Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • praseek
    @Ringwraith (editováno v 19:58) před 6 min.
    No, jasně, tak ta hra je teprve teď v té podobě v jaké měla vyjít. Nicméně jsem do teď osobně nepotkal tak závažnej bug, kterej by mi zabránil hrát/postoupit kupředu/někam se dostat. A co si pamatuju, nikdo s guildy si ani nestěžoval. Jasně, párkrát jsme museli resetovat instanci, protože se nám seknul boss, ale nikdy nás nic neposlalo do kytek nějakým zásadním způsobem.
    Já v té hře vidím velký potenciál (což souvisí s tím, jak je SW universum obrovské a kolik toho obsahuje - to nemá konkurenci nikde) a jsem ochoten přetrpět nějaké technické nedodělky (protože vím, že budou opraveny, pokud to s touhle hrou myslí BW a EA vážně)
  • Ringwraith
    Viš, mě hlavně fascinuje jakých chyb se někdy Bioware dopouští. Lidi mě už nazývali často trollem a haterem, ale já bohužel nekoupil alpha verzi enginu a neprohlásil, že moji programátoři to opraví. To Bioware. A pak mají tuny lidí pády FPS až pod 10 když mají víc jak pět lidí na obrazovce. (Kdyžtak k tomuto můžu vyhrabat linky s důkazy.)

    Těsně po vydání hry Bioware nkoho zabanovali, že šel vybírat highlevel truhly za lowlevel char. Já to tu tehdy zmínil a dostalo se mi nevybíravých nadávek a označení hater. Já bych spíš řekl, že je designová chyba, že lowlevel char může vybírat highlevel truhly a být za to banován.

    Fascinuje mě, že to je v dnešní době možné u tak velké společnosti s tak obrovským a obrovsky vyhypovaným projektem.

    Pointa - SWtOR mohlo být lepší. Technicky. A možná i obsahem, i když to můžu v zásadě soudit jen z doslechu.

    Ale jo, za zkoušku stojí, znovu opakuju. Ale na chyby Bioware a EA doplácí nejvíc fandové jako ty.
  • Jak dlouho podle tebe musim teda hru hrat, abych mohl rict ze me nebavi? Staci muj mesic, abych rekl ze SWTOR ma fakt bliz k singlu nez k MMO?
  • pravda, kdyby tenhle automat na koridor byl f2P tak bych to hrál dokud by to nechtělo vhodit další peníze... pokud jde o lidi co to hrajou - jakej si level šašku? a copak si předvedl za gameplay? odpovím si sám, akorát si cáloval a doběhl dál v single-player koridoru...
  • praseek
    Škoda, že tě to v testu pustí jen do prvních 15 levelů. Třeba jako velký fanda Kotoru jsem si naprosto užil Taris. Nemluvě o příběhu flashpointů, zejména těch, kam se dostaneš na obou stranách kolem lvl 30-40 (Taral V a Maelstorm Prison respektive Boarding Party a The Foundry)
  • Thrax
    Kritika od lidí co celou hru prošli za týden a ještě v trialu je vrchol ignorace *16* . Měly byste se nad sebou zamyslet a nekazit lidem dobrou náladu *7*. Beztak kdyby SW byl F2P, tak to většina hraje, sice nadává na kde co, ale hraje. *6*
  • Ringwraith
    praasek - jj, hrál jsem jeden ten free weekend a aspoň ze začátku na mě ten KotOR dýchl.

    Za zkoušku stojí.
  • praseek
    Tak ono to tam ve velmi zjednodušené fomě bylo - chatovací okno nebylo nijak fixní, stejně jako barva písma příspěvků v něm od různých odesilatelů, definovatelný karty atd.
    Bohužel nastavení UI končilo u toho, že sis mohl zapnout sidebary a bottom bar. Což je tedy naštěstí pro mě rozdělení, na který jsem zvyklý z dřívějška. Ale uvítám, že s tím po dnešku můžu hejbat jak chci a měnit tomu velikost
  • praseek
    Ten začátek je asi takovýhle - Pro Sith Warriora a Sith Inquisitora začínáš na stejné planetě (Korriban), Bounty Hunter a Agent (Nal Hutta) jsou taky na stejné planetě. V rámci té planety máš jednak svou příběhovou linku (naprosto odlišné questy) a pak klasické questy, jak to znáš z jiných her, které nabereš od NPCček v těch lokalitách. Samozřejmě se v rámci toho systému rozhodnutí můžeš vydat jiným směrem (tzn například místo toho abys někomu vyhrožoval od něj přijmeš typ, že podobnou věc co ty sháníš má banda neřádů někde za městem a půjdeš srovnat je). Po úvodních planetách tě to dovede jednak na flotilu, která slouží jako takový ten výchozí hub pro celou frakci a pak na hlavní planetu (v češtině to zní divně - prostě "capital planet"). Tady máš zase questy unikátní pro svou classu (i s tím, že si procházíš vlastní zóny kam se třeba s jinou classou nepodíváš) a taky ti přibude mimo těch questů od NPCček speciální questová řada s příběhem pro danou planetu. Tam už záleží na tvých rozhodnutích daleko víc, než u obyčejných questů, protože se podle toho vyvíjí ten příběh na planetě. A jakmile dokončíš tuhle linku, tak se ti objeví možnost tam dělat Bonus series, jakousi nadstavbovou příběhovou linku, která je ovšem o několik lvlů nad tím rozmezím, který ti hra doporučuje pro danou oblast.
    Ten postup planetami je od té hlavní daný příběhem u všech stejně, protože jsou rozděleny podle lvlů (tzn na jedné se objevují mobové v tom kterém rozmezí lvlů). Navíc u každý classy máš v příběhu nějaké questy, které se odehrávají na nějakých stanicích nebo lodích, kam se zase jiné classy nedostanou.
    Důležitá poznámka - Republika má pořadí, na které planety půjdeš trochu jinak. Když tě u impéria posílají po Dromund Kaasu nejprve na Balmorru a Nar Shaddaa, kdežto za Republiku se na Balmorru dostaneš v příběhu až kolem levelu 35.
    Však si tu hru zkus, v tom sedmidenním trialu budeš mít čas si to prozkoušet za různé classy (a kdybys to vážně chtěl zkusit, mě najdeš za Republiku na serveru The Red Eclipse *3* )
  • 7days SWTOR free trial.. tak nějak *2*
  • :)je mi jasne..tady to tak neni ale neprislo mi to nijak spatne,2 x jsem projel jedno misto a nevadilo to - vice jsem si uzival ty dialogy atd.Kdyz chces tak v pozdejsich lvl se muzes soustredit jen na nektere planety a udelat tam vse-nebo tam udelat jen class q a nechat si ji na priste..zalezi jak se ti dari levelovat
  • ale tak proto ty addony umoznili
  • Ringwraith
    Jistě, to je věc názoru.

    Hraju jiné MMO a náramně se mi hodilo, že si můžu 100% všechno dát kam chci a 100% si vyfiltrovat, které kanály chci v jednotlivých záložkách chatu. Dále velikost chatu, velikost písma v chatu, barva textu jednotlivých kanálů v záložkách... no prostě 100% cokoliv.

    Jo, dokud tu možnost nemáš, tak ti nechybí... ale jakmile to jednou vyzkoušíš, tak začne.
  • ono například ve wowku je to až záležitostí addonu, jinak nevím, jestli kdy šlo tak moc měnit ui, jak je to teď. tak bych se všema mmočkama neoháněl. navíc tak pozdě to není. a na druhou stranu to není až tak výrazný prvek, bez kterého se hráč nemůže obejít.
  • Ringwraith
    Tak očividně na SWtOR, ne? *15*
  • Ringwraith
    A abych netajnůstkařil...

    Ptal jsem se proto, že v mých to očích to ubližuje znovuhratelnosti za jiný class. A na tu SWtOR jaksi sází...

    Hraju jiné MMO, a tam je svět stejný pro všechny (žádné rozdělení na frakce), ale zase nabízejí několik zón pro expení na daných levelech, takže na altu prostě zajdeš jinam...
  • Cahir
    Prošel jsi všechny postavy za tejden jo? Na čem jedeš?
  • pak ma kazda class specialni samostane q nekde na lodich atd kolem 30 lvl a asi i pak-patri to do pribehove linie samo
  • Ringwraith
    Jacob - díky za info.

    Hmm, jistě pro frakce se to lišit musí.
  • ano-s treba trochu pozmenenymi dialogy..Rozdil je empire/republic samozrejme ikdyz prochazis stejne planety

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit