Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzdyt je to delane pro "Next-Gen" kobzole, takze dva roky stary hw zvladne max detaily vpohodicce:-)
    • 5+let
  • nejsou krvavé ???
    Keby si dali trošku námahy aj mojich 3 Gb ramky by stačilo a aj 2,4 core duo procesor !
    • Jack1947
      Ne jsou v "poho", dneska je 6-8gb standart a Max tak 16gb takze v cajk. *15* 3gb je uz dneska celkem malo ale oni to nak nafouknou daj tam ochranu jako Bonus a tu HW zatez poradne napechujou at ten Nextgen z toho vyteka plnym proudem. *3*
    • Krescz
      ale ho*no :D
  • Jack1947
    Miluji sve obe konzole... Buh zehnej mrkvacum a Sony! *14*

    Ne nejsou krvave, jenom PC hrac z nich pomalu krvaci... (jeste ze ne 8Jader to uz by bylo psycho). *15* *2*
    • Veskoslav
      Vem si prášek.
  • Fuj, jeste ze to vychazi i na stare konzole:-)
    • Veskoslav
      No nevím, jestli bych chtěl mít naprosto osekaný produkt.
      • Co na to rict....jsem skromny clovek.
        • Jack1947
          Souhlas, jsme na tom zhruba stejne. (ja uz si zvykl). *4*
          • Nastesti jen v tomhle :-D :-D
  • PC = mrhání výkonem. Konzole za 10k zvládne to co pc za 30k. Mě stačil Thief. Hnusný textury jak svina tak z roku 2007 a ono to žere přes 2 VRAM. Kouše se to, hryže se to. KATASTROFA dnešní optimalizace pro PC:
    • To neni optimalizaciou, to ti len vyvojari dali rovnaky zazitok z hrania na PC, aky dosahuju bezne hraci na konzolach *1*
    • Keyz
      Problém ale je, že na konzoly to žere méně paměti ale je to více hnusné. Tam nemáš co řešit. Jde pouze o kvalitu textur.

      Jinak optimalizace není chyba PC ale těch co to dělají. Obecně většina her co jde na nové konzoly jede stejně na pc za stejnou cenu. Mrkni na testy kde na 30 FPS to jede na opravu slabých kartách a procesorech. A 30 FPS jede většina otevřených her na konzolích.
      Druhý problém je, že na PC dají často minimální nastavení které je kvalitativně lepší jak jak na konzoly a pak to je i více náročné. To ale neznamená to co píšeš, že by jelo na konzoly. Logicky nejelo, když tam přidali něco navíc.
      • Sem si nevšiml, že to na PS4 vypadá jinak než na PC. No možná, když vezmeš lupu, tak něco najdeš. Bože, vy pc-šulibrci.
        • ako sorry kamarat, ale ja by som na konzolach nechcel hrat, ani keby bolo PC dva krat tak drahsie. Navyse pri PC si priplacas za lepsie technicke spracovanie a nemas doma len blbu skrinku, ktora nedokaze nic ine ako spustit hru, pchat tam stale nejake DVD kvoli filmu je tiez velice pohodlne *7*
          A dalsie nemenej dolezita vec je cena hier, na PC mam Bioshock Infinite, Far Cry 3 a Metro Last Light, dokopy za zhruba 20 euro a to len po par mesiacoch od vydania. Konzolovu verziu, co by len jednej tejto hry nekupis ani po dvoch rokoch za 20 euro.
          Takze na PC hry lepsie vyzeraju, lepsie sa hraju, vdaka normalnemu fps, mozem hrat dokonca aj s ovladanim, ktore mi momentalne lepsie vyhovuje, skratka RTS pre herny zaner ti tiez asi moc nehovori...(teraz ma napadlo,ze na konzoloveho hraca caka vlastne aj obmedzenie hernych zanrov, a handicap v pripade FPS zanru, no a navyse su na PC tie hry aj lacnejsie...vies co si myslim? ze vy na konzolach usetrite velke kulove, len si to stale myslite, pretoze sa nepozerate na vyslednu sumu za hranie na rok a vyuzitelnosti svojho pristroja, ale iba na jeho samotnu kupu.
          • Jack1947
            To je velice omezeny pohled na Konzole, ale nikomu to brat nebudu ze ? I kdyz je to chybne, milne a klamne. Ma to sve vyhody i nevyhody, ale ale pohledy se ruzni PCCkari by mohli mit konzole uplne stejne radi a naopak konzolaci radi pc. Kazdy ma komp to je to hlavni, jenze ne kazdy ma konzoli bud ji vubec nechce nebo ma opravdu omezeny pohled a nevidi dal nez na spicku nosu. Jako nazor ok.

            A ty se ruzni. *3* V poho ja to dokazi Akceptovat. Usetreni no nevim ale minimalne za komp se usetri konzole tv do 25+ ( kdyz se pocka nez budou hry tak treba jen 15-17k) Komp dneska no celkem dost a to je prumer ty za 15-17 (spis 20+ nebylo to ani pred 5-7lety natoz dneska dostacujici). *4* Rikam jen nazor a zamereny trochu jinym smerem ale okolo. Bejval u her na PC splitscreen vubec? *7*
          • C-BEAM
            súhlasím a vidím to tak všade, konzolisti žial vidia hlavne cenu konzole a tú porovnávajú s PC ekvivalentom, ešte i dnes im nedochádza, že tá suma ktorú zaplatili za konzolu v obchode nie je konečná ale, že za ňu platia pri každom nákupe novej hry. A keď aj finančne výde konzola lacnejšie, rozdiel bude malý.
            • Packari predevsim do ceny nezapocidavaji zobrazovadlo, narozdil od PCckaru, pricemz to PC jako televizi (a zaroven rekorder) pouzit muzu, konzoli nikoli. Navic do PC si muzu vpohode naladovat 4+ HDD, a tim padem si drzet na discich pomerne rozsahlou sbirku vseho mozneho i nemozneho (samo, predevsim Pcko ;D ), kdezto u konzole se mi na integrovanej disk nevejdou ani hry ... a je treba neustale neco sosat nebo vymenovat placky.
    • Veskoslav
      Divné, že Thief mi jede naprosto v pořádku. Navíc výkonnostně vyšší třída pc začíná už na 20 000;)
      • Thief má fakt blbou optimalizaci,na dvoujádrové i3 to jede plynuleji než na 8jádru od AMD
      • Tak se koukni na Steam forům. Seká se to i lidem s 780Ti.
        • Hm zvláštní - Thief s i5 3570K + GTX 770 ve FHD max. detaily bez SSAA (FXAA bohatě stačí) a nepozoruju žádný spomalení, natož záseky.
        • Jack1947
          To je Veskoslav , to neres. *3*

          https://forums.geforce.com/default/topic/695487/crappy-performance-in-thief-/
          http://steamcommunity.com/app/239160/discussions/0/558749190679194735/
          http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=774299&page=4
          http://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/thief-pc-performance-analysis/
          http://www.gamefaqs.com/boards/691087-playstation-4/68653780

          ( Neni to optimilizovane na GF karty, spise AMD - nebo spise hlavne ono celkove to je z konzoly blbe optimilizovany asi jeden z nejhorsich portu vubec no).
          • Veskoslav
            Od člověka, který neumí napsat srozumitelnou větu to sedí;)
  • Krescz
    mate tam chybu...ne 8 jader ale 4 jadra... *4*
    • Veskoslav
      No on nějaký blbounek z Ub počítá fyzická jádra = virtuální jádra. Takže dneska mám v pc 36 mechanik, co na tom, že 35 je virtuálních *1*
  • Nároky jak cyp a graficky je to na hony vzdálené kvalitě Infamous. Ubisoft jsou mistři optimalizace. Jsem si užil na svým docela výkonym PC ACIV na 18-20FPS.
    • je pravda že zrovna black flag je příklad špatné optimalizace.. opravdu hnusná grafika a s mojí r9 290 byl fps drop místy dost znatelný..
  • C-BEAM
    počítačová gramotnosť začína byť fakt mizerná, mnohí diškutéri v zahraničných fórach už ani nevedia kolko má ich procesor jadier, mýlia si jadro/vlákno a zdá sa že priamo úmerne to zasiahlo aj novinárov, ktorí bez mihnutia oka papúškujú čo je im naservírované.
    • Ty tu nekde vidis nejakyho novinare?
  • jen CPU do sestavy ktera tuhle hru ma rozbehnout sotjí jako celá nová konzole kde hra bude vypadat stejne...tak to dekuju pekne...Hraní na PC ma smysl až se vývojáři naučí optimalizovat a az se MS uráčí vydat DX 12
    • Verze DX nema s zatezi a vykonem zhola nic spolecnyho, ale to tuposlav samo nemuze tusit.
  • Wow, kdo si to předobjedná dostane obleček a další zjednodušení do hry! To jako vážně ?! Ještě víc si zjednodušovat hraní v době, kdy 90% her je už tak zjednodušených až na kost ? Mi neříkejte, že to někoho může ještě bavit...
    • A kdyz si objednas behem pristich 30ti minut, dostanes cinskeho vezne, ktery bude hrat za tebe;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit