Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele...hra má PG18...všichni dnes víme, že mladá generace se bez angličtiny prostě neobejde...a do 18 let musíš mít znalosti z angličtiny aspoň takové, aby sis mohl ty slova vyhledat a zdokonalit se v jazyce abys mu efektivně porozumněl...pakliže to nedokážeš, doporučuji hry typu Bulletstorm, protože i tam se budeš trápit nad složitostí zápletky *1*
    PS: To není samozřejmně myšleno na tebe, jen ti odpovídám a tak tě oslovuju, nemám v úmyslu tě urážet *5*
  • A do te Anglie to dostanou asi jak? A s tim clem to snad nemyslis ani vazne :D
  • smejki
    já mám dojem, že PC ji měl
  • MrSanta
    Jestli nekupuješ konzolovou verzi, tak se zase rychle vrať. Verze pro PC se bude prodávat v ČR od 11. března.
  • Vyjmečně naši prodejci teda Xzone vyrovnal vysokou cenu Bioware body, ale metál si za tohle laciné gesto nevyslouží.
  • na počítačové hry peníze máš, ale na kurzy angličtiny ne? Měl bys přehodnotit priority...
  • Vzdyt i v jednicce pri dialogu postavy nemely helmy...
  • nevím jestli zrovna náklady na dovoz...podle mě to je spíš tím, že to "projde víc rukama" a každý si rád svůj kus koláče utrhne, že?
  • cool!!! Už biju porcelánové prase a běžím do krámu...na tento kousek jsem se vážně těšil...
  • Taky musíš přidat náklady za dovoz, clo atd.
  • ano ano ano, radeji angličtinu než cz, 20 let zde nezní nic jiného než english... nechápu také ty co si stežují že není cz
  • Drom
    v anglii k tomu nedostanes 1600 BW bodu v hodnote 400 kc a prirucku v hodnote 300 kc... tady je to porad dokola
  • A proc je tedy prave ta cena stejna jako u jednicky kdyz usetrili za preklad? Proc neni stejne nizka jako treba v Anglii?
  • EA Czech je pobočka s dlouholetou tradicí. Jen proto, že si pár dětí na fórech přizná z neschopnosti ovládat světově nejpoužívanější, automaticky neznamená, že by neměli své AAA tituly expandovat i k nám. Moc dobře si pamatuji, jak jsem kupoval Collectors Edici ME2 na Xbox spolu s několika dalšími lidmi v kameném obchodě Xzone den po vydání. Ty prodeje budou dostatečné. Právě ona čeština by je rapidně snížila, jelikož by se musela brát v potaz i cena za překlady/testování atd.
  • Já nemluvit jazykem tvého kmene. *7*
  • tak ať to u nás neprodávají?
  • Jejich finanční zpráva z konce roku 2010 říká něco jiného.
  • Mohla by jsi nějakou i uvést ? *4*
  • smejki
    prověřuje se schopnost reagovat, vyjádřit se na papír a správná gramatika. K tomu není potřeba nic, než co by se +- učilo/mělo učit na střeních školách. Vyšší levely už jsou samozřejmě náročnější a nesou sebou nutnost mít širší zásobu. Pokud má ale někdo státnici na levelu B2, pak skutečně není schopen vést jen tak jakýkoliv rozhovor či porozumět zcela anglické knize nebo RPGčku. Prakticky bude schopen po dohledání významu některých slov schopen jasně porozumět tomu, co se s čím kde co jak a kdy děje.
  • rage
    jo, to je taky kokotina:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit