Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fuka je legenda i pro mě. Jasně, s jeho názory často nesouhlasím, ale hrám se věnoval, psal o nich a tvořil je v době, kdy já jsem ještě hrál Donkey Konga na Game & Watch a četl Dikobraz. Takže pro mě víceméně zakladatel české herně-žurnalistické scény. A vždycky měl smysl pro humor.
  • 10 ne. Za posledních pět let. Nevím jestli jsi hrál Bulletstorm, ale u něj jsem se bavil úplně stejně. (a překvapivě krom stejně divoké rychlé a zábavné gameplay měl i překvapivě dobře napsaný příběh - který třeba v Doomovi vlastně úplně schází). Ale vyjma těchto dvou her už ani nepamatuji, kdy jsem se u FPS takhle bavil.
  • Tak, zase bych nepatlal herní historii dohromady. 3D střílečky jsou podle mě jen jedna linie, a to ta, která doopravdy začíná Wolfem 3D a v ní je pak Doom atd.

    System Shock podle mě není 3D střílečka, ale RPG v 3D volně se pohybujícím prostoru a vychází z tradice Ultimy Underworld (což taky není střílečka). Z jeho "linie" pak je Thief a Deus Ex ("Spectorovská" škola).

    Hry typu Bioshock se sice naoko hlásí k System Shocku, ale v reálu jsou to 3D střílečky z rodiny Wolfa 3D. Název má jen nalákat starší hráče, kteří vývoj her moc nesledují a chytnou se na slovo "shock".
  • Ale tímhle jsi popsal i COD...
  • nejlepsi fps za poslednich 10 let, cista zabava. Pokud chcete prehlidku scriptu v jednorozmerne tunelove mape, tak CoD je timto smerem
  • Ja som sa pri Wolfovi zo začiatku velmi dobre bavil, ale začali vymyšlať pribehove vychytavky, odboj, oslobodenie parťaka, silnejši laser, a už ani neviem o čo tam išlo, hra stratila tempo, a už som to nezapol, ale pametam si na tu scenu vo vlaku "Niekedy su proste vianoce" ta sa im podarila *1*
    Niekedy to zase otočim odzačiatku, a možno aj dohram... *2*
  • To ako po prečitani tejto recenzii ??
    A prečo to čitaš? Radšej si to zahraj... *1*
  • Prodám krabicovou PC verzi za 700 Kč, ještě originál zafóliováno, pouze Praha osobní předání. Kdo se dříve ozvete, je to vaše.
  • Moja recenzia: ...kupil som to... *1*
    Spolu s 3kou, ktora je ladena horrorovejšie ,a nejakym novšim grafickym kabatom...aj BFG verzia je skvela, je DOOM stale špička žanru...tak napr. Wolf je tiež skvely, ako akcia ,ale lepši určite nie, ten pribeh čo tam sice je...radšej žiadny pribeh...lacna omačka, dobra na to aby mohli vymeniť kulisy...hra sa to sice celkom dobre, ale DOOM je KRAL...treba vyskušať *14*
  • Jack1947
    Mazalo se mazalo... ou jééé *5*
  • Veskoslav
    A Hnusavec dorazil. Neboj, na Slovensko to stejně nikdo nepoveze. Doom 3 rozhodně nebyl skvělý, rozhodně to ani nebyl Doom. Protože chodit s baterkou a hrát si na horor, to nikdo nechtěl. Evidentně další z řad CoD dědiček. Tak hačnout vedle Drakena, GGG a Maxíčka a můžete společně mlátit pěstičkami do země:)
  • Hnisavec
    Na noveho Wolfa sa to absolutne nechyta....Doom 3 bol skvely horor i strielacka..novy Wolfenstein je perfektna novodoba zabavna odlschool strielacka...novy Doom je 20 rokov zabudnuty zapraseny patvar co dnes uz nema co ponuknut a neprinasa nic nove len par zlepenych map a stereotypne vybijanie nepriatelov. Hlavne ze CoD sa hejtuje v diskusiach ale oproti Doomovi je to o 2 triedy kvalitnejsia a komplexnejsia fps. 4 z 10 max....
  • Dik za pripomenuti, tahle rikacka mi uplne vypadla z hlavy...byla to desna prrdel sveta:)
  • KING IS BACK. Nic víc nic mín. Po dlouhé dlouhé dlouhé době něco co vyvolá škodolibý usměv na tvaři. *3* (Wolf NO) byl dobrý a to hodně DOOM je v ramci žanru pecka. Má vše co mít má. Tim nemislim PILU a tu má taky *5* . Nemusíte pořád inovovat. nakonec i inovace muže byt krok špatným směrem. Tohle je směs nového starého. Ale ruku na srdce kdy jste se u FPSka takhle královsky bavili? Psal se rok 93,99? Stalo za tim ID nebo EPIC? Tak o co jde. tohle co ID vytvořilo leckoho potěši. Za mě 10 pro FPS. Real je takový že hra muže mít jen 9, 10 jí dáte když Vám dá něco navíc. Mě niterní šok z 93 roku.:D. Multiplaer: není kdoví jak bravurní ale zlý také ne. No a nakonec zapli jste někdo SNAP MAP. Jestli vám něco chbí v novém DOOMu tak si to vytvořte. Jednak celé Snap Map jsou koncipovany jako Hra sama osobně a drukák je to jak hlina, tak CHALANGE. Coop, DM maps a podobně si můžete udělat podle sebe....A skusit si tu praci Dewelopera zažít ne jen kritizovat..:D Bavte se taková věc tu zas nějaký pátek nebude.
  • Osobní trolling. Low 2/10. *15*
  • Femto
    Dele :) Když tu vytahuješ digitální kytary, znáš nějakou skupinu, která na ně hraje .) Nejsem expert na digitální kytary, tak bych se chtěl dozvědět, jestli třeba Eddie Vedder z mých oblíbených Pearl Jam hraje na digitálku, když to dáváš do příměru s vývojem HW .) Díky za info...

    "Ok, takže nic, žádný argument, proč má Doom zastaralou hratelnost a Call of Duty ne"

    Mohl bys mi citovat, kde se bavím o zastaralosti Dooma či herní nezastaralosti u Call of Duty. Ty si asi v té hlavičce něco vymýšlíš, jelikož já se chtěl bavit pouze o tvém mizerném příměru...
  • Ok, takže nic, žádný argument, proč má Doom zastaralou hratelnost a Call of Duty ne. Mno nepřekvapils. I když... ty vlastně argumenty proti mě nepotřebuješ, to se ví. Ty seš troll nad věcí. *15*
  • Btw, opět mě dostává tvoje diskuzní zapálenost pod hrou, které bys dal podle tvých slov 6/10 a které tě asi ani moc nezajímá. Mám takový dojem, že se znašíš ukájet tzv. osobním trollingem, tzn., když něco (cokoliv) napíšu, tak se hned vyloupneš a snažíš se mě nějak napadnout a ono to nejde a nejde. Typický jev u jedinců s komplexem méněcennosti, co si snaží zvednout mrzké ego na někom, na koho bohužel nemají. Škoda, že tu není ignore list, byl bys na prvním místě. *15*
  • Femto
    ty jsi vážně smutná existence. Mě Call of Duty zajímá asi jako nový Doom. Call of Duty je naprosto irelevantní v diskuzi o naprosto směšné paralele, kde přirovnáš hry k hudbě a klidně si vytahuj nějaké osmistrunné kytary. Hlavně aby sis ty svoje nesmysly obhájil ještě větším nesmyslem .)
  • Mimochodem, pořád čekám na rozdíl v hratelnosti mezi Doomem a Call of Duty. V čem je Doomovská zastaralá. Nějak se vyhýbáš otázce, Femtíku. To, že byl HW v 80/90 letech omezen vím taky, nezajímá mě to a vůbec to není důležité. Jen chci odpověď na to, co sem se ptal. Doufám, že na tak jednoduchou otázku dokážeš odpovědět, jinak bych to musel brát jako trolling. Přece jen, Call of Duty není HW omezen tak, jako Doom, tak šup, můžeš začít jít k věci. Obecné plky už neberu. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit