Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Jó, jó, Facebook. Ten mám, ale nedám. *3*
    (Mám ho pro studijní účely, nejlíp tam seženeš informace od spolužáků.)

    Jinak nedávno jsem viděl vtipnej obrázek:
    2003 - člověk sedí u PC a druhý mu říká: Cože, ty jsi na nějakém online fóru? Copak nemáš skutečné kamarády?
    2011 - člověk sedí u PC a říká druhému: Cože, ty nejsi na Facebooku? Copak nemáš kamarády?
  • Ty taky...
  • Cahir
    Takovejch pacientů tady máme víc. Můžeš si podat ruku s Ghastykem...
  • Cahir
    Jéé trolík, kterej za celej svůj život dohrál 4 a půl hry (bohužel, ani jedna z těch, které tak zapáleně kritizuje, mezi ně nepatří) přednáší o kvalitách her. *1*

    No nic, pobavil jsi.
  • Trol.diskuzni
    < being ironic > Jsi ty vůbec člověk, když jsi nikdy nekalil WOWko?! *8* Já myslel, že kdo nemá facebook a není wow fanatik, jakoby nežil! < /being ironic >
  • Kristepane nehral wowpandy ...
    Ses jasnej kandidat na wowpeklo :-))))))))))))))
  • kostejnesmrtelny
    Pointa je v tom, že o "zabijáku WoW" vykládali právě fandové SW:TOR, zatímco já se jenom tiše uchechtával. Takže žádná změna, akorát další "wow killer" na seznamu škrtnutej. Kdopak je tu dál? Ááá, GW2! Tak další pán na holení... *5*
    Hysterie WoW-bijců mě fakt hrozně baví. Ta hra fakt není dokonalá a poslední datadisk byl vyloženě zoufalej, ale furt to nic nemění na tom, že je to jasnej král MMO scény a sesadí ho až Titan, maximálně možná ještě kombinace EVE / Dust 514. Mark my words *3*
  • Trol.diskuzni
    Jestli jsi s tou hrou spokojený, tak máš hodně nízké nároky na kvalitu... To se pak nedivím, že se dnes všem hrám hází 9 či 10, když sami hráči nadšeně přitakají.
  • Jestli si spokojený, jedině dobře pro tebe, já zrovna 2x spokojený nejsem a patch přinesl i úžasné věci: např. vehikl kterej byl normálně dostupný za 1 meloun teď stojí 3,5, co to k čertu? To nejsou schopný ani přidat nějaká nová vozítka?

    Ti co čekali "rozsáhlejší space wow" - sakra vždyť to je space WoW a teď se mu ještě více přibližuje... Žádné jiné mmo, co jsem měl možnost vyzkoušet mi tak moc nepřipomínalo WoW jako SWToR...

    PS: Tys WoW nehrál, že?
  • Ano, hraci co se chce venovat primarne PvP nenabizi Swtor plne vyziti. Nicmene pro hrace co si da PvE a obcas PvP je to v pohode. Osobne si myslim, ze tam jsou podstatnejsi nedostatky co shazuji hratelnost nez Ilum.
  • Ringwraith
    Hmm, to sedí s videem jednoho WoW PVP hráče o tom, proč quitnoul SWtOR.

    Nebudu to video ani postovat, protože tam až moc vychvaluje WoW a s něčím tam i nesouhlasím, ale říká tam, že jako pro PvP hráče je pro něj Ilum zklamáním, protože tam všichni chodí jen kvůli daily a musí přežívat otřesné slideshow.

    Takže asi PvP hráči mají smůlu, když to 1% určené pro ně moc nefunguje jak má. Ale je fakt, že SWtOR se jako PvP hra moc neprezentoval, takže PvP hráč tam asi nemá moc co dělat a má zůstat jinde.

    Jinak víš, co mě na tom dopaluje?
    Můžu ti linknout odkaz, kde tvůrce Hero Enginu říká, jak varoval Bioware, že engine není odladěný a připravený pro ostrý provoz. A zástupce Bioware odvětil, že mají stovky programátorů, kteří to dají do kupy. No a existují objektivní a souvislé důkazy o tom, že se jim toto velkohubé prohlášení nepovedlo splnit. Třeba spousta Youtube videí ukazující ono zmiňované slideshow.
  • Ringwraith
    To jsou fanatici no. Ti jsou u všech MMO. Má je WoW, má je SWtOR, má je GW2, má je to nejmenované MMO, co jsem před nedávnem hrál...

    Osobně jsem WoW nikdy nehrál a nemám to v plánu...
  • ty prispevky jsou ale koncipovane stylem:

    Na Ilumu pada FPS a ted koukejte jakou shi@t hru hrajete, kdyz...predstavte si to, na ILUMU vam padne fps....

    Pritom Ilum je 1% ze hry ? Navic Fps je nestabilni jen v PvP oblasti, kde stejne kazdy jen udela daily. Takze kdyz uz chce nekdo psat jak je neco spatne a kritizovat, tak to musi taky napsat v souvislostech a objektivne. Jinak je holt oznacen za hatera.
  • hehe do wowpekla :-)
    Ale vis jak se to rika , nejhorsi je srazka s volem a kdyz uz se s nim srazis tak snim nehnes :-)))
  • Tak což o to, některý jsou i slušný lidi (vlastně nejspíš většina), to co předvádí ta menšina je pro mě už něco jako náboženský fanatismus - WoW jediná a nejlepší MMO - kdo ji nehraje příjde do pekla :D
  • Asi tak jak jsi napsal
    wowkari jsou proste rozlezli do vsech diskuzi ruznych mmo her a neustale davaji najevo svou Ynteligenci :-))
  • To vis kdyz za tech 5 min si ani nestacis vybrat charakter, upravit ho a naloadovat do hry , ono se vlastne vubec divim, ze jsi dokazal hru stahnout a nainstalovat , pri tve obrovske inteligenci.


    Miluji tyhlety idioty, kde hodonta sdeleni prispevku se rovna prilepenemu lejnu na bote :-)
    Nicmene jeste se da prihlednout k zamerne provokaci prispivatele v opacnem pripade by se jednalo o zavaznou dusevni poruchu.
  • Řekl bych to asi takhle, ti co tu hru hrají, tak ji hrají - nelezou sem a jsou spokojení. Ti co čekali "rozsáhlejší space wow" (už v den vydání :) ) zrušili předplatný a flamujou diskuse. Osobně patřím mezi ty co hrají a jsou spokojení, jen se sem chodím královsky bavit :D
  • Ringwraith
    TSW?

    Uvidíme.

    Škoda, že nenabízejí mini-preorder. Jedno jiné MMO to má a je to nejgeniálnější věc na světě. Za 5€ dostaneš preorder bonusy a přístup do beta testů a pokud tě hra baví, tak prostě jen doplatíš zbytek.

    A ona hra mě baví neskutečně, ale bohužel teď není čas hrát. Cry, cry, cry. *11* Snad o prázdninách.
  • ... šašku :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit