Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už si to nepamatuji měl jsem doma pakl disket s hrama civilizace,tanky,heretic,doom1-2,wolf a je to už řadu let tak že fakt nevím.ale byla to paráda *3*
  • C-BEAM
    "opuštěné základy"

    ano, to si poměrně dobře vystihl Doom 3
  • BTW Flashi proč nenadáváš, že to má jenom pár hodin, přitom u Uncharted ti vadila herní doba okolo 20...
  • Zajímavé to není. Ono totiž ani tak nejde o to jaké hra obsahuje vlastnosti (střílení, příběh, rpg prvky, grafiku) a o to jak moc jsou nové (téměř nidky nejsou). Ale jde o to, jak jsou tyhle věci zpracované, vyvážené a celkově zábavné hrát. A tady může někdy i velice drobná změna znamenat veliký rozdíl v zábavnosti hry.
    Takže když vedle sebe postavíš dvě střílečky, které zní na papíře úplěn stejně (stejná herní doba, jen se tam střílí, má to béčkový příběh na kterém nezáleží,...) jedna z nich pořád může být naprosto luxusní 10/10 pecka a druhá 4/10 brak, ne?

    Doom patří k těm hrám, které jsou skvěle odladěné a vyvážené. Už dlouho jsem nehrál FPS která by byla takováhle výzva (v kolika hrách ti stačí chvíli nic nedělat a jsi vyléčen?) a přitom byla naprosto férová (každému útoku lze uhnout) s nepřátely, kteří se opravdu umí hbytě pohybovat po celé lokaci (tohle měl zatím tuším jen Rage) A se zbraněmi kdy se každá hodí na něco trochu jiného (během jednoho souboje použiju klidně 4-5zbraní a to ne kvůli tomu že bych vyčerpal munici v té nejlepší).
  • dle mého obrovský let down oproti trojce, která byla horrová a měla atmosféru opuštěné základy. Tohle je fraška nic proti...
  • Ved pisem. Doom mal v tomto rok a pol exkluzivitu.
  • -1992- Wolfenstein 3D
    -1993- Doom
    -1994- Doom 2, Heretic, System Shock
    -1995- Hexen
    -1996- Duke Nukem 3D, Quake, Strife
    -1997- Blood, Goldeneye 007 (N64), Hexen 2, Quake 2, Shadow Warrior, Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II, Turok: Dinosaur Hunter
    -1998- Half-Life, Thief: The Dark Project, Unreal
    -1999- System Shock 2, Turok 2: Seeds of Evil
    -2000- Deus Ex, Perfect Dark (N64), Thief 2: The Metal Age
    -2001- Return to Castle Wolfenstein, Serious Sam: The First Encounter
  • nějaký imposter se tu za mě vydává. Dooma miluju, starého i nového
  • stoupeek
    Koupil jsem v den vydání za 1100 Kč. Čekal jsem od toho svižnou střílečku. Pohyb bez zastavení, uhybání projektylům, co nejpřesnější střelba za pohybu, zmatek a hrozná řežba. A to jsem taky dostal. K tomu navíc přibyla možnost skákat, vylepšovat zbraně a motivační sběratelské věci, takže mě to láká prozkoumat každý kout mapy. Občas nostalgická vzpomínka, prostě paráda.

    Hra mi nabízí to, co jsem čekal a jestě víc. Parádně se bavim, na tu začáteční maximální obtížnost to je i výzva (pak se odemknout ještě další obtížřnosti). Maximální spokojenost.

    PS: Mulťák jsem zatím nezkoušel.
  • Heretic, Hexen a System Shock vysli az v dobe Doom 2.
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=34fCbCKAdO4
  • Veskoslav
    DOOM I byl na 4 diskety:)
  • Doom 2 byl na max 4 3,5'' diskety, jestli se nepletu :)
  • Kecáš...Dooma sis na 2MB ram zahrál leda tak ve vlhkym snu.
  • Otazka je, co je to dookola. Ved tu hovorime o stvordielnej serii, ktora ma vyse 20 rokov.
  • bože na kolika disketách jsem ho měl ?asi na 15?už ani nevím ale byla to řežba.
  • Na Dooma musel byt clovek i trosku blazen a umet se prepnout na jinou ( rychlejsi ) frekvenci.
  • Je to naprosto skvělá řežba. Pěkná grafika, akce je rychlá a nutí vás neustále k pohybu. Obtížnost hry je taky oldschool. Střelba ze zbraní má ten správnej "feeling".

    Model aréna - chodba - aréna by ani tolik nevadil, ale to uzamykání / odemykání dveří na začátku a konci bitvy si mohli odpustit, strašně to ruší. Přesně stejným způsobem to měl Painkiller a myslím si, že to kazí celkový dojem z jinak parádní hry.
  • hezké dopoledne, už tu byl Drizzt, aby sdělil světu, že ho nový ani starý Doom nebaví?
  • asi jsem výjimka. V dobách kdy byl Doom novinka jsem byl na gymplu, a kupodivu mě to nebavilo, přestože jsem na to měl věk. Hrával jsem spíš Heretic/Hexen a pak hlavně RPG hry - Lands of Lore, Ultimy Underworld, System Shock atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší