Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    těžko, většina skutečných hráčů anglicky umí, problémy mají děti, co ve škole nedávají pozor a za hry stejně neplatí (ale v diskuzích si na nepřítomnost češtiny stěžovat umí :) )
  • Ahh máš pravdu ale koncept vytvořil Bioware. *4*
  • Hra si podepsala nízkou prodejnost v čechách nelokalizací *9*
  • smejki
    ty výdělky (radši zisky) "stovky milionů" se skládají s párdolarových transakcí rozdělených mezi jednotlivé projekty, rozdělené na jednotlivé trhy. Pokud by každý trh produkoval mínus, tak do roka a do dne zavřou vrata. Proč by zisky řekněme z Německa měly sanovat prodělečný český trh? Být na jejich místě tak taky radši naseru pár lidí a prodám toho míň ale se ziskem, než abych uspokojil všechny a prodělal na tom gatě.
  • No každý má svůj vkus, ale hodně se ti divím. Arcania že je lepší dokonce? To snad ne.
  • hlavně, že na kecání kravin v diskuzích čas máte, kdyby jste se místo mínusování a brekotu věnovali studiu, už jste mohli umět pár slovíček, takhle jste pro smích
  • smejki
    asi tak. defaultní češtinu taky zpravidla nevypínám
  • smejki
    státnice ti nedají slovní zásobu...
  • Cosi
    druhý kotor dělal obsidian ne?
  • Tak to jsi musel hrát jinou hru...Two Worlds II je snad nejhorší RPG kterou jsem zatim hrál. Dokonce porazila i skaženej Gothic Arcanii (4). To snad i jednička byla lepší. *7*
  • Musim říct, že SW:KOTORy byly od Bioware nejlepší pecky. DA jednička mě moc nevtáhla a přestal jsem ji hrát po pár levelech ale tahle dvojka špatná bejt nemusí. *4*
  • a zrovna u tech strilecek , kde ji nikdo nepotrebuje tu cestinu delaji, u ukecanyho rpg kde i prumerne mluvici anglictinar muze mit problem - ne
  • Na cestinu nemaji a n PR chlastacku co byla nedavno ano? Meli by prehodnotit priority...
  • aha tak asi jo.. ikdyž když je čas tak docela rád hraju v ang a slovíčka co neznám si vedle vypisuju na papír *1* ... BTW ona taky neni ang jako ang, že? třeba taková irská *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=3UgpfSp2t6k
  • fallout
    přesně... aspoň že si takový frajer, že to přiznáš... (palec nahoru)
  • To Ryon: Ber to jako rakci člověka, který je unaven všemi podobnými (chtělo by se říci tupými) příspěvky...To mě ale neomlouvá. Vtip je v tom, že ten člověk hovoří o hře, kterou nehrál a srovnává ji s hrou, kterou hrál a očividně k ní má sympatie. Jak jinak ho nazvat?
  • Když je čeština, tak po ní rád sáhnu (pokud je kvalitní), ale zase nefňukám, když není. A to státnice ještě nemám...
  • fallout
    tak třeba zrovna mů bratranec vždycky říká, že je ve hře spousta výrazů které jsou spojené s hrou samotnou a znalost angliny je tady k ničemu. Má velkou státnici s angliny, ale když je čeština tak si to raději zahraje v CZ aby se zbytečně nezdržoval...
  • Jo jo to tvé vysvětlení nemá chybu.
  • Jasný no u stříleček to třeba neni potřeba tam ani žádný pořádný příběh neni ale jsou tu i jiné žánry u kterých by to bylo fajn jako třeba tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit