Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unvisible.hologram
    Leda tak 3/10 :D :D :D
    • Tož když tady polovina paznehtů bleje, jak hra stojí za ho*no, tak já přihodím na druhou misku váhy. Velice se těším. A to tak, že jsem znova rozjel Origins. Už asi po desáté. Dvojka byla sice něco totálně jiného, každopádně pořád slušně hratelná věc. No a když toto bude kompromis mezi oběma díly - no problem for uncle Tox.
  • proč vlastne diskriminují mágy? proč ne treba číšníky nebo tesare? tuším to aleš vysvetloval tak že je to kvuli tomu že mají velkou moc a tak musí podlehat kontrole ale to se mi zdá jako blbost když stejne každy druhý nosí zbran s kterou dokáže napáchat stejnou paseku jako s kouzlem.
    taky ta zelená jízva mi prijde jako ultra kliše.
    ja když hraju rpg tak se musím do toho sveta vžít a myslím že do tohoto bych se asi nevžil.
    imo radši než vymyslet ultramega cool pribeh (kterej je ale oničem), proč tam radši nedat neco uplne obyčejneho, nebo zaplatit nejakeho spisovatele at neco vymyslí...
    • U mágů je ten problém, že jsou ve spojení s Fade a ten obývají démoni, kteří je mohou posednout (stanou se z nich Abominations), mágové se mohou prostě snadno vymknout (i svojí) kontrole a rozhodně jsou mocnější než týpek s mečem... (ano, ve hře jsou ta povolání cca stejně mocná, ale to nereflektuje reálie světa).
  • Super hra, kterou ale skoro nejde hrát, jak to furt padá a pak se to načítá. Už mě ty Amíci s těmi svými nedodělky, které prodávají za cenu hotové hry a pak si nechají ještě zaplatit za to, co mělo být za původní cenu, opravdu začínají sr...
    • Tak nevím, koupeno za 290 Kč (el. licence PC, Win10) a odehráno zatím cca 30 hodin plynule bez pádu. Za mě super poměr cena výkon bez stížností.
  • Haha, ty si prototyp trotla v každém (skoro) článku samý veskoslav bla bla. I na trolling špatný. Prostě už pochop že boj s veskoslavem je horší než s větrnými mlýny... díky oblíbenosti u redakce ( napsal jsem něco urážlivého?)

    Jím se to rozhodně líbit nebude že ... V... je , atp... ( zbytek si domysli... myslím že je to hodně choulostivé téma). Možná si rozumnej kluk, zato tohle bys ale zasloužil ban.

    Baví to jen tebe a tvé kamarády ale ostatní už ne. Je to trapné, nudné a prázdné.
  • No na střední škole se naučíš anglicky plynule, takže jo.
    • 99/100 absolvetů středí školy se v velkými problémy potácí s nejobyčejnější každodenní angličtinou, natož aby mluvili plynule.
      • To bude tím že učit se jazyk z knížky nebo ve školách je k ničemu. Prostě jen do země s jazykem kterým chci mluvit a za 3-4 měsíce to člověka donutí mluvit
        • já se naučil anglicky z internetu, a to je mi 17,5
        • Funny. I can't remember ever visiting an english-speaking country.
        • Zivot je najlepsia skola.
    • Vedle, sorry
  • Mám problém s poblikávajícími texturami, podobně jako v případě BF 4 než to patchli, sem tam prostě začnou poblikávat textury dá se to hrát, ale je to nepříjemné, mám duální grafiku GTX 590 má někdo podobný problém ???( myslím z lidí co mají třeba 2 grafiky v SLI) Hru mám originální + druhý update. Nevíte někdo co s tím ,děkuji. Jinak ta hra vypadá hodně dobře a je i dobře optimalizovaná což se dnes moc nevidí že Ubi.
  • Chtěl bych se zeptat, ta hra vychází 18. nebo 21? Všude se píše něco jiného.
    • Dnes v 18:00 si můžeš hru předběž. stáhnout, ale hrát jde až od 21.11. Já to vyřeším změnou VPN....Na jednu stranu jsem rád, že PC Deluxe edici vydali jen digitálně *4*
      • si rad ze to stoji 70e? :D
        • Na amazonu je to mnohem levnějš a jde to udělat stejnym postupem a pokud si hodil VPNko tak mu origin nabízí hru jen třeba za 60 dollarů
          • Stačí změnit proxy na Mexiko a deluxe edici máš na Originu za 45 USD.
            viz
            https://www.youtube.com/watch?v=IIQ5BDwpxjk
    • V Evrope 21.
  • Psychotic
    Fak nevím jestli to mám koupit na PS4 nebo počkat a koupit to za rok na PC. Jestli je to blíž jedničce, pak by to volalo po počítači, ale zase se mi nechce čekat...
    Babo, raď.
    • proč píšete za rok na pc? ono to nebude vycházet zároven s konzolema? je tady na stránkách uvedeno 21. listopadu i pro PC
      • Třeba na to nemá dost výkonné PC a bude upgradovat až za rok.
        • Když jsme u toho, neví se o nějakém demu?
          Technicky jsem pod minimálními požadavky, ale už se mi stalo, že jsem jednou min. požadavky nesplňoval a hru přesto stabilně na 30fps rozjel, nicméně to nechci úplně riskovat a finance na nový comp by se mi docela hodily jinde :)
          • Demo zatím venku není. Ale sleduj Origin. Věřím, že dřív nebo později se tam DA:I objeví v Game Time.
            • To jsem ani nevěděl, že funguje, dík :)
              Nakonec stejně objednáno, hrníček vypadá super :D
    • Psychotic
      Dík za odpovědi. Proklikal jsem gameplay tady na GAMES a vy se o PS4 verzi vyjadřujete dobře (a Petr říká "na čem se ti hraje líp"), tak asi zvolím konzolovou verzi. Ale přeci jen u RPG s více hratelnými postavami PC za vážnou úvahu stojí.
    • Tak to už záleží na tobě, kde se ti příjemněji hraje :)
      Ale vzhledem k tomu, že u toho strávíš mnoho a mnoho hodin, bych spíš doporučoval počkat na pc, už kvůli zádům. Navíc se za ten rok nakupí patchů... :)
    • Co jsem zahlédl tak ps4 verzi není co vytknout, hra běží skvěle a vypadá skvěle. na PC verzi je akorát ten bonus, že určitě bude obří modová komunita, takže se budou hrnout stovky dodatečného obsahu. Jinak ovládání na konzoli nemůžu nic vytknout, hraje se to skvěle.
      • Pokud to modeři ten frostbite 3 prolomí :D :) což zatím moc nevypadá
    • Těžko říct pokud dokážeš vydržet tak asi počkej na pc za rok .. ale na druhou stranu si myslím že maj na to PSko celkem dost vychytaný a pěkný a nevím proč do toho nejít ... a jestli se to blíží jedničce? dejme tomu že ano (myslím si že jí to možná předčí )
  • Tak po 14 hodinách (stále jezdim důkladně první oblast! a teprve nyní jsem se rozhoupal k masivní příběhové misi) je spokojenost vysoká. Ano, příběh trpí stejným BioWare klišé (jeden vyvolený hrdina, mega-ultra zloduch s nulovou osobností a v sázce osud celého vesmíru), ale opět je to právě prostředí (ať už rozsáhle mapy bez loadingu či bambioliony postav) a hratelnost, která je na tom tak krásně zábavná a návyková. Ano, úvod je docela rozpačitý, ale jakmile se dostanete k "RPG sandboxu", tak je to nejlepší zážitková jízda od GTA V v minulém roce.

    Jediná výtka je na bug, kterým očividně trpí na PC více hráčů (nevím jak konzole) a to, že některé NPC a cutscény vás považují za opačné pohlaví, tak už aby tu byl nějaký hotfix. Jinak jsem s žádnými technickými chybami nesetkal. Zatím realistických 7-8/10, neboť ty největší Esa na mne podle všeho ještě čekají.

    Edit: Jedu to na těžkou obtížnost a prvních několik hodina dobrá polovina soubojů byla slušný pokus-omyl (ano, jsem určitě lama), tudíž věžím, že Nightmare budou dobrý jatka :)
  • mě to osobně velmi zklamalo, příběh nuda, úkoly nuda, nepřátelé - nic, co by už nebylo stokrát vidět v jiných hrách, 2 hodiny běhám po mapě jako blbec a nelze najít vůbec místo s aktivním kvestem, jak může někdo napsat, že to je dech beroucí nechápu, já dávám max. 5/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší