Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví někdo co s tím ??? Kromě vypnutí sli. https://www.youtube.com/watch?v=gLZZDwOC8g8
  • Sakra, nevím proč nemohli vydat demo. Chci si DA I předobědnat v xzone a dostat dárek, ale slyšel jsem že hra je dost náročná a fakt nemám tucha, jestli to rozjedu. Takový BF4 mě jel na střední detaily na stabilních 60fps a dragon age bych chtěl dát na střední tak na stabilních 30fps min. Bohužel jsem slyšel že ta nová ochrana dost zatěžuje PC a bohužel nelegální cesotou si to kvůli dosut neexistujícímu cracku taky nezkusím. Co myslíte, mám do toho jít?
    • Co mas za sestavu ? hra je hezka i na mensi detaily ale je nutne mit zapnute mesh na high jinak postavam sviti vlasy xD
      • Právě že nic moc *3* , ale hraju na malý rozlišení a zatím to docela stačilo. každopádně asi počkám na demo
        • Ja to hraju na q6600 taktovanej na 3ghz grafickou kartu hd 7750 a 4gb ram nastaveni mam rozhazene mesh nam na vysoke protoze na medium sviti vlasy ostatni mam bud na medium nebo krajinu na low hra presto vypada paradne rozliseni 1280-1024 se zapnutim mantle kolem 40-30fps jedinej problem kterej mozna dela ochrana ze se hra treba po 20 min sekne tak na 5 vterin vyuziti cpu proste vyleti na horu a zas spadne jo a na hre mi vadi jeste jedna vec mam ted odehrano 9h a chybi mi tu auto attack hraju za lucistnika a mam pocit ze se uklikam
          • PS: co je zapnutý mantle, vím, že to je něco s enginem, ale nikdy jsem to nezkoumal
            • Fakt máš pravdu, sem se díval na nějaký srovnání.
              Todle je jedna z věcí co mě na grafárnách štve, když nějaká řada začíná číslem 7, měla by být lepší než ta co začíná číslem 5. Nevím proč je v tom takový bordel. Každopádně díky za odpovědi. Nakonec ty diskuze nejsou tak strašné, jak mnozí tvrdí. Dragon age Inquisition už mám předobědnáno i s dárkem od xzone. Teď už jen rychle dopařit DAII.
            • pujde ti to ta grafika je lepsi jak ta moje :)
            • Jinak v PC se fakt moc nevyznám, asi někdy v budoucnu koupím next gen konzoli, každopádně DA I bych radši zahrál na PC.
            • tu grafárnu mám HD 5870, vím že už je to šunka, ale dosud mě hry na medium jely docela dobře. SoM mezi 50-60 fps např. Asi to koupím, ale mám docela obavy. Snad to bude hra víc zaměřená na procesor.
            • jo je to v pohode hru jsem si aktivoval pres VPN jurcite to opravi patch ale do te doby to zlobi
              mantle je nahrada za dx http://en.wikipedia.org/wiki/Mantle_(API)
          • Díky za odpověď
            Hmm, procák mám lepší, grafárnu asi o malinko horší, rozlišení stejný. Ale asi to zkusím.
            BTW: co přesně myslíš těma svítícíma vlasama, to snad brzo zpraví patch ne?
            PS: že se tak ptám, jakto že už hraješ, já myslel že crack není a vyjít to má až v pátek. Zatím to vyšlo jen v USA co jsem slyšel.
            Jinak, je 30 fps v pohodě? U některých her je to vklídku a jindy je to docela opruz.
  • Ronox
    Zkoušel někdo tu VPNku? Už mám od včerejška preloadnuto, ale teď jsem v práci, tak jen jestli to už někdo zkoušel a hraje :)
    • Jo, funguje to
  • OMG ta hra je strašná, recenzenti se zbláznili, to je tak za 4 nebo za 5/10. Lidičky mě docela bavila i dvojka, ale tohle mě kurevsky nudí, opakující se questy do zbláznění, škaredá grafika, špatné ovládadní na PC.
  • Takže je to jen o bod lepší jak DA2? Tak to jsem si jistý tím, že vynechám.
    • pro němčináře ještě postnu nejpodrobnější review, co jsem zatím viděl od nejlepší německého magazínu
      http://www.4players.de/4players.php/dispbericht/PC-CDROM/Test/32927/80791/0/Dragon_Age_Inquisition.html
      (59/100)
      • miker17
        Hahaha sem si to přečet a ten recenzent se nedostal ani do skyholdu....
      • Nevim kde jsi prisel na to ze je to nejlepsi nemeckej magazin.

        Prosel jsem si par jejich recenzi a stacilo. Dost subjektivni recenze s tunnel vision, ale jestli to potrebujes jako zaminku proc si hru nezkusit - tak prosim.
        • už to, že ten magazín nedal ani jednou 10/10 a nejvyšší známka je 93 je něco neskutečného na současné herní magazíny...navíc ta recenze je neskuteeeeeeeeeeečně obsáhlá..
          • uff, nevidim nic spatneho na tom kdyz se da vyborne hre 10/10. 10/10 neznamena ze je hra bezchybna, znamena ze se koupe rozhodne vyplati, ze ma hra zrejme jeste vetsi hodnotu nez je jeji cena, ze te hra zabavi a nepusti, 10/10 ma byt vzacny ano, ale nemam problem s tim kdyz hry jako Last of Us tech 10/10 dostanou.

            a to ze je ta recenze dlouha a šajnově obsahla jeste neznamena ze je kvalitni.

            Ja osobne jsem DA2 nehral protoze jsem slysel jak od recenzentu tak od kamosu ze to nic extra neni.
            DA:O me tehda bavilo dost(cca. 85/100). DA:I na me zatim dela dobrej dojem, predobjednal jsem si to (na PS4) a zahraju si to, treba budu litovat, ale myslim ze si BioWare sanci jeste zaslouzi, narozdil od jinych serii.
            • no pokud 10/10 ma znamenat bezchybna tak se opravdu 10/10 hry nikdy nedockame, protoze kazda hra ma nejake mouchy

              me vic vyhovuje filozofie Angry Joea ze 10/10 znamena "the game is worth every penny"
            • 10/10 by mělo znamenat bez chybná panebože, teď se rve 10/10 každému odpadu, tenhle německý magizín má např. u mě další plus, že jedničku Dark Souls hodnotí daleko lépe než dvojku, spoustu magazínu navalilo dvojce 10/10 přitom je to o dost horší hra. Jde vidět, že vůbec se nedívají na metacritic a hodnotí podle sebe..
  • EA hra? NIKDY!
  • mam odohranych 115 hodin, 8drakov zdolanych, lvl 23som, megaitemy vsetko... ale sem tam sa este pekne potrapim teda ... ale jedno je iste... tato hra je best rpg aka kedy vysla, neskutcone sofistikovane velke rozmanite pekne ... 9bodov je min ... kludne by som dal 10 :) za taketo hry sa oplati dat 50€ a 2mesiace mastis do bezvedomia nadrzany :Đ
  • Ja na tuhle hru taky kaslu kvuli EA, ty nedostanou jedinej muj cent. Navic mi cely novy dragon age prijdou jako absolutni kyc. S radosti si pockam na Zaklinace III :)
  • Kvalitné Biowar romance
    https://www.youtube.com/watch?v=6FNJjumaV0s
    • perfektni. clovek usetri cas se stahovanim a instalaci a jeste se pobavi
    • species
      ahahahahaha :D Jo tak tohle me dostalo :D Romance ve hrach, a specielne v bioware hrach, jsou opravdu vrchol nevkusu.
      • S Bioware nevkusem souhlasim,ale obecne urcite ne.
      • Taky si myslím.

        Být gej nebo jiná podobná sexuxální menšina, tak jsem asi dost naštvanej, že mě Bioware používá jako štít proti kritice.
    • co? oni už ani neukážou sex v kalhotkách a podprdě.
      • a proč by mneli? sex do her nepatri.
        • Od kdy? To je nejaka novinka?
          • od doby co 90% svetove populace vyznava nejake naboženstvi a všechny s tim maji problem, česko je bezvyznamna ateisticka zemička
            • Porad nevim o cem mluvis. Sex je ve hrach(a v RPG obzvlast) od nepameti. A jak vidis tak dodnes. Neco jineho pak ovsem je,jak je sex ve hre podan.
              Nikdo nechce po.no hru(kterych je mimochodem taky hodne),ale vzhledem k tomu ze nahe zenske,prsa a zavadeni tamponu muze videt kazde dite v TV reklamach asi 10xdenne,me to prijde jako hon na carodejnice.
              Ale to uz nesouvisi s tim,ze podle tebe do her sex nepatri. Coz je nesmysl.
  • walltar
    Hmm tak to časem určitě vyzkouším. Jednička mě opravdu bavila. Dvojka byla sice dobrá, ale jedničku už se jí pokořit nepodařilo, tak uvidíme jak si poradili s trojkou.

    První ale musím dohrát Wasteland a pár dalších her, které mám připravené.
    • To minus mas, za tvrzeni o 2
      • To mínus máš za to mínus o DA 2, ta hra měla spoustu dobře provedených nápadů a narozdíl od tebe prezentuji některé argumenty - jako vyprávění příběhu a unikátní postavy(tím myslím schopnosti né osobnosti, to se rozumí samosebou) a způsob jakým byly udělané konverzace byl sofistikovanější a určoval budoucí rozvoj víc, než by se zdálo ze 3 voleb. Grafika v době vydání taky nebyla špatná a hlavně druhý díl si nehrál na nástupce kultovního baldur's gate, jako jednička a šel vlastní cestou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit