Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je rozdil jestli hrajes pvp/pve server?hraju jen pve takze nevim ale jak rikas jsou to mirrory treba na jinem lvl..treba Balmorra je Empire 15-20 lvl,Republic 30-35 lvl takze mi neni jasne jak muze pvp fungovat
  • Ringwraith
    Ne, nemyslel jsem zóny v rámci obou frakcí.

    Jde mi o toto:
    1. Hraješ za Impérium Sith Warriora - procházíš jednu zónu po druhé a plníš v nich side questy a do toho svůj hlavní příběh.
    2. Hraješ za Impérium Bounty Huntera - procházíš jednu zónu po druhé a plníš v nich side questy a do toho svůj hlavní příběh.
    2. Hraješ za Impérium Sith Inquisitora - procházíš jednu zónu po druhé a plníš v nich side questy a do toho svůj hlavní příběh.
    atd.

    Budou ty zóny, jejich pořadí a jejich sidequesty stejné pro všechny případy?
  • Prvni low zona je samostatna, druha zona je okoli hlavniho mesta dane frakce, treti zona je mirror - jedni ju maj driv, druzi nejak pozdeji. A naopak. Takze se taky nepotkaji, ale dalsi zony uz jsou spolecny. Nejhezci mi prisel Tatooine.
  • souhlas... bohužel ten single-player kazí MMO/gambling mechanismy (a asi i "vice versa "), snad příště... *1*
  • Ringwraith
    Zdá se, že jsi ten pravý koho se zeptat.

    Jak je to s levelovacími zónami.

    Slyšel jsem, že jsou v rámci jedné frakce stejné - tedy, že za každý class si projdeš stejné lokace a stejné sidequesty, jen story questy se liší.

    Je to tak?
  • Naprosto s tebou souhlasím a prakticky jsem zažil to samé.
  • praseek
    Já ti nabídnu jiný názor - hraji od prelaunche, máme partu pohodovejch lidí se kterou jsme prošli téměř veškerý obsah, naše guilda pořád roste (i když ne tempem desítek memberů za týden - ale to ani nikdy nebyly naše ambice), raidujeme, vybavujeme sebe a čerstvé padesátky a chodíme PVP, děláme eventy, levelujeme si alty (ať už kvůli příběhovejm linkám nebo chuti zkusit jiný styl hraní) a pořád je to sranda a baví nás to a stále je co objevovat a co dělat. Zdaleka za ty tři/čtyři měsíce nemáme prošlou celou hru, nemáme všecky achievementy a podobné věci. Ani ty největší HC hráči u nás nemají ještě vše vymaxované, ta hra je obrovská. A navíc, to zapracování dabingu a možnosti voleb do MMO je prostě naprosto vychytaný, takovýhle zážitek ti jiná hra nenabídnne. A to beru v potaz i tak příběhově silné LotRO, prostě tohle je úplně jiná atmosféra než když pozoruješ cutscénu a pak čteš dvě stránky toho, co němé postavy říkají.
    Peněz nelituji, ba naopak, jsem rozhodnut si v předprodeji koupit další datadisk, až nějaký bude. V té hře se mi ještě nestalo, že bych se nudil, chodil od ničeho k ničemu a hledal něco/někoho do čeho píchnout (a podotýkám, že hraji téměř každý den).
    Ale pozor - pokud ti svět Star Wars nic neříká, tak to zvaž. Hra je to povedená, je to přesně takový mix toho všeho toho dobrého z MMO žánru a Star Wars (byť s důrazem na KotOR), který jsem doufal, že dostanu. Dokud mě ta hra bude bavit, tak jako do teď, tak se nechystám přesedlat na jinou
  • SW:TOR je sice dobrá hra, ale stále mi to přijde hlavně jako singleplayer. A ano hrál jsem to a udělal jsem 42 lvl. Přesto mě to potom přestalo bavit. Rozhodně jim však uděluji plus za práci na vylepšení Guild. Sice jen GB, ale časem toho snad přibude více :) .
  • po právě ukončeném týdením trialu (tak za něco stojí akorát imperial agent story/gameplay, ostatní je trapárna) se jen směju všem, co za tohle solí měsíční (ne jen) "fíčka"
    bye bye
  • GW2 a D3 mi tento rok jistí dokonale. :)
  • jasne..v dnesni dobe rozhodne
  • ikdyz..ted jsem si vzpomnel ze sly stahnou UI z netu vlastne:)
  • Udělal jste dobře, s MMO ta hra nemá nic společného, jediné co je tam dobré je příběh postavy, který je jak nějaký singleplayer, nic víc.
  • Ringwraith
    Ah, tak to jsem nevěděl, má chyba.

    Každopádně to nemění nic na tom, že je dobrým zvykem to mít už od začátku.
  • asi tak..a neni to uplne stadartni.Co si pamatuju tak v Conanovi snad neslo upravit vubec nic
  • Ringwraith
    Já nechci nějak chytračit, ale ovládání UI je naprosto standardní featura všech MMO už několik let.

    Jistě, Bioware dělá první MMO, ale kdyby Sony najednou začlo dělat auta, tak taky nezapomene na dveře...

    Ale přece jen... lepší pozdě než nikdy.
  • Smutně musím říct, že ano. Věřím že SWOTR má našlápnuto ale v součsném stavu nestojí za ty peníze. Osobně mě to bavilo 3 měsíce ale pak jsem měsíc nehrál a když jsem se vrátil tak už to nebylo ono. Prostě to bylo takové nudné a jednotvárné. Příběh je sice super, dialogy taky ale to že neustále rakvím stovky imperiálů mě přišlo nudné. Uvidíme co přinese tenhle patch ale jak tady někdo psal. Já se připojím znovu až za velmi velmi dlouhou dobu. Plus současná politika Bioware a EA mě dali další záminku abych jim neplatil.
  • Moznost osobni upravy UI na tohle jsem cekal..a musim rict,ze se to povedlo.Je to lehce ovladatelne a prinasi to presne to co hraci chteli-good job! Legacy system je sam o sobe vyborny napad a pridava dalsi motivaci k hrani
  • Ringwraith
    Škoda, že ranked warzóny to nezvládly.
    http://www.swtor.com/blog/update-ranked-warzones-game-update-1.2

    I když ono dělat něco s Bioware verzí Hero Enginu asi nebude žádný med.

    Každopádně 1.2 je tedy venku - a já se zaujetím sleduju, jak se situace kolem SWtOR bude dál vyvíjet. Zaslechl jsem totiž mezi lidmi, že pro spoustu z nich 1.2 rozhodne, zda budou hrát dál... tak uvidíme.
  • Jen at pridavaji a pridavaji SW si zaplatim znova az nejdriv na novej rok jak bude poradnej obsah :) . Diablo3 cekani zkrati :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit