Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zrovna za tuhle hru bych ani těch 115 korun nedal, ale jako příklad dobré :-)
  • Nutí mě nakupovat v zahraničí, když se u nás normální (originální) verze neprodává. Ale na druhou stranu je to tam mnohem levnější, takže si ani nestěžuju :-)
  • Dlaha
    Tak ono to lisování a balení do krabic taky zabere řádku dní. Navíc v době vydání už má spousta obchodů hru na skladu (viz tradiční úniky her klidně i týden před vydáním). Takže jestli se rozhodli na poslední chvíli, že vydají takovej balíček, tak v tom nevidím nic podivnýho :)
  • smejki
    to jsem rád, že to není na mě, protože já s ájinou opravdu problém nemám *1*
  • kamos to uz ma stazene, ale aktivace ho nepusti
  • smejki
    nevím, hrál jsem za mága, ten má čepec *1*
  • nope, zadna helma - pouze v akcnejsich filmeccich (prulet arcidemona apod.)
  • przneni originalu ? takze predpokladam, ze i ostatni filmy a knihy sledujes pouze v originale...napr. v nemeckem, francouzskem, italskem...protoze prece tak moc nesnasis przneni originalu
  • Ja nechapu proc to nemohlo byt uz ve hre rovnou, jinak samozrejme treba amici legalne hraji a spousta ceskych shopu dnes odeslala balicky zakaznikum *3*
  • MrSanta
    A hergot, to jsem nevěděl. Ale obávám se, že stejně se bude muset s hraním počkat do toho 11. března. Asi tě on-line aktivace dál nepustí. Nebo už někdo hraje?
  • Cosi
    Taky nechápete jakto že vydávají pack s vysokým rozlišením textur den před vyáním hry?
  • 1000 kusů? to je trochu málo nezapomínej že vedle jsou i slováci. Nechápu co máš s tím przněním on tě snad někdo nutí to kupovat?
  • To je jen oficialni datum EA, vetsina obchodu to prodava/rozesila uz dneska, si projdi diskuzi treba na xzone
  • 10000 lidí? Ty jsi ale naivka, jestli by dohromady prodali 1000 kusů tak je to moc. Že se tvorba češtiny absolutně nevyplatí je jasné a osobně jsem za to rád, protože toho prznění originálů už bylo dost.
  • V ČR se dá koupit nová DA 2 + příručka + 1600 Bioware bodů zdarma za skvělých 699,- . Stačí umět googlit ;)
  • mám tvrdé prase, myslím, že ještě několik dní vydrží...ale i tak dík *3*
  • LOL a kdo by češtinou opovrhoval? Podle mě každý, kdo se přidá do jednoho tábora je extrémista (zakomplexovanec, ubožák, nevzdělanec atp.)...a někteří se s tím ještě chlubí...
    ...osobně to beru vždy z té lepší stránky, tzn. že když čestina je, tak mám radost, z toho, že hru přeložili a pustím si titulky (na filmy a seriály koukám právě takhle) a když čeština není? Žádný problém, aspoň se při hraní zdokonalím v angličtině...v taková pozice názoru nemá žádné negativy (což se o českém ani anglickém "táboru" říct nedá)
  • *1*
  • Když to nechápeš tak se k tomu nevyjadřuj. Co je na tom tak těžkého k pochopení když člověk chce aspoň to málo a mít hru v rodném jazyce? To jako chceme něco špatného?
  • lol 3 kila? To je asi nejpredrazenejsi vec co jsem videl :D Ale ja nechci zadnou prirucku ani body, proc mi to tedy neprodaji o tech 7kil levneji? Navic ta cena neni problem DA2 ke ktere prihazuji blbosti navic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit