Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten nadpis článku mi prijde od autor ajako trolling. ja mam "jenom" ctyrjadro, nechci se bavit o cene upgradu na osmijadro ale pointa je že upgrade procesoru je docela zasadni vec (musíte menit i zakladni dosku a pamete), takže bych nerikal ze ty pozadavky nejsou krvave. imo dneska osmijadro neni uplne bežna vec mezi hráči
    • Jack1947
      4 jadro ale neni jen na Hry komp si ulehci i u sledovani filmu v HD.
      Moc scenu nesleduji ale tak nak by jeste melo stacit, oni maj beztak ty vykonnejsi 6-8jadra, problemy a nejedou jeste tak jak maji nebo jedou ale mene jader ( jak rikam jen z doslechu, pravdy neco tom urcite trochu bude).

      *4*
      • mne je to fuk, stejne to nebudu hrát protože to vypada jako klon gta, navic trapnej
        • Jack1947
          Dobre, hele a nejsi fakt bez urazky, bracha Joea? ( podobnej styl psani, prevazujici negativa, ale otevrenost novym napadum i kdyz ma rad ty starsi hry ty byly preci lepsi). *4*

          Pokud netrollis to nemuzes myslet vubec vazne vzdyt tady je to o necem trochu jinem a no hlavni premisa je mestska akce ale jde dal preprogramovane semafory, Chaos vlozeny MP... ale chapu ne kazdeho salek caje. *3*
          • nejsem bracha :)
            • Jack1947
              V poho, jen mi prijdete dost podobny. *3*
    • P.S.
      upgradoval jsem na battlefield 3 (ktery jsme nakonec ani nehrál) a s odstupem času jsem si uvedomil že hry co hraju vlastne rozjede i muj predešly kompl (dvoujadro)
  • TheGGG
    No myslím že vím na čem to budu hrát. Moje PC seč by mělo vždy papírově stačit má s ubisoftími hrami nějaký nepochopitelný problém, zřejmě související z jejich neschopností udělat pořádný port. No PS4 bude do měsíce doma, takže si v klidu zahraji na něm.
    • tak si tu omezenou grafiku uzij ja radsi za stejnou sumu upgradnu PC a jen na teto hre hned usetrim 400,- pac jsou vsechny na PC levnejsi a za rok jen an hrach budu mit pulku penez na upgrade "zpet" *3* PS. A zahraju si to v lepsi grafice *1*
    • to je smutný no, mít konzoli a k tomu jednu hru navíc takhle blbou. *7*
      • TheGGG
        tak ještě že už to máš dohraný a zhodnocený *3* Věřím že jsi určitě velmi zkušený recenzent, ale já si radši hru prvně zahraji.
  • Kinet1c
    Kupoval som nedavno PC(i5 4670k, r9270x, 8gbram - bral som do uvahy neskorsi mozny upgrade, na teraz to staci, tzn na rozlisenie 1920x1080), takze co sa mna tyka som ok, vsetko co tam je je ok, ziadny problem. Na druhej strane hra moze byt zle optimalizovana ci nejak inak chybna a no bude to aj tak jedno :D. Pomaly ale iste zacinam aj premyslat o konzoliach, tzn nejaky lepsi laptop, a obe konzole, tzn ps4 aj xbone, ale uvidime.
    • Keyz
      To je celkem drahé řešení, navíc kupuješ částečně fungující stroj. Tedy v ČR. To je špatný. Stojí to stejně jako všude a řada věcí tam nejde. Jinak by to bylo dobré a nahradilo by to lehce i multimediální centrum.
    • Jsi zrejme velmi bohaty muz:-)
  • Nevidim důvod, proč by to nemělo jet na nejvýkonnější herní platformě. Ledaže by to byli amatéři.
  • Tak řekl bych, že minimální požadavky budou o dost níž - už jen kvůli tomu, že hra nijak extra z posledních gameplayí nevypadá.
  • Stejně mi přijde, že je to přehypovaná hra a že to bude kravina...
  • hmm takže si koupím konzoli za 10 000 který to utahne 100% plynule bez problemu...nebo si postavím kompa za 20-30 000, ktere to možná utahne kdyz se neobevi naky problem s ovladacema, kompatibilitou nebo stale problemovejma winama a grafika bude stejná...

    pls jeste nekde rikejte ze hlupaci hrají na konzolích a dejte si rovnou facku...kompa na hraní dneska muže mít fakt jen ovce...dokud se nenaučej optimalizovat tak to je platfomra oničem...

    i na low by to musel bejt comp za 15-20 klacku...a na low to pojede i starej xbox/ps3 ktery stojej 1500-2000 na aukru...
    • Na konzoli ovsem nic jinyho nez ty hry nespustis, na PC si zedituju fotky, napisu maily, sestriham video ... a ty si na to k ty konzoli to PC budes muset prikoupit ... to muze leda opravdovej magor. Navic moje 8let stary PC s prehledem dava kazdou soucasnou gamesku ... a jediny co bylo vymeneno je GPU (pricemz i to puvodni z rady 8800 by jeste na vetsinu produkce stacilo).

      A mimochodem, placale, v tech 10k (ktery ta konzole nestoji, stoji vic) mas jiste i tu TV, na kterou si to pripojis, ze? Ja jen ze v tech 30 za PC je i ten monas.
    • TheGGG
      pššt todle tady nesmíš říkat, tady je PC posvátné a konzole pro děti
      • Ahoj pepři, hlasovací utilita opět v akci? Už by jsi měl(a) vyměnit stránky, už jsi tady moc průhledný(á).
        • TheGGG
          ale prosímtě, ještě řekni že to není pravda. PC komunita je zde vskutku radikální. Jinak nevím jakým právem mi říkáš na které stránky mám chodit a na které ne? To je drzost, které bych se já nikdy nedopustil.
          *6*
          • Tak to se hluboce omlouvám, samozřejmě jsem nechtěl, aby to vyznělo tak fašisticky, jen že ty tvoje metody tady už po těch letech nejsou zrovna undercover. Jen takové přátelské upozornění.
            • TheGGG
              omluva přijata *14*
              Jinak nevím o jakých metodách tu mluvíš? Pouze bojuji za práva konzolistů, tzn. jsem něco jako Nelson Mandela.
          • Jack1947
            Osobne pro ti tobe nic nemam, ani nechci nic zacinat ale nemyslis ze si k te nenavidenosti konzoli vedome/nevedome trosku take neprispel? *7* Minimalne tedy tvymi vyroky a nez zacnes psat ze se zastavam PCckaru atp... nezastavam jen tedy zdraveho nazoru. Ale to uz je na tobe. Jak se s tim poperes. *3*
            • TheGGG
              no, zrovna hraji BF4 na PC na vyšší se stabilními 60FPS a je to vzkutku úžasný zážitek (vaše názory na BF a CoD atd. mě nezajímají, tak si je odpuste). Co chci říct je, že nejsem žádný hater PC, pouze mě štve chování zdejší komunity, jejiž členové napadali konzolisty dávno předtím než jsem se vůbec zaregistroval. Takže mi netvrď že jsem rozpoutal válku PC vs konzole.
              Na druhou stranu, je toto jeden z mála webů, kde nezuří bitka mezi xboxáři a pskaři, protože oba tábory mají moc práce s hádáním se s PCčkáři. *14*
        • Veskoslav Detected
          • Veskoslav se teď musí celkem bavit.
            • Veskoslav
              Jo bavím. Vítej mé dítě.
    • wenceslaus
      Za 20 na low? To přeháníš. Za tu cenu jsme kupoval novej počítač. Mám i5-4570, 8G RAM, GTX 770 a myslím, že to dám na víc, jak na low.
      • i5-4570 4500Kc
        770 GTX 8000kc
        Ramky 2000 KC

        To máme 15000K jen bez OS, Disků, mechaniky, základní desky, zdroje, bedny. Trošku ti to nesedí.
        • C-BEAM
          V priemere vychádza slušný PC a konzola cenovo zhruba rovnako, v závislosti od toho kolko hier na konzolu kupuješ, ak je to iba 5 AAA hier ročne tak samozrejme konzola vyjde lacnejšie, ak je to ale 10-15 hier tak už ťa môže vyjsť aj drahšie ako PC ekvivalent.
        • Veskoslav
          Tak když to počítáme takto, tak doufám, že do nákupu konzole začneme počítat i televizi. Což kvalitní televize je minimálně 10 000. A k tomu cena her (v průměru o 450 Kč dráž). Takže základní pořízení PS4 je minimálně 21 000. A k tomu nemáš PS+ a ani druhý ovladač. Balení PS4 obsahuje jenom jeden;) Což je dalších 1200 investice. Takže pokud si pc pořídíš za 30 000 včetně monitoru a OS a periférií (bedny, myš, klávesnice a gamepad), tak konzole vyjde o něco levněji Cca za 23 000. Takže máš 7000 náskok. S tím rozdílem že pc většinou neslouží pouze na hraní, jak si zde někteří vesele myslí. A cena AAA titulu na pc je od 600 Kč (poslední Thief, předobjednávka nového Wolfa za 770 Kč) až po 1100 Kč (kdo kupuje v digitální (Steam, Origin, uPlay) nové hry je pako). Watch Dogs přímo: PS4 1450 nejlevnější, pc 1084. Rozdíl skoro 300. Thief 1200 PS4, pc 600 Kč. Takže průměrně na hru to máme 450 Kč cca rozdíl. Takže za těch 7000 si koupíš navíc maximálně 6 nových AAA her. Ale máš v obýváku pouze herní konzoli, kde sotva budeš dělat svůj referát, stříhat video či jenom tak graficky upravovat své fotky;)
          • Veskoslav
            edit
            • Jack1947
              Me vase hadka nezajima, ja jen pisi co jak se ma. Skoda skoda, pred pulrokem si byl malem mym vzorem. (a to i presto ze si jen asi o rok starsi) *7* To jsem jeste nevidel tvou temnou stranku, no co no budu hledat jinde.

              Muzes psat ze pisu vseljak , jenze oba dva vime jakto s tebou je. Ty to vis i ja a kdo te tady zna vi taky. Ja jen varoval "potencialni obet" tot vse. Psal jsem ze moc k zivotu nepotrebuji, takze si pujdu po svem.
              ale zrat tiu divadylko nebudu, na to jsem blbej az dost. Táák blbej nejsem Sorry. Hezky zbytek vecera. *4* (Kdyz ti to pomuze, vim ze uz to je pruhledne moc, klido si naklikej ja s tim problem nemam) Holt mam jen jine mineni. (nejsem sam). *4*

              Protoze jsem Blbejsi, mnohem necham te mit posledni slovo. *14*
            • Veskoslav
              Sluší? Sluší se nepsat jako postižený. Klidně bych tě "přizval do hádky s haha", ale podívej se jak píšeš? Něco mezi renesančním jazykem 16. století a češtinou pro blázny.
            • Jack1947
              Toz, jak jsem napsal a nemylil jsem se urazlivej az na pudu... *3*

              ( neni nic spatneho nezasvecene osoby varovat pred nekterymi osobami, tak radsi pujdu nekam k Blbeckum... jen jsem upozornil na behavioralni chovani a to se myslim Slusi.!) *4* "Be ware on Fake identity Veskoslav´s" tot vse. *3*
          • Počky, ale kdo se tu ty pc-fanatiku baví o referátu. Na to ti postačí nějaký notebook a nepotřebuje deskop za 30K.
            Dva gamepady? Ty máš u PC dva gamepady? Dvě myši a dvě klávesnice?
            Hry? Hry se dáji v zahraničí nebo na aukro sehnat za poloviční ceny, jen blázen kupuje hry na konzole za plnou cenu
            PS plus- výhoda. Každý měsíc ti přiletí ačková hra. Napr. Vůbec jsem si nekupoval Dragon Dogma a dostal jsem ji zdarma a naprostá pecka nebo Demon Souls.
            Televize? Tak samozřejmě, ale v tom případě musíme k pc za 20k-25K přičíst monitor taky za 5-6K a ber, že monitor je pořád jenom monitor, takže pokud chceš koukat na fotbal na metr a půl velké TV, tak si stejně musíš koupit.
            FANATIK nic jiného než FANATIK nejsi Ty PC- FANATIKU
            *11* *11*
            • Mamlas jako ty samozrejme netusi, ze ntb stoji 2x tolik co stejne vykony desktop ... K PC se televize da pripojit uplne stejne dobre jako ke konzoli, co vic, dokonce to vpohode narozdil od konzole zvlada 1080p (a to i ten nejlevnejsi krap).
            • Reakce nahoře ty pošahanče...
            • Veskoslav
              Ty hry snad máš trvale nebo ten měsíc, kdy jsou k dispozici! Kdyby byla ta hra zadarmo, tak ji máš kdykoliv snad k dispozici, ne? A to pokud vím u PS + neplatí. Takže tu hru ti pouze zapůjčí, nic víc. takže nikdo ti nedává AAA hry zdarma, zapůjčí ti pouze licenci na jeden měsíc. Pokud chceš hru trvale, musíš si ji zakoupit. Už chápeš ten rozdíl? Já si třeba zahraji rád nějakou hru po půl roce. Sáhnu na poličku nebo do "knihovny" a nainstaluji. Ty to nemůžeš udělat, protože tu hru nevlastníš. Já defacto hry na Steamu také nevlastním, ale to už je jiná debata. Takže nikdo, nikdo ti nedá nic zadarmo. Takže ano, pokud je ti naprosto jedno, co hraješ a někdo vybírá za Tebe, tak je PS+ skvělý a máš hraní zadarmo. Tedy pokud nehraješ nějaký titul vícekrát. Což tím eliminuješ většinu sportovních her, které rozhodně nejsou pouze na jeden měsíc hraní a pak dost.
            • Marketingový tah? Zaplatím 1200 ročně a dostanu desítky AAA her ročně. Mě je jedno jestli to mají nasmlouvané a ty licence kupují třeba za desetník, pro mě je důležité, že já bych ty hry koupil za tisíce, takže o čem se ku*va vlastně bavíme?
            • Veskoslav
              Jacku, nepleť se do toho. Sekce blbečků a diskuze o Hello Kitty je jinde.


              Haha, nic nemáš zadarmo na PS4....Nic PS + ti nic zadarmo nedá, všechno zaplatíš. Všechno je to promyšlený marketing, který očividně funguje skvěle, jak jde vidět na tvém příkladu.
            • Můžeš mi poslat odkaz na tu službu, která je na pc zadarmo a dává každý měsíc dvě AAAh ry zadarmo.
              Lol - Na tebe není moc slovíček, co bych mohl použít. Tohle to vystihuje docela dobře, samozřejmě bych mohl psát, že jsi největší čurakk na games.cz a největší trollí pyča na games.cz, ale proč bych to dělal, že?
              Že ty hra mají nasmlouvané, a že na tom chtějí vydělat? No nekecej? Oni na tom chtějí vydělat? To by mě nenapadlo, ale pokud z toho vydělá i hráč, tak kde je kur*a problém?
            • Jack1947
              To bud rad, ze neprisly "stoupenci" Veskoslava a ti se nesnazily "obhajit" jeho pravdu byt milnou. Kazdy kdovi a zna ho vi ze ma dve tvare - Je Pcckar ale zaroven konzolista ale nedela problem mu zradit "rasu" a jit proti konzolim. Vzdy kdy se mu to hodi. (Nekdo tvrdi ze tu ma nejake privbiliegia ale o tom nic nevim) hele uz bezim radsi jinam aby me nestihl jeho Hněv! *2*

              Pevne verime a doufame ze z toho jednou vyroste. (kazdy ma holt neco nikdo nejsme dokonaly) ale to neznamena. Ze se to neda vylecit. *3* GZ.
            • Veskoslav
              Začínáš už být dost humorný. Chápu, že slovo LOL je asi tvoje oblíbené, ale šetři si jej. Když si budu chtít pořídit TV, bohatě mi stačí 102. Takže 10 000 Kč maximálně. Na pc mi vychází každý měsíc humble za 1 dollar minimálně 4 hry. Takže za 12 dollarů ročně můžu mít 36 her. Nehrej si se slovíčky. PS Plus není nic jiného, že platíš za službu, co má pc v základu zdarma. Snaží se to kompenzovat hrami "zdarma", které stejně mají nasmlouvané a v konečném důsledku na tom vydělají, protože spousta lidí si je zakoupí. A každý preferuje jinak hraní, to že ty seš hráč samotář neznamená, že ostatní jsou také takoví. Pamatuji, jak jsi neustále mlel, že všechny obviňuji, že jsou trolové (většinou obhajoba GGG a spol) a sám to teď děláš a ještě blbě. Ale jak vidím pepřáka a GGG ti s tebou jistě budou souhlasit. Jsou taky takoví lolkaři jako ty.
            • PS výhoda, že nemusíš kupovat hry a každý měsíc si něco zahraješ, takže za hry za celý rok nemusíš vyhodit ani korunu a stejně si zahraješ za nějaký minimální poplatek. Tvůj argument pádá
              Hospoda- lol. Si fakt zoufalec. Ano každý den budu chodit do hospody, abych se mohl dívat na TV. Panebože se vzpamatuj ty uber trotle. Tvůj trolling padá.
              Gamepady? To je docela lol. Má dual shock už řadu let a pořád funguje. S kamarády nehraji, ale dělám uplně něco jíneho. Hry mám pro osobní zábavu a ne, aby mě někdo u toho rušil. Tvůj argument padá.
              Tak 130 cm sezenes za 12K
            • Veskoslav
              Jasně a ten notebook se dává zadarmo?
              A ano konzole s jedním ovladačem je defacto na ho*no. Nevím, jak ty, ale já většinu her na konzoli hraji ve dvou a tam je potřeba dvou ovladačů (i kdybych hrál sám, tak je vždy lepší mít u konzole jeden náhradní). Ano budeme brát aukro? Stále vyjde pc vs konzole o několik stovek levněji. PS Plus výhoda? V čem proboha? Že když chci hrát MP platím? Ano někdo namítne, dostávám hry. Super, mám hry na měsíc "zdarma"....A pokud se chci dívat na fotbal, jdu do hospody. A metr a půl uhlopříčka? No budu vyhazovat 35 000 za 150 cm tv;) Vem si prášek, evidentně meleš hodně z cesty. Ať si každý koupí, co chce. Oboje má své pro a proti a celkově je cena plus mínus stejná, co se týče nákladů.

              P.S: kdyby jsi uměl číst, tak za 30 000 jsem napsal, že to máš včetně všeho. Od zdroje až po monitor a lampičku na čtení pomalu.
    • Facku si dej ty, myslíš si, že všichni mají kompy jen na hry? Myslíš si, že každý, kdo hraje na konzoli nemá někde stranou i PC? Uvědom si, že někdo prostě nepreferuje hraní na gamepadu. Mě to třeba vůbec nevyhovuje. Ne že bych si nějak nezvykl po čase, ale prostě mi to nevyhovuje. Jsem PCčkář a asi vždycky budu, do kompu jsem vrazil dost a konzoli nemám důvod zatim kupovat, ačkoli tam je nějaké minimum titulů, za které by mi to možná stálo.
      Jinak pokud vim, tak nemají náhodou konzole nějaké poplatky za online hraní? Často na to ve vašich argumentech zapomínáte a ono to potom hnedka rozhodí propočty. Já proti konzolistum víceméně nic nemám - ať si každej hraje kde chce, PC, konzole, mobil, kapesní konzole atd, je to snad každého volba ne?.
      • predpokladam ze kdo ma trochu rozum a chce na počítači pracovat má maca, takže má i konzoli aby mohl poradne hrát (na osx je mene her)

        nevím proc mít dneska doma počítač (s win)...na hraní je to drahe, na praci nepoužitelné...
        • Já mám doma komp jen na hry, notebook na práci. Že mě to stálo xkrát víc než konzole mě neštve, protože jak jsem psal, konzole jsou pro mě zatím mimo :)
      • Jack1947
        Jeste si zapomel poznamenat ze nekdo ma i Notebook ( coz ja zase nepovazuji a nikdy nebudu za plnohodnotny komp) jinak asi souhlas. Tedy nee souhlas ty konzole nextgen asi ne ale stary v poho tedy jestli jsem pochopil spravne z tveho prispevku. ( ze nevlastnis).
      • Koukám, že jsem se s odstavci dělal zbytečně, autorům webu asi nepřijde důležité, aby fungoval enter mezi řádky, pak mi z toho vznikne takovehjle spojenej paskvil... Člověk chce trošku oddělit to, co na sebe nenavazuje a pak se to stejně sleze dohromady. Fakt mě štvou weby, kde nejsou dělat odstavce...
    • C-BEAM
      to je samozrejme kravina ale budem radšej dúfať, že si troll a ušetrím si kopec nervov.
    • Jasně, často ale lidi kupujou ty počítače kvůli něčemu úplně jinému, než jsou hry a když si ještě k tomu něco připlatíš, tak pak si na tom můžeš zahrát i ty hry, to znamená, že buď dám plácnu 15 000,- za dobrou kancelářskou sestavu, nebo 20 za sestavu, která zvládne obojí.
      • jedine na co me napadá mít pocitac je prace a na to opravdu nebudu trpet s windows ale budu mít macbook nebo imaca podle naročnosti...na praci windows nelze používat...a na macu zas hry moc nejsou takže k tomu konzole...na hraní proste počítač ne-e, na praci "počítač s win taky ne-e
        • Jop. vazne chci videt jak si ma nacovi pustis autocad, M$ opice, nejaky to ucetnicvi, ... uz to vidim jak zivy.
          • normalne jako vse jin ? autocad ma mac verzi, office má mac verzi (ikdyz radeji mam iwork od applu který umí to same a je zdrama)...a učetnictví zaleží asi jaké ja používám Pohodu od Stormware a ta na macu jede...a když není OSX verze tak stačí stahnout utilitu a muzete na OSX instalovat i win programy/hry...to že neco na maca nejde je absolutní přežitek spustíte uplne cokoli ta je to pro win nebo pro OSX
  • Tohle že není krvavé? Tak to máme očividně na očích každý jiný filtr.
  • Na procesor velmi krvavé. GPU naopak docela ok, i když 560 ti je pořád dobrá a nadprůměrná karta.
  • No super konecne vyuziju svoje delao za 200 000kc. A prosim nestezujte si ako toje narocne blabla, kdyz nato nemate tak to nehrajte.
    • TheGGG
      slušné, kupoval jsi to u Gučiho, nebo lujse vitona?
      • on len potreboval povedat ze ma pc za 200K, nehajme ho nech sa raduje :)
        • Ja tu mam PC za 200k+ nekolik (trebas i za 3/4M) ... co tak pocitam, ma to v 5U provedeni 8 16tkovych slotu ... takze by se do toho dalo naladovat 8 grafaren ... ;D a ty 8mi jadra do toho muzu dat 4 ;D 256GB RAM zadny problem ... ... jen nevim jak bych to "investorovi" zduvodnoval ... ;D. Nejspis bych mu musel vysvetlit, ze tech 8GPU (nejlepe jeste zdvojenych) potrebuje na vypocet mezd ... jen si nejsem tak uplne jistej, jestli by to ty dva 1k5 zdroje rozdejchaly.
    • Jack1947
      Jasny, nekdo na PC za 200hadru a nekdo na konzoli... zadny dohady - zadny pomerovani. ( Ovsem az se to zacne sekat podelanou optimilizaci tak pak nebrecte a hlavne ne tady ze se Vam zboril svet *3* ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit