlouho to trvalo ???
            • No par mesicu. Hraju od prvniho dne, a v kvetnu 2012 me D3 vazne zklamalo. Ale blizz patche umi, coz potvrdilo i D3 imho *5* Takze s tebou i souhlasim.
    • Nevim koho ojebal blizzard, ale ja si za dvanact kil odehral pohodovych nekolik set hodin, na RMAH vydelal okolo 5k CZK, a po par mesicich jsem spokojene odinstaloval.. kdyby bylo pvp, tak mozna neco proti RMAH namitnu, ale takhle to pro me pradstavovalo skloubeni zabavneho s uzitecnym.. ze si potom nejaci magori nakoupi equip za $1000 a jdou rubat PVE monstra, to mam absolutne v podpazi. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit