Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hned na začátku videa mě dostala ta zvuková kulisa Prahy. Slyšeli jste ty tu sirénu českýho policejního auta? To museli snad nahrávat někde z balkónu v Praze. :D
  • Mám pocit, že toho i slovensky. *1*
  • To je bohužel již tradice českého dabingu. Jeden z důvodů, proč se mu zásadně vyhýbám.
  • Inquisitor
    Jo i toho zelenýho Alza zmetka :)
  • Super pristup tvurcu, ze celou ukazku pusti na net a fanousci tak nemusi spolehat na deformovane dojmy, ale muzou si udelat sve vlastni.
  • Inquisitor
    Vypadá to náramně, jenom ty zbraně mě neberou, já hraju pouze stealth stylem.Graficky i stylem to vypadá mnohem líp než předchozí díl.
  • "Tvůrci si totiž najali profesionální herce (hlas dabující policisty mně byl extrémně známý, ale nedovedu jej bohužel přiřadit ke konkrétnímu jménu)"

    Když nevíš, dosaď si tam Bohdana Tůmu a minimálně v 70% případů je to správně *1* Ten chlap snad dabuje všechno.
  • No jo kámo jenže takový překlepy se vyskytujou i v reálu když já procházím brnem kolikrtá mi to hlava nebere jak někdo mohl takhle špatně napsat název, tutíž ty chyby budu brát jako větší přiblížení autenticitě *1*
  • Já už myslel, že to bude celý v dabingu, budou tam aspoň titulky? Těch pár ametérských keců (sorry, ale proč ten policajt neřekne normálně "pokračujte" a místo toho řve jak kdyby se tam střílelo) mě fakt nevytrhne, raději bych tu hru viděl lokalizovanou s titulkama.
    A toho profesionálního dabéra si dokážu představit :D zvlášť v jakém stavu je v naší republice tohle odvětví, dřív jsem naše dabingy měl moc rád viz starší filmy, ale dnes neznám nikoho, kdo by dobrovolně vyhledával dabing, právě naopak.
  • Proč tak přehrávají? Body plus za český dabing ale hned vzápětí mínus za amatérský přednes. Uplně je slyšet jak to tam tlačí skrz zuby aby byl "drsnější".
  • maros.goc
    Prepáč Dark Souls 3, no o najlepšej hre budúceho roka je už dávno rozhodnuté ;))))) Fantastickéééééééééééééééééééééééééé
  • No překvapení, že tam nikdo nemluví rusočesky a ulice nejsou plné Sašů, Viktorů, Ivanů a Vladů. Snad to narozdil od Prahy v Modern Warfare dopadne dobře.
  • Dokládý *12*
  • to je Rychlyho zivotni role.. aniz by to zrejme tusil :))
  • On je to vlastně Tůma.
  • hlavne napisy budou asi obsahovat dost chyb, uz podle toho o co se snazili na tom "trzisti", to neumeji prepsat nazev z google translatoru? *1*
  • Lukyz
    Mě ten hlas policajta strašně připomínal Paulieho z první Mafie, kterého daboval Petr Rychlý.
  • Magister_Peditum
    Česká policie docela drsňáci. *15* Že mluví česky je rozhodně plus, i když mi přišlo vtipné, že v jednu chvíli mluví na Jensona česky a hned vzápětí na něj mluví anglicky. Jo a co mají pořád s těma papírama? Čuchám čuchám otrocký překlad s angličtiny. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit