Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    O tom se, myslím, ani nedá moc debatovat =). Ale nepochybuju, že to někdo zkusí =).
  • morokura
    Nemůžeš porovnávat open-world RPG se stovkami NPC, dynamickým systémem počasí, plynulým přecházení mezi interiéry a exteriéry a obrovským dohledem s koridorovkou, kde je všechno předpřipravený a nasvícený na relativně malým prostoru.

    Podle mě vypadá třetí Witcher naprosto bohovsky a je to bezkonkurenčně nejhezčí open-world hra.
  • ...takže asi tak...normálni hráči sa tešia, že si užijú skvelú zábavu a pár master race jedincov sa sem prišlo povinne vybliť...
  • grafická nádhera až skvost. Vypadá to, že za opravdu pěknou grafiku musíme jít na konzoli od Sony. Stačí si vzpomenout na Infamous či Order. Opravdu poslední hezká hra na PC 3 bylo Crysis 3. Od té doby nic. Žádné exluzivity v AAA grafice, prostě nic.. Hraji Zaklínače 3 na PC, na max+ sweetFX, který řeší ty kýčovité barvy a na zadek jsem si z toho nesedl, tohle vypadá úplně někde jinde...
  • Drakersss
    Tak v tomhle případě ať si lidi nestěžují že je tupá ne ? Tak ať si lidi rozmyslí co vlastně chtějí :) já si nikdy stěžovat na dobrou Ai nebudu mám rád výzvu :)
  • to teda....
  • Ale no tak, přeci jenom zničitelnost prostředí a interakce (prohození žebrovím) jsou o třídu výše. Jde vidět, že ND zúročil práce na TLoU.
  • Bohužel to ukázané demo vypadá jak z Uncharted 2. Tady se vaří z vody. *7*
  • Otázka: proč by dělali lepší AI když by to dalo víc práce a lidi by si na fórech stěžovali že AI podvádí, protože už není tupá jako tágo?
  • njn duchodce co nemá co dělat :D
  • Drakersss
    Ano v The Last of Us nebyla zrovna Ai na velké úrovni ale to je odůvodněno hlavně faktem že na Ps3 si při takové grafice jednoduše nemohl udělat pořádnou Ai. Vývojáři zmínili že s Ps4 mají více otevřené dveře a chtějí na Ai zapracovat tak uvidíme jak se jim to povede :) *3* Reakce na Morokura. Omlouvám se
  • Drakersss
    Tady je to malé pokračování jak bylo zmíněno :) http://i.imgur.com/ujCKdr3.gif na hru se už pořádně těším :)
  • morokura
    Na hry od Naughty Dog se nádherně dívá. The Last of Us byla jediná hra, u který jsem od začátku do konce sledoval walkthrough na youtube, protože nevlastnim konzole a náramně jsem se bavil.

    Ale ještě víc než nádherná grafika bije do očí ta stupidní AI. Protivník se kryje stylem, že vteřinu čeká za sloupem a pak od něj odskočí 2 metry do prostoru aby ho mohl hráč bezproblému trefit (gamepad), nebo běží yolo stylem proti hráčí a pak se schová 2 metry před něj za dřevěnej stoleček. To je trend všech koridorovek, nastolenej hlavně CoDem a zájem o inovaci nulovej. Kdy už konečně vyjde hra, kde se protivníci budou chytře přesouvat, spolupracovat, dokážou obejít hráče, nebo se chytře krýt? Těch 10 let od prvního F.E.A.R.u je sakra dlouhá doba. Grafika se posunula neuvěřitelně, ale vypadá to, že pořád budeme hrát hry s fenomenální grafikou, ale se stupidnější AI než před 10 rokama.
  • bude to mrda jako vždy!:-))grafika nemusí podle někoho top.hlavně záleží, jak hra zaujme a je provedená.já si z toho na zadek nesednu, ale já už sedim od roku 2009:-)
  • Celá serie byla vynikající (nehrál jsem pouze Golden Abyss), takže nečekám, že by poslední díl byl kdovíjak horší oproti třem předchozím. Už se dost těším, bude to pecka... *14*
  • No ty vole no to bude nonstop aktion bomb todle to bléééééé *1*
  • ucho
    vypadá to parádně. kéž by se takových her dělalo víc.
  • Škoda, že si Uncharted syslí Playstation pro sebe. *9*
  • Paul_cz
    "Celá ta nádhera, kterou Uncharted 4 bezesporu je, by se dala smést klasickým mávnutím ruky ve stylu „vždyť je to jen akční lineární ptákovina“. Pominu-li onen drobný fakt, že tímto argumentem by se dal smést skoro celý zábavní průmysl."

    Ano, a není to smutné ? :)
    Ještě že máme nelineární neptákoviny, aspoň čas od času. Škoda že už jsem toho Zaklínače dohrál *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit