Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Můžeš mi napsat nějaký server, co má volnou diskuzi? Kromě Games?
  • Protože píší v angličtině tudíž mají návštěvnost z celého světa? Takže i když ji něčím srazí dolů, tak jsou na tom nepochybně lépe, než české webíky s volnou dikusí.
  • Veskoslav
    Drizlíčku, PC GAMER, Eurogamer, hrej, IGN atd. Všichni mají povinné registrace. Games je poslední, kdo je nemá a taky to tak vypadá. Mimoto, fakt by mě zajímalo, když PC GAMER má povinné registrace už nějaký ten pátek, kdy přejdou na ty povinná jména, jak tu strašíš.
  • od povinné registrace je už jen krůček k diskuzi pod jmény jako na idnes. Kdysi jsem tam diskutoval. Nejprve to bylo bez registrace, bylo tam spousta trollů, ale taky legrace. Pak zavedli povinné registrace, člověk ale nejprve u nicku musel nasbírat určitý počet kliků, než mohl diskutovat, navíc tam dávali trestné body a po deseti bodech rušili nick. To jsem ještě se skřípěním zubů překousl. Jakmile ale začali vyžadovat jméno, tak jsem se na to vyfakoval a od té doby tam nechodím ani ty noviny nečtu. Ani falešné jméno se mi nechtělo vymýšlet. Dnes už jsem registrovaný pouze na Disquis.
  • No dobře ale redakce může "olajkovat" vlastní příspěvek, kterým toto přebije, je tady spousta rozumných příspěvků
  • Veskoslav
    Jeho příspěvek je na hlavní straně, protože je registrovaný a má nejvíce +, které mu naklikala zdejší nula. Žádný jiný důvod není:)
  • podle typu argumentace je to GGG, kterému zřejmě zablokovali na den účet a máš to jedno, protože každý si může založit kolik účtů chce. Navíc redakci se tyhle kontroverzní příspěvky hodí, protože generují čtenost článku, proč si myslíš, že je jeho příspěvek na hlavní straně? Protože jsem všichni nalítnou a budou se snažit rozmetat jeho příspěvek argumentací, jenže je to troll takže se tímhle baví, nechápu proč na něj vůbec reagujete
  • Veskoslav
    Fakt? Jakto, že nekrachuji všechny velké servy jako PC GAMER, IGN atd. Všechny mají povinné registrace.
  • Raději ne. Je třeba si ovědomi, že košaté diskuse a flamy generují zobrazení stránky, tedy zobrazení reklamy a to generuje příjem. Jakmile začneš ve velkém moderovat diskuse, skončíš jak krachující konkurence, kde sice mají dikuse hezky přehledné protože je u každého článku max 10 příspěvků. Ale taky to tam už celé dělá jediný člověk, takže veškeré zpravodajství spočívá v blogískování pár screenshotů či videí. A když do měsíce vyjde jedna nebo dvě recenze, tak je to jen překlad ze zahraničí, protože není na recenzenta.... než tohle, to fakt raději pár anonymů v dikusi. Aspoň je v práci sranda.
  • Magister_Peditum
    Jo, estrádní vystoupení vždy potěší. Jen tak dál hoši! *3*
  • a naco, vsak uz odcupitali do fitka robit si selfie fotky s kotucmi o zrkadlo ;)
  • Nevychovaný parchanti s přístupem na net jako iD nebo aaa sou důvod, proč by se tady měla udělat povinná registrace.
  • Tak třeba Serius Sam 3 mě bavil hodně, Painkiller pro mě byla destylované herní utrpení. Bude mě bavit toto?
  • neorigo to ted ani neni *3*
  • Still
    Hypovanou? Fakt? :D
  • Magister_Peditum
    Jestli ti vadí číselné hodnocení, tak ho ignoruj a čti samotnou recenzi...tyhle konspirační teorie jsou legrační. *15*
  • Samozřejmě. Třetí díl GoW je plný skvělých a nových nápadů, přímo revoluce, stejně jako třeba Uncharted 4... *15*
  • Schvalne...kto MA oridžo nech da + kto hodnoti podla gamplay, alebo videa -
    aby sme videli kto je kto, čo je čo, kto zuri že to nema, a kto sa nema kam vyprazdniť *1*
  • Veskoslav
    To víš no, Poláčkovi každé pondělí donesu basu piv a půlku pečeného prasete:) Stále jsi ale neodpověděl, jestli zase budeš kňučet, že to nejsi ty, že se za tebe někdo vydává.
  • mně je divné, že tebe ještě nemažou. Každému jen nadáváš, používáš vulgarismy, vyháníš lidi z diskuzí. Protekce u cenzorů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší