Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    pokud se výsledek operace výnosy-náklady nachází pod nulou, pak jim nepokvete spíš při realizaci lokalizace
  • Drom
    to odzoomovaní v jedničce se dalo zneužívat, např. koukat do místností se zavřenými dveřmi a pak tam házet area kouzla aniž by NPC zautočili
  • A to ani nevíme, kolik z nich to BG vůbec hrálo...
  • ales.smutny
    Přiznám se, že už nepamatuji míru zoomu v jedničce. Tady jde solidně odzoomovat pro získání přehledu, ale ne na vzdálenost ne ve stylu BG2.
    Kamera je "připevněná" k postavám, nejde zajet mimo "dohled" postavy, to vás asi zklame. Mně se to vcelku líbilo tím, že vidím jen tam, kde mám lidi, ale nese to samozřejmě svá omezení. Nastavení jasu měnit jde, kontrast nikoliv.
    Ale jak jsme psali v článku, tohle byla review verze, stoprocentní jistotu budeme mít po vyzkoušení té, která jde do obchodů.
  • Na základě tzv tuposti.
  • Co se týče nepodstatnosti grafického zpracování, musím namítnou, že vždy je lepší mít hezčí hru než ošklivější. Autor příspěvku chtěl jen prohlásit že podle něj má TWII lepší grafiku než DAII, což asi usoudil ze screenů ze hry v porovnání s osobní zkušeností s TWII. A recenze rozhodně neříkají, že by hra poskytovala grafické orgie (Ať už všeobecně nebo v žánru RPG).

    http://www.zing.cz/recenze/254/dragon-age-2-znovu-a-jinak
    Přečti si předposlední -.
  • No comment *7*
  • Drom
    jo, ta recenze v levelu mě rozhoupala koupit si DA :) ta byla hodně dobrá. DA2 už mám předobjednanou měsíce, takže už ta hodnocení neřeším a jen se teším až mi přijde a já si udělám obrázek sám.
  • varováni jste byli, času na naučení máte dost, tak tu potom pokaždé nebrečte, že to není česky...za pár lel si zahrajete ledatak Tetris, někdo holt nemůže hrát hry protože na ně nemá peníze, někdo protože jim nerozumí, tak to je, děte dělat něco jinýho, no, třeba čučet na filmy
  • Prijde mi to stejna kokotina jako jednicka. Nechapu proc je tolik humbuku kolem tak prumerne hry. Bioware uz neni takova znacka jak byvala :(
  • Drom
    sam rika, ze grafika je pro nej u RPG nepodstatna :) tak me zajima, na zaklade ceho hiodnoti, kdyz plnou hru nehral a vsechny dostupne recenze hovori jinak
  • Me by zajimalo nekolik veci (pokud uz tady nekdo ma zkusenost): Da se hra odzoomovat stejne jako jednicka, nebo to je velmi omezene jako v demu? Da se mysi, pri najeti ke kraji pohybovat obrazovkou a prohlidnout si situaci ke zvoleni adekvatni taktiky? Je moznost nastavit jas a kontrast? v demu to neslo a ja jsem mel hru uplne cernou (a na zkalibrovany monitor jsem sahat nechtel).
    No na zaver se mi podle screenshotu hodne nelibi inventar a co se rpg tyka, tak se mi chybi ty baldurovske lesy, hajky, brizy, hory, reky, podzim, jeleni, atd...
    Jinak to vypada celkem zajimave, ale jestli koupim to tedy jeste opravdu nevim.
  • Ne každý má ale hlavu na jazyk. A navíc když zvládnou udělat české titulky i nějaký studenti co třeba i zadarmo dělají titulky k filmům tak snad distributora neubyde když taky předvede nějakou činnost.
  • Cosi
    Děkuju.
  • Co by měl hodnotit? Tu grafiku? Věř mi Two worlds II vypadá skvěle. A to buď víš, anebo si to nehrál a pak zbytečně nekomentuj to o čem nic nevíš. *5*
  • za pár let budou umět anglicky i pětileté děti a pšenka nepokvete ledatak česky mluvícím hráčům, protože překlady pro pár lidí se prostě dělat nebudou
  • sleepless
    Recenze bude, jako obvykle od Lukáše a se zapracovaným HD packem a z kopie, která je k dostání v obchodech.
  • Drom
    double post
  • Drom
    kdyby sis to přečetl, tak víš, že bude *1* *1* *1*
  • Jozef123
    Videorecenzia by nebola? Mne sa to nechce číťať *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit