Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda, mně napadá Far Cry 4 a Dying Light. Tam jsem nemohl zavřít pusu.
  • marosho
    Proč by nemohl? Takže když budeme chtít porovnávat grafiku, tak si budem dělat kategorie, aby to bylo fér? :-) . At se to líbí nebo ne, tak vynikající Witcher, je hold graficky mnohem slabší než třeba Order.
  • marosho
    A co to má společného s oblíbenost té či oné konzole? TR vyjde na všechny platformy.
  • to se nemusíš bat, všechny cesty vedou z bodu A do bodu B, to je ten progresivni nexgten level design, nezabloudíš ani když se o to snazis
  • to je prave az trapny, jednou a okem ridi a zbytkem tela je natocenej a mluvi se spolujezdcem, tim padem napeti nula

    takhle jezdi mladasove s mokrym inkoustem na ridicaku, co si mysli, ze jim patri silnice
  • ano, animace skoku vypada realne, realne jako by z oka paralympiade vypadla
  • Miluju ten klasický "Unchartedovský" styl humoru, kdy se Sully s Nathanem pošťuchují i v těch nejvypjatějších momentech. Tohle bude day 1 koupě.
  • No ja teda nevim ale me Tomb Rider pripada rozhodne hezci.Tak trosku mam pocit ze je tady trosku vic oblibenej PS4......
  • Asi zde budu veřejné lynčován,ale uncharted mi nikdy nepadl moc do oka. Vždy to pro mě byla víceméně kopie Lary Croft,ani z grafiky jsem si nikdy na zadek nesedl... Upřímně ,nevím co je pro všechny na hře tak neodolatelného . Dohrál jsem jedničku a dvojku,ke třetímu dílů jsem se už nedostal. V každým případě mně stále i u tohoto dílu bijí do očí animace především pak skoky hlavní postavy,které se takřka nezměnily a dle mého názoru vypadají dost nerealisticky. Bylo by fajn,kdyby se na tom více zapracovalo. Uncharted 4 mi jistě projde také pod rukama a jsem velmi zvědav jestli už konečně na hru změním názor. Peace.
  • Hnisavec
    Po slabej trojke som už sérii vobec neveril, ale táto hrateľná ukážka srší nádhernou hratelnosťou a čírou zábavou ako bola dvojka, takže opäť absolútny tešinger. U žiadnej inej hry z E3 som nemal taký nutkavý pocit si ju hneď zahrať ako u Uncha....a to nie som nejaký fanda série. Dúfam, že budúcu E3 tu máme Last of Us 2, pre mňa asi najlepšia hra dekády ako fanúšika zombie.
  • del0
    Star Citizen dostává neustálý upgrade (spolu s updatem CryEnginu), zatímco u konzolových her je to obráceně. *15* Myslím, že až U4 vyjde, tak se ještě hodně nasmějem.

    Jinak bych řekl, že už teď je to downgrade oproti tomu prvnímu traileru. I když u Uncharted je těžký hodnotit. Člověk neví, co je skutečně ze hry a co je cutscéna. *7*
  • del0
    "Vypadá to, že za opravdu pěknou grafiku musíme jít na konzoli od Sony."

    A proto GTA5 a Zaklínač 3 vypadá líp na PC. *15*
  • Psychotic
    Musím říct, že já jsem naopak rád, že Nathan končí. Protože co nesnáším absolutně nejvíc - v TV, filmech i hrách - je, když dojí značku tak dlouho, dokud prodává. A nemají koule na to udělat cokoli překvapivého, jakoukoli změnu.

    Jsem rád, že skončil příběh Colea McGratha, jsem rád. že skončil příběh Johna Sheparda a budu rád, že skončí příběh Nathana Drakea. Vždy je lepší odejít jako hvězda, na kterou se bude vzpomínat, než když už tě mají všichni dost.
  • Veskoslav
    Další inkognito účet klikacího Sony fanouška. Naskriptovaná koridorová hra vždycky bude budit wau efekt, ale to je dáno stylem hry. Není nic snazšího naprogramovat pár metrů dohledu atd. a tam narvat všechen výkon. To není nic překvapivého a vývojáři to znají už několik let. Srovnání s Open World hrou, kde máš dosah i několik set metrů je naprosto mimo. Skriptovaná koridorová hra prostě bude vypadat dobře, protože nemusíš programovat X desítek dalších věcí a dohled postavy je minimální.

    A raději bych ocenil AI, která nebude mít inteligenci sádrového trpaslíka. Pokud by tam strčili AI z LoU, tak to bude jenom koridorová střelnice pro gamepad.

    P.S: A že jsi neviděl hry? Prosím tě....Metro Redux, Ori, Zaklínač 3 ve 4k, Star Citizen, Elite atd. Konzole s mobilním procesorem a grafikou na úrovni 7850 se nemůže rovnat pc. A myslím, že ani Sony nechtělo. PS4 není dělo jako byla PS3 při představení. Tomu také odpovídá cena. Ale kecy o tom, že na PS4 je nejhezčí grafika a graficky povedené hry, to opravdu napíše jenom Sony inkognito fanboy. Podle mě má na PS4 hezčí grafiku The Order 1886, Bloodborne (včera jsem chvilku hrál a vypadá to skvěle) či Infamous. Tady mi to přijde o něco horší než výše zmíněné hry. Navíc stejně bude očekávaný downgrade grafiky.
  • oktavius66
    Moc se na to těším a zároveň jsem velmi smutný, že jde o poslední díl s Nathanem. Naughty Dog sice neřeklo, že ukončí tuto značku, ale jak to bude fungovat bez Nathana mě zajímá, kam se to bude ubírat dále. Napadá mě maximálně, že by měl syna s Elenou (s tou blondýnkou). Stejně po této hře bude The Last of Us 2, takže mají opět čas na přemýšlení. Já teda doufám, že tuto značku neukončí. Je to jeden z pilířů, co drží Playstation.
  • Ten kdoto hraje má tu hru v malíku, ví přesně kde co je, co má dělat a kam může jet...

    Ale jinak to vypadá dobře, i grafika parádní..až je mi líto že to neni na PC.. *9*
  • oktavius66
    Vývojáři o této sekvenci řekli, že je jedno kudy se vydáš. Je to tvá volba jakou uličkou pojedeš. Cílem je prostě jet vpřed.
  • já se moc v grafice nevyznám, neber mě vážně
  • pokud hráč nebude umět přesně tuhle sekvenci správně projet, kde zatočit a tak, tak to vůbec nebude takhle filmový, naopak to bude dobrá groteska :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit