Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ales.smutny
    Střední, jak píšu, většinu času mi přišly souboje jednoduché. Rozhodně se to nedá srovnat s jedničkou, kde jsem chvíli něco podcenil a už byly problémy. Jsou boje, které vyžadují taktizování a když uděláte chybu, je to v háji, ale týkalo se to spíš jen bossů.
    Pokud se chcete přiblížit obtížnosti bojů z jedničky, určitě bych volil Hard.
    Nastavení taktiky mi naskakovalo i na hard, ale to jsem do hry jen ťuknul, abych zkusil jak moc se liší, nebyl čas se prodírat o moc dál. Určitě je lepší ty přednastavené taktiky změnit podle vlastních preferencí, ne vždy mi vyhovovaly.
  • Drom
    na základě čeho hodnotíš? *7*
  • Lepší hodnocení než nedávný Two worlds 2? Ale ne. Je to sice jiné pojetí RPG, ale krom dialogů porází Dragon Age ve všem. Jen rozdíl v grafice, což je věc u RPG spíše nepodstatná, je závratný.
  • Fuj, to je ale ohavnej screen. Doufám ze hra bude ve finále vypadat líp. Moc se těšim *2*
  • Drom
    jak se můžesš sám podívat, tak všechny příspěvky jsou ze stejné minuty *3* v době, kdy jsem to psal, tam ještě nic nebylo
  • Cosi
    Rozhodně dík za zrecenzování od autora co recenzoval první díl pro Level, a můžu se zeptat na jakou obtížnost autor hru hrál, mně totiž přišla normální v demu jako příliš jednoduchá, a jesti na všech stupních obtížnosti hra nastavuje taktiku, ( myslim jako třeba když si zvolim třídu healera, jestli mi nastaví že má lečit hlavní postavu při méně jak 25% života sebe při 50%, jako to bylo v demu)
  • Drom
    a to ještě nepřišli trollové a hateři :) to zas bude Baldur's gate tóčo *1*
  • tyvole co to je..obrazek 23/74.
  • fallout
    :-DD
  • sleepless
    Však jo, překlik...lid zdejší má bohužel krásnou schopnost, udělat z toho aféru mezinárodních rozměrů :)
  • Chytráku, už to opravili a může za to jeden nejmenovaný pán, který to blbě nakliknull v adminu, o kousek výš je dokonce screenshot, který jsem udělal - v každém případě to první podívání bylo kruté...
  • Drom
    staci si precist verdikt a 5 k tomu nesedi ani nahodou *3*
  • sleepless
    IMHO obyčejný překlik v adminu.
  • Spades
    to ti udelam v malovani lol :D
  • Drom
    5/10 si dej za googlovaní. eurogamer dal DA2 8/10, jak český, tak anglický
  • Spades
    hlavne chcu videt zrecenzovani ovladani na xboxu
    to docela ovlivni moji platformu
  • Haha, tak teď tam naskočila 8čka, ještě, že máme screenshot :-D
    http://2i.cz/014ae3c91a
  • Felczar
    Eurogamer dal taky 8/10.
  • Vzdyt je na EG taky 8/10 *7*
  • fallout
    Bez české lokalizace našim distributorům pšenka nepokvete...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit