Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, ale titulky nejspíš na konzolách čekat nemáme že? *16*
    Jinak policistu dabuje Bohdan Tůma
  • jakubc
    Spíš je to jako v Invisible War, kde konce jedničky byly spojeny do jednoho, na základě kterého byl vymodelován svět. Nepopírá to ani jeden z konců, ale spíše se snaží o jejich syntézu.
  • ...hmmm, tak to by ma zaujímalo ako mohla propaganda Iluminátov prekryť ten koniec, keď Adam neprežil...toto je jediné, čo mi na tom trocha vadí, keď v pokračovaní sa tak nejak posunie do stratena predchádzajúci koniec, resp. konce...
  • PreidaQ
    Až si jednou najdeš práci (protože provokování na fórech za práci nepovažuji), tak si taky budeš moct ten lístek do Práglu dovolit a nemuset to ostatním jen závidět.
  • PreidaQ
    Mě si tou Prahou tedy nezískají, to je na mě příliš laciné!

    Já bych si přál hlavně návrat elektrického obušku, protože během sledování animace lámání končetin v HR jsem si příliš jako pacifista nepřipadal.
  • PreidaQ
    Na statného policajta je ten pas trochu útlý, ale i pod těmi kalhotami zřejmě bude pravý.
  • V roku 2029 bude Praha druha Moskva a Vaclavak bude odzhora az dole ulicka ruskych nevestincov ako v Amsterdame...
  • Najocakavanejsie rpg...paradicka. HR prejdene bez jedineho alarmu a zabitia na najtazsej obtiaznosti. Skoda len ze dali prec ten zlaty filter...vdaka tomu to malo jedinecny nadych
  • Jedna vec mi vadí to žlte zvýraznenie vecí ktoré ťa oboznámi že je to interaktívna vec. Inač nadherny Skok od predošlého dielu. Aj keď samozrejme aj 1tka mala svoj šmrnc žlto cierny
  • Nejdřív chtěl papíry a potom Adama poslal dál anglicky když zjistil, že je cizinec, prosté. Je vidět, že se naše policie alespoň za těch čtrnáct let naučí anglicky, ani ty oblečky nebyly špatné.
  • kiro_lyriq
    Jo, dabuje i slovenskou verzi a tady jsem si stopro jistej, že namluvil toho poldu :)
  • *3*
  • Mně právě přišlo, že do doby, co šel stealthy ta produkce hry trochu pokulhávala. V momentě co začla akce ta hra rozkvetla.
  • Fantastický design prostředí, skvělé zvuky a atmosféra, agresivní AI, solidní gunplay a pocit ze střelby a akce. Protože sérii vůbec nesleduji, tohle mě hodně překvapilo. Super.
  • Buhehééé Praha 2029 a jednokolejka (nebo to byl Maglev?)!! Ještě teď se válím po zemi. :) I kdyby nám tu jednu linku celou zaplatila EU, tak to v čechách nedostavíme. :)
  • Zkus rozpoutat chaos v ulicích Detroitu a pořádně otestovat A.I. a souvislosti - garantuji ti, že dojdeš krutého prozření...
  • JezboX
    Mám chutě si přes víkend zahrát DE:HR *1* . Už si to dlouho slibuju a článek mě tak namlsal si dát DE že to asi dopadne. Už jsem hru prošel na stealth bez zabíjení tak ještě mi to chybí za odvrácenou stranu *2*
  • Pilgrim66
    Neuvěřitelný, jak si dali práci i s tim pasem. Fake pas nebo ne, Adam Jensen for president 2029?

    http://i.imgur.com/AqrtiBi.jpg
  • Gordar
    Koukám že vymřeli všichni pražští památkáři. Ale že to trvalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit