Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Bože. Zase budeš tvrdit, že se za tebe někdo vydává? Protože není možní, aby jsi byl takový pitomec.
  • 8/10 zas tak dobrá známka není. Navíc je potřeba vzít v uvahu, že se jedná o hypovanou AAA hru, které mají to hodnocení většinou nadnesené, protože recenzenti si to nechtějí rozházet u velkého studia. Reálná známka bude někde 6-7/10, což znamená lehce naprůměrná hra.
  • ...a nezabudni si naklikat dalsich 70+...
  • bohuzel snapmap je malo.. v tom cloek mp nepredela :( chce to modovani..
  • Magister_Peditum
    Zato God of War je jinačejší káva, co? *15*
  • Magister_Peditum
    Inu, zase nějaká hra dostala dobrou známku, tak se vyrojí houf haterů, kteří diskusi opět zničí. *3*
  • Záleží na konkrétní hře (shrnul jsi to moc stručně). Třeba v případě nového Dooma máš naprostou pravdu - tam to fakt strašná zábava je.
  • Veskoslav
    Fňuk:)
  • hele tohle je herni portal.. ne lekarskej.. bez si resit anamnezu radeji jinam.. ;)
  • Krescz
    to je blbost bez nápadu *11*
  • GGG ze sebe opet dole udelal bezmozka, tak si musi zmenit nick a zkouset to jeste trapneji.
  • Tak ty seš jinde....
  • proč si myslíš, že mě baví Call of Duty???
  • Veskoslav
    Moc složité, co? Neboj, pro Tebe tady vždy bude série CoD.
  • původni jsem taky nedohral...
  • Veskoslav
    Bože, kde se to rodí? V laboratořích? *7*
  • Hlave ze Doom1,2 mel poradnou atmosferu a nepratel si tam napocital na prstech jedne ruky *1* *2*
  • ono je strašná zábava kosit stovky trapných nepřátel bez atmosféry, že? Hlavně že se hrnou. Mě to připomíná staré Duck na videohrách od Vietnamců...
  • Veskoslav
    DOOM 3 opustil základy a udělal z toho frašku s baterkou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší