Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Anglie (thehut, zavvi - je to to samé), poštovné je teď zdarma a občas posílají na maily kódy na 10% slevu. naposledy koupen Kane and Lynch 2: Dog Days za £3.85 limitovaná edice (tedy cena 115,- až domů s poštovným zdarma), na xzone mají tuhle limitovanou edici za 1299,- (a to ani není česky). na shopu tiscali za 919,-. takže vidí v tom někdo rozdíl? :D (schválně, zda tady tento příspěvek zůstane)
  • fallout
    nevím kdo tady brečí, jen se tady vesměs shodujeme všichni na tom, že bez lokalizace nemá cenu hru v ČR kupovat, tak uber plyn... *3*
  • Noo, to si počkáš *3*
  • Že na to vůbec reagujete. Mě stačí ten avatarscreen a je mi vše jasné. Nechce se mi to číst atd. Přesně kvůli takovým lidem se vše zjednodušije. *1* Příště stačí k recenzím hodit jen hodnocení a jede se dál. Nic ve zlem, jen mě to pobavilo.
  • A od kiaľ zo zahraničia nakupuješ?
  • Taky mám rád racionální uvažování
  • Nebudete mi verit ale len teraz po tolkych rokoch som pred 2 dnami presiel stary Arcanum, co bola posledna hra pre uzatvorenie kruhu starych peciek(BG1,2, Planescape, Fallout1,2, Icewindale1,2 a teraz Arcanum). Kedze mam cerstvu spomienku na obsah, story, dialogy a script som dost zvedavy jak ma DA2 pohlti a jak celkovo obstoji v porovnani.
  • No vidíš a mne príde byť kokotina COD Black Ops.. tot každý má rád niečo iné ;-)
  • fallout
    přesně...
  • Máš pravdu. Přijde mi to jako CoD mezi RPGckama. Naprosto příšerná hra ve všech směrech horší než jiné novodobé RPG, ale hold stádo je stádo. *4*
  • Jak napsal O.o lokalizace je to jediné co tu hru odlišuje od zahraničních verzí takže když neni lokalizace neni ani důvod nakupovat v našich obchodech a za naše ceny.
  • fallout
    tak teď si to odpráskla... myslím, že tímto téma lokalizace končí... *1*
  • ucho
    každý rozumný člověk už v zahraničí nakupuje (z mého okolí každý a lidé, co znám, preferují angličtinu než pochybnou češtinu). dalším faktem je, že většina dospělých nějak s tou angličtinou vyjde, protože musí už minimálně v zaměstnání... a děti, co neumí anglicky, ti žádnou kupní sílu nemají.
  • Amylee.Anderson
    Bude to kokotina, ale asi si to zahraju :D Až vyjde čeština...
  • proc tezko ? diky tomu ze neni lokalizace tak ti co si to i prez to chcou koupit tak to vemou ze zahranici protoze je to tam levnejsi a tim padem bude u nas nizka prodejnost :)
  • Pro smích jsi tu možná taky ty. Ty děláš jako kdyby ti co by chtěli lokalizaci dělali něco špatného jako kdyby tu hru snad nějak poškozovali. Neměl by jsi každého posuzovat jen podle sebe.
  • Ne ale měli by prověřit jestli jí máš
  • Spades
    Obvykle mi cestina vadi kvuli spatnemu prekladu, ale u DA se mi to fakt nechce prekladat :D
    idealni by bylo, kdyby to udelali jak u oblivionu - prelozit konevrzace popisky atd, ale jmena, nazvy kouzel questu a lokaci atd... nechali v anglictine (aspon tam dat volbu)
    bo pak se to blbe hleda na wiki :D
  • ucho
    já veřejně přiznám, že češtinu beru jen u českých her, jinak sáhnu vždy po angličtině :)
  • fallout
    neříkám, že všichni, ale troufám si říct, že většina lidí češtinou neopovrhne... a každý kdo to přizná je frajer. Proto mě vždycky irituje jak jsou tady všichni nadšení, že lokalizace nebude... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit