Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Still
    Já tam tedy hodně nápisů vidím v češtině....
  • Já jen nechápu proč jsou všechny ty nápisy v AJ, když už si tu teda budeme hrát na smysl pro detail.
  • Rytmus tam prej řádí někde, ale je docela těžké ho spatřit.
  • palver
    Připravte si papíry na inspekci... co je za problém? *7*

    Český dabing je sice fajn, ale škoda, že použili google translatoru místo lidskýho překladu *15*
  • Hanzales
    Teda já jsem natěšený až hrůza. Jedničku jsem dohrál nespočetně krát, dvojku jsem nedohrál, ale nový DEHR docela překvapil a tady to vypadá na vylepšené všechno :) Plus teda i ten leveldesign, různé cesty a způsoby, jak se kam dostat připomínají více první díl. V DEHR mi přišly ty alternativní přístupy k "objective" někdy dost "ořezané" (šachta za rohem, nebo krabice a upgrade augmentu). Oproti DEHR vypadá, že si s tím vyhráli ještě více, rozlehleji a rozmanitěji.
    Docela by mně zajímalo, jak by probíhal ten rozhovor s tím týpkem na konci, kdyby se tam člověk dostal stealthem.
    No tak jako tak si mně to získalo už jen tou skvělou atmosférou a gameplay vypadá taky velmi bohatě.
    Šup sem s tym, bo si vyslintám všechny sliny....
  • to bude taková jednohubka jako DE:HR. Zahrál jsem si, užil jsem si, ale vracet se k tomu nejspíš nikdy nebudu.
  • A to jsme teprve na úplném začátku 21. století, počkej jaká překvapení a pokrok nabídne zítřek!!!
  • Princ.Jablon
    Já za to nemůžu...ale vždycky když vidím ty žoldáky v té kukličce (týpek na konci) tak si vzpomenu na todle:

    https://youtu.be/8NTjLhPlq5A?t=174
  • kam by siel..do petrzalky?:D
  • Český hlas je mor českého dabingu - Bohdan Tůma, který v dnešní době dabuje téměř všude a všechno, včetně otravného panáčka s letníma vánocema nebo co :(
  • vonTossis
    Design prostředí je na klobouček.
  • ještě jsem nebyl ani na Slovensku je tam něco zajímavého?
  • Princ.Jablon
    Proč by jezdil do Blavy...hnusný město kde nic neni
  • Veskoslav
    Jako nic proti, ale Bratislava patří mezi nejškaredější hlavní města v Evropě. je to uměle vytvořené hlavní město, které nikdy hlavním městem nebylo a ani nebylo tak projektované. Srovnání s Prahou je zcela zcestné, protože Bratislava prakticky nic nenabízí.
  • Princ.Jablon
    Ten přehravač je opravdu úžasný, buďto dojde k desingu zvuku a videa a nebo se video sekne úplně a slyšim jen zvuk *12*
  • Mě teda ta čeština ve videu přijde prkenná. *11* Jinak ta hra vypadá velmi nadějně. Po DE:HR už vím, co může čekat. Stealth mám nejradši.
  • Já tedy osobně doufám v české titulky jak pro PC ta pro konzole....
  • k čemu by tam chodil je to jedno z nejhnusnejších mest na svete
  • Hnisavec
    v Prahe som už bol asi 12x minimálne. Mám tam pochodené úplne všetko, od krivých zrkadiel, požičanie lodičky na Vltave, cez silvestrovskú tlačenicu pred orlojom až po kompletne prejdenú zoo, ktorá je super. Kolkokrát si ty bol v Bratislave čecháček?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit