Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A k cemu ten trial teda je nez k tomu aby si clovek udelal nazor?
  • no reknu ti to takhle EA znicila Mythic.. EA sloucila Mythic a Bioware.. Paul Barnet z Mythic dela dal na SW.. mam pokracovat? Vite jak to probihalo s WAR? ten se drzel o 1/4 roku dele protoze mel opravdu dobre RvR.. ale jinak me vyvoj kolem SW pripomina jiz zminene... btw proto jsem do SW nesel a ted se to ukazuje OPET jako dobra volba... takze ted se moje prognozy muzou zastavit u TSW.. protoze mu predpovidam slusnou budoucnost.. i kdyz lidi bude ze zacatku mene :) schvalne jestli se seknu :)
  • 2 dny jsem stahoval trial, hrál jsem to asi 5 minut a slo to z disku..
  • Ringwraith
    V podstatě se potvrzuje to, že dnes nemůžeš dělat žádnou kritiku bez toho aniž by tě nazývali zaujatým = haterem.

    Příklad:
    Na Ilumu prostě hra padá spoustě lidí asi na 5 FPS. Jsou k tomu rozbory, tuny videí, dlouhé diskuze, prostě to tak je. Nevymyslel jsem si to já, ani ti lidé, co to tom mluví, prostě to tak je.

    Ale když to zmíníš v diskuzi, tak si zaujatý hater. Jakoby totiž potenciální zájemce o hru nesměl vědět, že ho mohou postihnout pády FPS. Pšššššt, nikomu to neříkejme. Tím pádem možná neměl Aleš Smutný zmiňovat technické problémy s hrou v recenzi Gotham City Impostors a dávat kvůli nim 3/10. Ale to je ta subjektivita, že? Já dávám GCI 7/10.

    A tohle není nějaký hloupý trolling. To je prosté zmínění faktu. Existuje dobře zdokumentovaná možnost pádu FPS na Ilumu. S tím nehne ani Pánbůh. (Ok, ten asi jo.)

    Ale kdysi tu jeden moudrý uživatel napsal, že proti faktům se nejhůře hledá obrana, a tak nejvíc pálí.
  • Trol.diskuzni
    Rozes*aná hra, rozes*ané diskuze... Fair enough.
  • Ringwraith
    Myslíš lidi, co říkají svůj názor? Takové bych taky nechtěl vidět naživo, monstra jedna.

    Ale myslím, že např. Petr Poláček za ně bude rád... sám přece pořád zmiňuje, že recenze na Games.cz jsou velmi subjektivní... tak je snad jen dobře, když jsou takoví i diskutéři. Bez nich by ta diskuze jaksi postrádala smysl.

    No, můžu ti ale doporučit navštívení nějaké přesně orientované fanstránky. Tam se lidi většinou drží jednotných názorů a ti vyčnívající jsou vykopnuti.

    Jinak nevím, koho považuješ za zaujatého, ale já považuju třeba sebe. Vůči Bioware a hlavně mnohem víc EA. Z toho, co provádí mi jde hlava kolem. A nejenom kolem SwtOR, ale prostě celkově. Hezky to vystihl Jim Sterling tady v poslední větě: http://www.destructoid.com/better-business-bureau-says-ea-lied-about-mass-effect-3-225725.phtml

    Dá se říct, že mám až morbidní zvědavost jak se to bude celé dál vyvíjet.
  • Games.tiscali, skvělý web, ale ta komunita v diskuzích..., jeden vývojář a spekulant vedle druhého. Chtěl bych některá individua vidět naživo, ale když si představím, kdo by se tak mohl pod jednotlivými příspěvky profilovat, tak snad radši ani ne. Pro redaktory Games, diskuze okolo swtor má asi takový význam, jako okolo wow...příliš mnoho zaujatých jedinců.
  • no kdybych to zrovna včera neodinstaloval tak bych to možná i zkusil... Ale na to abych to teda instaloval znovu, se budou muset vytasit s víc updatama a podstatnějších věcí...
  • praseek
    Drtivá většina bude v Novare Coast nebo Explosive conflict *3*
  • Whisp
    Hru som hral niečo vyše mesiaca, pričom som sa asi tak prvé tri týždne kráľovský bavil. Potom začal môj záujem upadať a úplne to u mňa zabil patch, ktorý mal upravovať poklesy fps. Lenže u mňa nastal úplne opačný efekt, PVP bolo kvôli lagom takmer nehrateľné a výkyvy fps sa začali objavovať aj mimo warzón. Aj predtým mi to občas zalagovalo, aj keď bohato spĺňam doporučenú konfiguráciu, ale stále to bolo hrateľné.

    Nevylučujem, že sa k hre vrátim, najskôr po kúpe nového PC. Ale momentálne nemá u mňa zmysel zaplatiť 1000eur za nové, keď to súčasné stále funguje.

    Naozajstné problémy pre hru ale nastanú príchodom D3 a GW2, plno hráčov šlo do SW:TOR iba preto, aby si skrátili čakanie na tieto hry. Aspoň to tvrdil každý druhý hráč v guilde.
  • Balmorra pro empire je proste jina instance jak Balmorra pro republiku. Hraci cizich frakci se na te planete nepotkaji. To same na te druhe planete, se kterou se Balmorra switchuje. (uz nepamatuju jmeno)
  • Whisp
    Tiež sa mi to stalo, raz mi dokonca začalo sťahovať 20GB súbor, čo som sa celkom zľakol. Našťastie stačilo zatvoriť inštalačku a hra sa zázrakom spustila.
  • Trol.diskuzni
    < being shocked >To je teda humáč...< /being shocked >
  • Problemy s launcherem jsem resil. A nikdy vic.

    Po stahnuti urcityho 20mb dilu patche to zahlasilo error. Stahlo ho to znova a znova error. Porad dokola. Fora plny lidi co meli stejnej problem. EA ci Bio (celkem jedno) porad mleli dokola svoje. Postnete log, udelejte tohle, udelejte tamto, chyba je na vasi strane.

    Nakonec to dopadlo tak, ze urcity DL servery mely chybny data co rozdrbaly instalacku. Diky tomu ze launcher a princip stahovani je dokonale vymyslenej, stahoval jsem asi 2 nebo 3 giga znova. Fofr speedem 140kB.

    *11*
  • Trol.diskuzni
    Obviously disturbing enough to immediately quit that sh*t...
  • Trol.diskuzni
    Chybí mi tady nějací poctiví biodroni, kampak se asi poděli?
  • hlavu si šetři, máš šaška v avataru a přitom si myslíš, že jsi 50+ Sith *1*
    chápu, že to někoho baví a hraje to měsíce, i tak si ale ubohej....
  • Thrax
    Za toho šaška bych ti dal hlavu *16*. Jinak 50 + alti, hraju už od bety. Názor nikomu neberu a chápu, že to někoho nebaví, ale vynášení ortel po týdnu a ohánět se placením je ubohý. *6*
  • Ringwraith
    Hmm, Bioware, Bioware, co to těm svým platícím fandům děláš.

    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=402495
  • sugyn
    Jaksi me SW nepresvedcilo abych si zaplatil dalsi gametime.Dva mesice hry stacili abych si udelal padesatku a zkusil end game content.Dame tomu cas a treba za rok to bude nejak hratelny nebo to prejde na pay to win system.Jinak me to pripada jako horsi verze wowka s star wars tematikou, a ty dabovany questy jsou nakonec pekne otravny, story line je fajn ale poslouchat od nejakyho porucika pul hodinovy vyklad proc mam zabit 10 prasat me nebavi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit