Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pohoda jazz... průměrný PC *6*
  • tak snad to moje TITAN BLACK utahne *9*
    • Keyz
      Určitě bude potřeba minimálně ještě jeden TITAN BLACK. Přece není možné aby šlo hrát i na levném PC!
      To prostě nemůže být možné.
      • Co TITAN BLACK, pokud si bude chtít zahrát Watch Dogs, tak jedině budoucí kartu GTX TITAN-Z za pouhých 3000 dolarů... *1*
      • ale ja mam 4x titan black *5*
  • Je to celý nějaký divný. Do 560ti se dávaly 2 GB Ramky jenom vzácně (tuším nějakej pofidérní Gainward a prakticky nedostupná edice MSI s Twin Frozerem II) a ten procesor je totální úlet. Ono to nebude až tak horký, soudě podle toho, jak to vypadá. Komprese zamaskuje videí na youtubu zamaskuje pár drobností, ale některý věci zamaskovat prostě nejduo...
    • Ty grafarny se spise u nas neprodavali *3*
  • tonnymontana
    tak jsem se hezky zasmal:D hru jako takovou hodnotit nebudu nesleduju to ale 8 jader to je solidni april:D i 6 jader je na dnesni pomery celkem velke cislo a verim ze vetsina lidi zvlast u intelu ma mene jader at uz fyz nebo virtu. osobne jsem si koupil FX-6300 uz je to nejaky mesic a vsechny jadra vyuziju snad jen v editaci videa a modelingu. 8 jader jeste k tomu i7 HAHA :D ale jak znam lidi = intel bude mit zne :)
  • To zase najaky hlavou z UBI otevrel katalog s HW komponenty, zapichnul prst do polozek na strane 3 a optimalni naroky byli na svete. Aby to nebylo jako s 6 GB RAM u next gen CoD Ghost?!
    Vidim to tak ze bude stacit vypnou poletujici listi a podobne kraviny ktere maji nulovy vliv na hratelnost a dvojjadro pofrci s prstem v nose. *6*
  • Keyz
    Určitě to bude tím, že konzole mají 8 jader a tak to tam napsali bez myšlenky. Protože běžný procesor je ale lepší jak slabé 8 jádro, mělo by to jet na 4 jádrech a více jedna radost.

    Věděl, jsem že kašlou na optimalizaci apod, ale, že ten kdo to napsal nezapnul mozek během psaní, to jsem teda nevěděl.
  • Bylo to někdy v červnu léta páně 2011, kdy jsem stavěl nový PC cca za bratru 14 000,- kč a musím říct, že až na procesor požadavky splňuju (i když s tím CPU se mi to nezdá a divil bych se kdyby např. i7 podával ve hře vyšší výkon jako i5, ale co já vím).

    Každopádně, tohle nejsou žádné krvavé nároky ani nic podobného, ale jenom tři roky starý nižší high-end, dnešní prachobyčejný průměr. Na druhou stranu od těhle next-gen "prvotin" asi nejde čekat nic, než jen dorovnání toho, co už na PC nějaký ten rok máme.

    Uvidíme na čem pojede Zaklínač 3, tam věřím, že by to mohla být první hra, kvůli které budeme muset zase po dlouhé době upgradovat ty naše plečky . *3*
    • Keyz
      Souhlas se Zaklínačem ale spíše po grafické stránce.

      Druhý díl,byl blbě udělaný co se týká využití procesoru. Více záleželo na frekvenci: http://www.techspot.com/review/405-the-witcher-2-performance/page8.html

      Tady je vidět, jak kecají. Již zde máš dlouho 64-bit systémy a několika jádrové CPU a stejně to blbě optimalizují. Udělají aby to využilo na konzoli to co musí a pak se na zbytek vykašlou. Většinou.
  • pohodicka.
  • Jezis co ste cakali. Jedna sa o PS4/X1 hru. Ta konzola ma 8 jader a 8giga ramek, kartu prave na urovni 7850.
    Jak cez kopirak.

    A su to doporucene poziadavky ne minimalne, co panikarite zase.
    • Veskoslav
      Až na to, že I7 v tomto taktování je asi tak 3krát výkonější než ta srand, co je v konzolích.
      • Bullshit
      • victor
        Až na to , že není i7 jako i7 .... marketing Intelu má žně ;)
        • Veskoslav
          To snad platilo vždy:) Navíc moje i5 je výkonější než skoro 2/3 i7, ale to by asi Intel nebyl rád, kdyby mu místo toho i7 kupovali i5
          • victor
            No dřív Intel nemusel parazitovat sám na sobě a rozdíl mezi Celeronem a PIII byl jasný. Od té doby co dělí na 3 skupiny je to s dřívější jednoznačností značení na pováženou . AMD je pak už s dělením svého procesorového portfolia úplně mimo ....
    • victor
      6GB RAM pro rozběhnutí hry (viz minimální HW požadavky) .... Docela se nedivím chudákům s hypermarketovými sestavami a akčními laptopy .
      Já 8 GB dávám jako základ do sestav už přes dva roky , dokonce jsem si dokoupil další předražené 4GB DDR2 do vlastní sestavy . No Next Gen je tu ...
  • maros.goc
    Nie su krvave? Tak mi prosim povedzte ake poziadavky pre hru je uz mozno potom oznacit za take? Ale realne, nie zostavy za 3000e

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit