Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fuck Denuvo
    • Minev
      Čím Denuvo hráče omezuje? Tuhle ochranu neznám, tak se jenom ptám.
      • velké nároky na procesor, ta ochrana běží zároveň se hrou, dochází k FPS propadům a u Lords of Fallen dokonce k pádům celé hry..
        • Kinet1c
          Takze, nieco ako virus. Takze sa to prelomy, vzdy sa to prelomy, ale ved to je jedno, ja si DAI nenecham ujst tak ci tak, mam ochranu na haku :D.
        • Ale tohle je od EA a od nich mám novou FIFU a ta valí dobře. Já se toho nebojím, i když je fakt, že moje PC není nejslabší... pravdou ovšem je, že ta ochrana mě donutila Fifu koupit, takže jim záměr vyšel. A já? Chudší o litra, ale bohatší o super online funkce, dokonce už mě ani hra proti AI nebaví. Myslím, že jsem vydělal, stejně jako EA.
        • Minev
          Děkuji.
    • :D musis kupit
      • Magister_Peditum
        Ono se to dřív nebo později stejně podaří hacknout, i když musím uznat, že zatím se to prolomit nikomu nepodařilo. Pro vývojáře jedině dobře.
        • StarForce 3 trvalo přes rok, tady už se to myslím prolomilo u nových Sims, ale tam asi nebyla úplná ta ochrana, tohle je taky jen otázka času, jen s tím otravují kupující...
          • Přesně, netvrdím že hry nestahuji, ale když se mi nějaká hra líbí a baví mě, koupím si jí - ale díky denuvu si to určitě nekoupím dokud nebude crack (zlášť pokud jsou pravda ty zvěsti o níčení disků)
  • zdravým asi je to blba otázka ale neviete či bude na ps4 verzia aj z českymi titulkami? alebo či sa da dodatočne čeština nainštalovať?
    • Čeština není. Možná se časem udělá neoficiální, ale to může být kdo ví kdy. Doporučuji pořídit si slovník. :)
  • videl jsem trochu LP na YT od Agraela.
    Pribeh a dialogy mi prijdou jako levna brakova literatura, nezajima mne to, nemužu se s tim stotožnit, uverit a brat to važne. Ale to je jen muj subjektivní pocit. Ovšem u RPG ktere je pribehove založene je "writing" (vystižne anglicke slovo, nenapada mne česke synonymum) duležitý.
    další vec je pak "bramborový" dizajn krajiny. mate zakladnu, vedle skálu a hned za ní tábor banditu, par metru od taboru banditu dungeon atd. Krajina je hodne komprimovana a tak nejak rozdelena prirodnimi prekazkami aby se tam dalo narvat co nejvíc obsahu. Uveritelnosti sveta to moc neprispiva.
    tak to je mých pet centu k teto hre
    • P.S.
      jo taky mne odpuzuje trpaslikova odhalena hrud, vubec hra klade velky duraz na gay tematiku, erotiku atd. nemam s tim problem ale nemusí se to tak podbízet
  • super! http://recenzuju.cz
  • I za tuhle hru EA nenávidím. Bioware odpustí, ale kvůli EA si hru kupovat nebudu. Je to moje forma protestu vůči EA. Jejich zdvižený prostředníček na adresu hráčů nemůžu ignorovat a doufám, že se jim to na tržbách projeví. Neměl jsem teď na mysli jen moji bezvýznamnou tisícovku. Jen doufám, že se najde více hráčů co to bude cítit stejně a vztyčený prostředníček EA opětují.
    • Já doufám, že lidi mají rozum a budou se rozhodovat sami za sebe a nenechají se ovlivnit trollováním nějakýho blba.
      • Rozhodně souhlas. Ovlivňovat potenciální kupce a hráče téhle hry něčím naprosto neopodstatněným a hlavně naprosto nevyjádřeným (zatím ani nebyl schopný říct, proč ho EA tolik sere), není jenom trolling, ale naprosté ignorantství a urážení celé herní kultury.
        • Tak abych byl konkrétní a a tobě to docvaklo. Absence českého překladu u tohoto typu her, kde je potřeba zcela pochopit děj je ze strany vydavatele trestuhodná. Do češtiny je překládána každá kravina co překlad nepotřebuje se pyšní s nálepkou exkluzivní čeština a tam kde to je opravdu zapotřebí to přeloženo není.
          • No... tak pokud je chyba EA to, že jsme malá bezvýznamná země s minimální kupní silou, tak potom vůbec nechápu ten povyk kolem Bitvy na Bílé hoře, nebo proč se tolik řešil ten listopad 1989. Ne tak teď trochu vážně. Angličtina je už alespoň 30 let Lingua franca. Myslím dost na to, aby jsme si přestali stěžovat na to, že je vše anglicky. Čeština by byla přidanou hodnotou, která se hold EA nevyplatí. Není se co divit. No a tvojí přidanou hodnotou je edukace, kterou budeš podstupovat při hraní anglické verze. A to je taky fajn ne?
            • mimochodem proč se kupříkladu CDProjekt vyplatí překládat Zaklínače?
            • Konečně adekvátní reakce díky. Ale u hry se chci bavit a ne sedět se slovníkem v ruce .) Jinak platí co jsem psal dříve. Proč platit překlad u her co to nepotřebují? NFS to kupříkladu rozhodně nepotře. Proč se neušetří právě na těchto hrách a kterých je více než dost a nepřesunou se finance pro hry co to vyžadují a kterých je jak šafránu. Kdy naposledy vyšla tak rozsáhlá ( minimálně na text ) hra z produkce EA?
          • a nikoho jsem neurážel
      • 1 Nevím proč mě urážíš
        2 Nikoho se nesnažím ovlivňovat jen jsem vyjádřil svojí nespokojenost s podporou u nás EA
        3 Jen hlupák se nechá z manipulovat a nemá vlastní názor a papouškuje co si nechá vnutit
        • Na Games si asi poprvé co? tady se nic jiného než mínusů, urážek a neporozumění nedočkáš, vítej a užívej jak je libo.
      • Jiny nazor=troll? Tomu trollovani odpovida spise tvuj prispevek.
    • jakakoliv forma protestu je k nicemu, jsi jen sam proti sobe, a vlastne si ten prostrednicek ukazujes sam sobe v zrcadle.
      • Ano máš pravdu jsem sám proti sobě, ale určuji si priority. Když někdo na tebe úmyslně se...re Necháš si to líbit, nebo mu ještě s úsměvem poděkuješ? Pokud EA na své změny nevidí adekvátní reakci tak je jenom ve svých krocích utvrzujete a bude si dovolovat mnohem více. Nechci tu tahat politiku, ale pád komunizmu způsobili lidi co jim nebylo jedno že žijí v totalitním režimu ( ale tohle sem nepatří )
  • Uživatelské recenze na Metacritic už tak nadšené nejsou a upřímně mají větší vypovídající hodnotu než podlacené recenze v časopisech.
    • eStar
      Souhlasím, jinak k těm haterům a trollům, je zajímavé že u opravdu dobrých her jako je třeba Divinity, Legend of Grimrock II, Alien: Isolation... tito trollové tak nějak chybí a nebo to možná bude tím že se jedná o lepší hry než je nový Dragon Age?
    • TheGGG
      ایتتیتیتیتینزنطنززکزکjddjjdjddjjdjjdkdksksk uddujdkdkxkxkxmnchchxhdhdudsuisiaiaisisisjsjsjsnznxnxnxncmcmmx mither.... game in my world I fuc**g mother of director
      0/10
      *1* *1* *1* *1*
      Vážně paráda ten metacritic
      http://www.metacritic.com/game/xbox-one/dragon-age-inquisition
      • Edit: Tak už to zmizelo. Ještě oddělat ty rádoby hodnocení, kdy dá někdo 0/10 všem dílům nějaké série, popřípadě když rozkliknete nějakého uživatele a vidíte, že dal např všem hrám na xone 0/10 a všem hrám na ps4 10/10 nebo obráceně.
        Nejlepší jsou názory lidí, které osobně znáte. Já bych se taky mohl regnout na met a dát tam všem hrám od blizzardu 0/10 a ještě to nějak na oko okomentovat, ale nejsu kkt.
    • Hele, taky jsem driv veril Metacritics. Pak jsem zjistil, ze internet je prolezly vsemoznymi individui, z nichz trollove jsou jeste ti dobri.
      Never anonymnim cislum; kdyz ti (jako mnohdy mne) nestaci recenze, mrkni treba na streamy, kde uz se streamujici tezko za anonymitu schova a jeho slova mu budou vzdy vmetena do tvare :)
    • Tak trochu se to liší na platformě. Že by ta hra na PC stála za prd a na PS4 zase byla v pohodě... PC hráči, ačkoli jsem také členem, to je teď největší zvěrstvo. (globálně) *13*
    • Morraw
      No recenzema od herních novínářů se už také pár let neřídím. A metacritic taky zrovna nic moc, ikdyž po čase se to ustálí.
      Komu já věřím jsou Steam uživatelé, kde si můžeš i snadno ověřit jestli je to fake nebo upřímná recenze.
      • já věřím jen sobě, většina trhu jsou konzumenti bez vkusu. Dětinské Divinity se stupidními dialogy a příběhem či stupidní plastové Dragon Age:I vše je hrůzné a pokřivené. Nějaká nemoc tvořit tyhle nemocné fantasy RPG bez špetky vkusu. Fuuj dnešní době.
        • Ach, další mongol co považuje dark souls za rpg? Raději metrosexuální barevný DA:I než černobílé pokémony bez příběhu.
    • Ach ten metacritic *7* .. když ignoruješ nulové hodnocení, které mají vypovídací hodnotu rovnou právě té nule (hra takového rozsahu jako DA:I si rozhodně nezaslouží hodnocení nižší než 5, už jenom vzhledem k nabízenému obsahu) a případně i ty desítkové, které jsou některé přehnané, tak naopak zůstává velmi pozitivní hodnocení i na směšném metacriticu
    • species
      Obavam se ze ani Metacritic nestoji za nic, recenze typu "hra se mi seka, 0/10" opravdu nevypovidaji o nicem.

      Uprimne verim jen par zdrojum - torrentum(vyzkouset -> koupit/smazat) a par youtuberum.
      • ja verim smejkimu a vavrovi
        • Tak nějak Vávra... ať se radši soustředí na tu svou Kingdom Come, ladí a opravuje, protože zdejší kritici neodpouští. *1*
  • Tak tuhle hru mozna dostanu na vanoce ale musi nejdryv slevnit a taky nesmym mit vic jak ctyry ctyrky na vysvedceni, ach jo, to bude boj:-(
    • Jestli jsi troll, tak ti to vyšlo. Jestli takhle opravdu píšeš i ve škole, tak tě minimálně jedna čtyřka nemine.
  • Když to objednám přes g2play, jak dostanu ten klíč? V den vydání nebo hned?
  • Tohle je nejlepší RPG co jsem kdy hrál! Nechci bejt rejpal, tenhle kousek si zaslouží plnej počet! :D
  • BoB.2
    Čeština?
    • Cosi
      https://cs-cz.facebook.com/RPGcestiny
    • Není a nejspíš ani nebude.
      • Časem bude... ale aspoň tě to donutí se naučit anglicky :)
    • Udělej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit