Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je až komické.
    Já jsem si v loni kupoval za těžce vydřený prachy 4 jádro, 8gb ram,GTX 650 Titan a nyní jak tak koukám, tak mám sestavu z pravěku.
    To abych ty chlápky z Nasa (Ubisoftu) požádal o dotaci na lepší komp
    *3* .
    • kup si konzoli a mas na par let klid, pude ti vše a za třetinu ceny
      • To je pravda, nebo taky upgraduj pc za 1,5 ceny konzoli, pojede ti dalsich 5 let taky vsechno, jen budes postupne snizovat graficky nastaveni, porad to bude prinejhorsim srovnatelny s konzoli, ale hry te budou stat o cca 600 Kč min kazda a neplatis za multiplayer ;)
      • Konzoli mám (PS3) a kromě třetinový ceny mi to jde i na třetinový detaily (otřes) *4*
        • a ctvrtinovy FPS *3*
      • Ona stoji konzole 5k i s televizi? Kde? Abych se tam stavil ... 1k ti dam od cesty ...
      • 1/3 ceny ? myslis tym ze konzolove hry su o 1/3 drahsie, pravda :)
    • neboj doporucena i7-3770 je take jen 4 jádro to jen zdejší redaktůrci si k popisu připsali "osmijádro"... *3*
    • Je to jenom o lenosti, případně nemožnosti optimalizovat hry na Pc. Stačí si představit, kolik možných kombinací různého HW existuje.
  • Tohle nebudeme tolerovart !! Ubi se bude muset vyrovnat z naší ztrátou,jen čas ukáže jestli budou ochodtný prřistoupit na naše podmínky, nebo radši prohlasí bankrot!
    • No myslim, ze UBI bude týden strasne smutne a pak se se ztratou tebe vyrovna
    • Hele, máš tam ještě pár chyb, ale z toho se nestřílí *2*
  • Ubisoft a ty jejich požadavky. Např AC4 mám komponenty přesahující doporučené a hru rozjedu na střední detaily na necelých 40 fps. A nejsem sám. Když dám na vysoký detaily tak 20 FPS. Ono asi doporučený znamená že hra běží na 30 fps
    • Jo nejlepší je jak se pc-fanatici pořád ohánějí 60 FPS, ale že na to potřebují stroje za desetísíce už neřeknu. Zrovna AC IV mě jede stabilně na 20FPS a to mám o dost parametrově výkonější pc než ps4
      • Co to meles? Premyslel jsem vazne o ps4, ale proc mam platit za hru s horsi (tzv optimalizovanou) grafikou o tretinu vyssi cenu, platit vypalne za multiplayer atd, pridal jsem starou grafiku, zdroj a i3 procesor, koupil i7, n770, chladic a vykonnejsi zdroj, stalo to 18k - 3k za co jsem prodal starsi komponenty, ted vali AC IV na max full HD ve 40FPS kdyz to jo uz spadne, za cenu XO mam zelezo, na kterým rozjedu multiplatformni tituly v kvalite, o ktere se konzolim ani nezda. Do doby, nez bude potreba dalsi upgrade jen na nizsich cenach her min 10.000kc (600kc uspora za hru x 5 her rocne to dela usporenych 3000kc rocne a to nezapocitavam neco pres litr za rocni clenstvi ps+/ms gold) takze tu nemel o tom, jak je pc drahy, jde jen o to si to spocitat a na zacatku investovat do kvalitního a vyvazenyho hw
      • Veskoslav
        To není pravda. Je to dáno pouze tím, že Ubisoft sere naprosto na optimalizaci. Co na tom, že takový Crysis 3 mi jede stabilně při 1920*1080 při všem na max (včetně vyhlazování) na stabilních 50 fps. AC IV prakticky na 60 fps, ale až poslední patche opravili optimalizaci a jiné srandy. V den vydání to jelo při stejném nastavení pouze na 35 fps.
        • Ty mínusy a pro tebe plusy byly nutné? *16*
        • To je prave ten hlavní rozdíl mezi PC a konzolí...na PC ti jedna hra jede a druha zas ne a je jedno co mas za mašinu...na konzoli ti jede vše stejne a stabilně..i nekolik let...

          Nekomu to stačí a nekomu ne...

          Ale radeji pojedu vše na hratelné urovni npř na střední nastavení (ted na nextgenu to bude par let zas high) než jednu hru ject o trochu lepe nez na konzoli a druheou zas skoro nerozject...
          • ani nepametam, kedy mi nejaka hra nebezala plynule na maximalne nastavenie a bez problemov. Takze vazne netusim o com to tu hovoris...konzole su vyhodene peniaze, hovorim to stale, PC dokaze aj kopu inych veci, nie len spustat hry a ratam,ze moje PC mi vydrzi celu zivotnost konzoli a stale v lepsom technickom spracovani, nevidim v tom ziadne peniaze na vyse a mrncanie,ze mi nic nejde, to su len keci kolujuce po internete.
            PS: samozrejme,ze niekomu nejaka hra nejde plynulo, aj ked ma vykonny PC, ale to sa netreba zaoberat piratskymi verziami s priblymi crackmi. Diky bohu za Steam a moznosti kupovat hry hned z domu a za par supov.
          • Od dob W7 jsem nezaznamenal hru která by mi naprosto perfektně nejela ( pravda až na epic fail Rage, ale to byla chyba ID softu, že pustí ven hru kterou se neobtěžují otestovat alespoň na jedné ATI grafice) a patch to opravil pak jela i tahle hra bez problémů...Možná to bude tím že PC bych si v Tescu nikdy nekoupil a zajímám se o to co má ve vnitř za komponenty ono vybírat podle procesoru velikosti RAM a HDD jaksi nestačí *3*
            • Milý Jardo samozřejmě že vybírám podle procesoru/ram,ale NEJEN to, nemálo důležitá je i základní deska, časování a frekvence pamětí!
            • Podle čeho jiného, než je typ cpu a velikost ram, vybíráš ? Podle barvy skříně ?
            • Co máš za PC rozumbrado?
    • mas mít konzoli tam takove blbosti nemusíš resit, prostet ti to jede...

      je vtipne ze na 30 fps to rozjede i oldgen s 256 mb ram a dnešní kompy maj problem
      • Mám konzoli, ale tady se bavíme o požadavkách co nám tady cpou do hlavy.
      • Veskoslav
        Je vtipné, že to na staré generaci vypadá fakt otřesně, takže když si na pc dám low detaily, což je úroveň toho Xboxu, tak nějakých 120 fps budu mít. A pak přijde kamarád, který má prakticky to samé pc pouze jiný typ procesoru (AMD) a pojede na 35 fps. A to je o tom, že na to Ubisoft naprosto sere na optimalizace svých her (snad kromě FC3: BD), kdy AC III jela dokonce některým lidem se 780 u Bostonského čaje na skvělých 15 fps.
        • fck celej ubi a jeho "hry" letim do shopu pro upgrade zeleza abych mohl hekofat futra smartphonem :D
          rofl.
  • Boha to je zase diskuze. Vy to vedete pánové.

    Mě spíše zarazilo těch 25GB na disku. Že by zase Wav soubory jako v Titanfallu:)?
    • TES online chce pri instalaci 60 ... tak co se divis ... ;D
      • za pár let si budou krom krabičky s hrou do košíku házet i novej HDD :D :D
  • Já teď kupuju nový PC za 30. Konzoli jsem zkusil a děkuji nechci. PC je prostě PC. Můžeš na tom dělat spoustu věcí a na hry je mnohem lepší, všestranější, zábavnější. Na PC si zahraju jakýkoliv žánr a jakýmkoliv ovládáním co si vyberu v lepší grafice apod. Na SSD si jen kliknu co chci hrát a jedu, nebaví mě strkat historické disky do díry a držet omezeně gamepad v ruce, hnus. Ani nejsem fanoušek 30 fps a rozplizlého obrazu.
    O ceně se nebavím, mám televizi s kinem dražší než PC a konzole dohromady. (ne nejsem zazobanec, ale když něco chci, dokáži si na to našetřit).
    Chápu, že je zde několik mladších lidí, co se tahají po hospodách nebo jinde, nebo si nejsou schopni vydělat, neudrží korunu nebo jsou třeba i starší, osamostatnili se a po zaplacení účtů jim nezůstane moc, ale ruku na srdce ... mít miliardu na účtě, koupím si herní (myslím opravdu herní se vším všudy - ne jen to, že je tam grafika za 10 klacků) PC nebo konzoli ? ....
    Prosím nikdo nereagujte, nechci flame, je to názor, na jehož případné reakce už nebudu reagovat, protože jsou mi ukradené.
    • Vrook
      >pasivně agresivně naznačit, že konzolisti se tahaj po hospodách a nedokážou si vydělat
      >"nechci flame"
      >PC master race logic
      *7*
    • vlastik.plaminek
      Ruku na srdce, mít miliardu na účtě tak si koupím všechny platformy, které seženu. Proč? Jsem hráč.
      A pokud si instaluješ hry na SSD tak hodně štěstí, ty experte. To ti nikdo neřekl, že se na ten disk má zapisovat co nejmíň?
      • Jsi normální? A k čemu jinému by jsi SSD chtěl používat, když ne na systém + aplikace, které nejvíc používáš ? (ať už hry či cokoliv jiného). Nehledě na to, že máš 3 roky záruku (některé i 5).
        • vlastik.plaminek
          Interní disk jsem nekupoval už sakra dlouho. Neříkám, když si na to SSD prdneš nějaké MMO nebo Diablo, které hraješ pořád a odinstaluješ to teprv při reinstallu systému a pak je tam hned zase nabušíš. Navíc nejsem fanoušek reklamací a mám radši, když mi věci nějakou dobu vydrží.
      • C-BEAM
        si robíš srandu nie ? a kam ich má inštalovať ? od toho si predsa kupujú hráči SSD aby sa im hry rýchlo naťahovali a hralo sa im komfortnejšie s kratšími loadmi.
        • vlastik.plaminek
          Já ti nevím, hráči z mojeho okolí si kupujou malý (120GB) SSD na zrychlení systému a zbytek jedou na klasických plotnách. Děláš, jak kdybys během těch pár vteřin navíc mohl zajistit světový mír nebo si dát aspoň cigárko.
          • C-BEAM
            kupují si malý ssd lebo na viac nemajú, nič iné za tým nie je. Niektoré hry majú loading na bežných diskoch aj do 30s, takže skrátenie na 15-10 s je naozaj velký rozdiel a rozhodne to stojí za to. Nehovoriac o tom, že dnešné hry majú podchvílu nejaký ten loading, nový Thief je ukážkový príklad.
      • Mám SSD rok a půl a mám na něm Steam s hrami i další programy. Nikdy jsem s ním žádný problém neměl. Ano, má omezený počet zápisů, ale jsou to už skoro dva roky, no tak když se vysere, koupím nový - za tu cenu jako tenkrát dnes pořídím 256 nebo 512 GB místo 120 GB :D Máš snad dva roky záruku, ne? ;-)
        • vlastik.plaminek
          Jenom nerad měním HDD. Dokud jsem neměl 2 TB exter, klepal jsem se, kdy se mi zas vysere hadr a já příjdu o veškerou hudbu, filmy a komiksy.
          EDIT: Plus bych přidal neustálé žonglování s místem. SSD je pro mě malé a tak bych ho zavařil do roka.
          • JezboX
            A teď už se neklepeš? Vono mít 2TB někde v šuplíku taky není nic moc. Jinak SSD je naprosto v pohodě koukni třeba na http://diit.cz/clanek/ssd-deep-in-hell to SSD nakonec přepisovali několik měsíců než začalo ztrácet integritu dat. Záleží samozřejmě na výrobním postupu jednotlivých čipů, ale 2-3 roky naprosto v pohodě. A kdo jednou SSD zkusí už nechce jinak.
            • vlastik.plaminek
              Normální větrák. Na provoz to stačí, protože ho zapojuju jenom když je potřeba.
            • JezboX
              Jak to vypadá, že je lépe chlazený? Pokud není aktivně chlazený v nějaký krabici tak pochybuju, že je lépe chlazený, než disk v PC který ma vyřešený tok vzduchu. V externím provedení je ještě minimálně jedna vrtstva mezi diskem a vzduchem v okolí který ho má chladit + na stole zase moc ten vzduch neproudí. Já zálohuju na disk kterej mám normálně v PC, ale není stále připojenej. Zálohuju jenom svoje fotky a videa, takže mě netrápí jednou za čas sundat bočnici a připojit kabel. Externí disk by mi doma na stole s dcerkou a tou chlupatou koulí, který moje drahá žena říká kočka, moc dlouho nepřežil.
            • vlastik.plaminek
              Ne, neklepu, protože ten disk leží v klidu na stole, nikam ho netahám a má daleko lepší chlazení, než jakýkoliv interní disk. Sice jsem krapet nejistý z toho, že to je 2TB a ne 2x 1, ale víš jak se to říká s tím darovaným koněm.
          • Máš si umět koupit disk. U externích nevím, ale u klasických jsou zrovna 2 TB nejnespolehlivější, to už raději 2x 1 TB (pokud mi 1TB nestačí) a rozhodně WD, Seagate jsou dlouhodobě méně spolehlivé, stačí omrknout statistiky. Samozřejmě pokazit se může cokoliv i ten nejlepší disk. Počítače mám už přes 20 let a nikdy se mi disk nevysypal a zapnuté je to skoro pořád.
            • No paradoxne v tejto dobe je rozhodne rozumnejsie kupit Seagate, ako WD, su lacnejsie a zaroven rychlejsie, to co das za 1TB Black, co je podla WD rychli disk pre rychlych chlapcov, mozes mat rovno 2TB Seagate s rovnakou a v niekrotych pripadoch aj vyssiou rychlostou...Seagate pouziva 1TB platne v novych diskoch, WD zatial nie a prave kvoli nim je disk rychlejsi, navyse ho oproti Black verzii neni vobec pocut, ani seek, vibracie ma tiez minimalne, zato Black ti rozvibruje aj takmer 1cm plech na skrini, Netreba sa slepo drzat jednej znacky a mysliet,ze je stale naj. teraz proste je rozumnejsie siahnut po Seagate.
            • vlastik.plaminek
              Seagate ve starém stolňáku drží už skoro 10 let. Sice je pomalejší a sem tam vydá lupavý zvuk, ale pořád drží.
    • Ruku na srdce....Mit miliardu na ucte, tak si koupim games.cz a takoveto pi*oviny bych hned mazal. Kdyz nestojis o cizi nazory, tak svymi neobtezuj ostatni. Jsi opravdu sebestredny omezenec;-)
    • Překrásná a naprosto zbytečná samomluva, která nám neřekne nic jiného, než že si raději pořídíte PC než konzoli. Jenže - co je komu po tom, záleží na tom někomu? Ne. A v tom je krása bytí, dokud nikoho neomezujete, můžete si dělat co chcete aniž by bylo potřeba chodit a ťukat každému na rameno "vy pijete pane 11ku? Chm, to já raději 12ku".
      • Mě teď pobavilo známkování, minus 2x, dám po chvilce refresh a minus 10x ať žije games.cz, nechápu proč to tu je, když to jde tak lehce padělat, stačí jeden blb se svým hloupým názorem, co dokáže i z pravdivého příspěvku udělat takový, který vypadá, že ho psal nějaký jouda.
        • Co jaký mínuska. Dyť HS napsal naprostou hovadinu a turbo ho krásně vykoupal.
  • A mozno tym osemjadrom chceli sudruhovia z Ubisoftu povedat, ze sa vyuzije zapnuty hypethreading. Uvidime, posudime.
  • Když to tu čtu tak to opět dopadlo přesne jak výrobci HW a MS chce. Vytahnout z lidí peníze za nesmyslné upgrady. Dnešní počítač by měl zvladnout 10x naročnější hry když to zvladne konzole (i old gen) Ale protože MS ne a ne upgradovat DX tak je optimalizace katastrofální a jen tahaj z lidí prachy.

    Konzole to jistí tam se tohle nastestí nedeje. Ale bojim se doby kdy pudou i konzole upgradovat aby bylo víc penízku pro výrobce HW.
    • that never gonna happen *3*
    • tyhle hospodsky keci miluju *11* Tovis ze jo MS dostal bambilion provizi od vsech vyrobcu HW a Ubisoft jen kvuli tomu udelal hru co vyuzije nadupanej HW.. /facepalm Ze hra jede na old gen konzolich? No jasne ze jede, ale kdo by to dnes na PC v tak omezene verzi s malou dohlednosti, nizkou hustotou dopravy, bez ruznych detailu, omezenym rozlisenim textur a max. 25fps chtel DNES hrat??? Nikdo! Proto jsou naroky takove jake jsou a na takovou hru docela dobry! Upgradovat PC si kvuli tomu nemusis v cene jedne PC komponenety dnes poridis old gen konzoli, tak si ji kup a nebrec ,ze ti to na tvem 8let starem PC nejede... Opravdu necekej ze v roce 2014 se budou hry optimalizovat pro odepsane win XP a jednojadrove procesory s pameti tveho telefonu!!! *3*
      • Ty budeš patřit k těm, co včera měnili Xpčka počůraní strachy, že ti vybouchne písíčko co? Intel se prostě chce napakovat, je to tak vždycky.
        • Intel? snad MS né? sám si pleteš pojmy s dojmy a zrovnatak tvůj dojem ohledně mne byl vadný, XP jsem opustil v době vydání W7-64bit..... ono jaksi maximum 4GB RAM u XP je dnes hodně málo a používat XP u herního PC je dost omezující
          • Intel se logicky chce napakovat na hře, Mska na Windowsech, to bylo jen přirovnání kvůli tomu jak si kňučel že to 2jádro nezvládne. Tady to je jak bavit se s bandou retardů v poslední době.
            • mas pravdu je to tady samej r€tard jako ty! Ubisoft udela HW narocnou hru protoze Intel se chce na pakovat... OMG sice se ji proda min protoze nekteri potencionalni zakaznici nemaji dostatecnej HW, ale Intel se napakuje PROTO to UBISOFT dela *1* /facepalm

              PS. Co chemtrails a ze americani nikdy na mesici nebyli tomu taky veris?
    • chce to hlavne tyhle hry nekupovat (ani nestahovat) pak se veci zmeni
  • Veskoslave. Ty seš bůh kokootů, Vážně nevím, co ti už mám říct. Takového uhádaného kokotaa jsem ještě neviděl. Kde jsi vzal, že už si pak hru nemůžeš znovu stáhnout?
    http://spokojeny.blogspot.cz/p/playstation-plus.html
    • Veskoslav
      Promiň, vypadlo mi tak, pokud nemáš PS+ předplacené (či jsi si danou hru nestáhnul v určitém období do download listu) i nadále a zrušíš jej, tak nemáš přístup.
      • Proboha kdo by to rušil za 1000 ročně? Si spadl z višně nebo z Marsu? Kdyby jsi to měl na Steamu, tak o tom tady skládáš básně.
        • Veskoslav
          No mám to na Steamu. Říká se tomu Winter sale, Summer sale atd. Většinu těch her z PS3 nabídky mám za hubičku ze Steamu nebo koupenou dávno před tím než to poskytla tato služba. Občas totiž chci hrát hry v den vydání, ne půl roku potom;)
          • Takze Steam hazi v den vydani hry slevu jako pri summer/winter sales? To je teda novinka i pro me.. sem hlupak, ze si kupuju parky za plnou palbu, kdyz evidentne staci hned prvni den jit na steam a koupit to tam za 3€, diky, sem poucen :D
      • Evidentně si neměl co do činění s touhle službou, tak proč ji tak hatuješ? Konzole, tak se ti zatemní mozek a přemýšlíš bůh ví čím.
        • Veskoslav
          Mám Xbox, přiznám se, že PS3 pouze u známých. PS4 je pak v práci, v relaxační zóně.
          • Končím a už na tebe nereaguji. Nasral jsi mě a musel jsem používat vulgarity, což bytostně nesnáším. Příště se proboha nehádej a něco si nastuduj. Sry za vulgarity.
            • Veskoslav
              Nemusíš se omlouvat. Ale co se týče pc vs konzole. Na tom si trvám a PS+ vidím jako službu, která sice dává, ale je nutné zlo pro to, aby člověk neměl osekané hry s MP částí.
    • Reakce na toho pošahanýho vola.
  • A od kdy je i7-3770 osmijadro? Udelejte si v tom poradek. Nehlede na fakt, ze Intel dela maximalne 6-ti jadra. Navic neni osmijadro jako osmijadro. Napriklad osmijadra od AMD jsou pomalejsi nez 4-jadra od Intelu, nemluve o tech paskvilech, co jsou v PS4 nebo XB1. Jakekoliv intelacke 4jadro vyrobene za posledni 2 roky je rychlejsi nez to, co se dava do XB1 nebo PS4, tudiz bych ten clanek ignoroval a spokojene spal dal...

    btw. graficka "cingrlatka"? Jako fakt? Uz, prosim, nekur.
    • Pokud si zahraješ na serverovém hardware, tak 8mi jádro od Intelu dostaneš *1*
  • mimochodem tohle ješte nekdo hraje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit