Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja uz holt jinej nebudu... dejte mi poradnu hru a prestanu prudit... :-)
  • Jo.... seš starej konzervativní morous....
  • Jj tomu jsem se taky tenkrat musel smat :o) Oblibenej motiv jedoucich nakladaku je proste sexy :o)
  • to foto vystihuje dokonale zážitek z těch ineraktivních renderovaných videí. Vývoj se tímto směrem ubírá. Kdo má rád ale adventury, určitě si přijde na své. Možná vzniká nový žánr, tzv. akční adventura. *1*
  • Opet souhlas stejne jako s Danem Vavrou... Moderni trendy jdou proste do pekel... rikejte si co chcete, ze jsme stari morousi, ze se nam nic nezavdeci, ale proste hry smeruji tam kam se nam vubec nelibi...
    Vcera jsem koukal na to video z Assassin Creed s tou vezi v pristavu... jako je to hezky, ale nevidim duvod, proc by to nemohl celou dobu hrat hrac? Tak proste petkrat spatne skoci a trikrat spatne zaboci a uhori, nez zjisti jaka je spravna cesta... ano s loadovanim a umiranim nebude ten efekt ultradrsnaka az tak zretelny a nebude to filmovy WOW zazitek, ale bude to KRUCI HERNI zazitek...
  • Kori
    To mě připomnělo dobu Operace Flashpoint, kde se každý moder předháněl kdo má delší intra a custscény. Pamatuji si třeba na ČSLA, kteří se pyšnili hodinovým intrem víceméně statických záběrů a já z toho byl tehdy nadšený...
  • S prevleky opatrne... at vam nekdo neprostreli kridlo...
  • Každá hra má něco, že COD je FPS korydorovka je známo odjakživa. Že ve Witcherovi bude miliarda cutscén bylo taky jasný od začátku, proto jsem si to koupil - mimojiné. Připadám si jak ve špatným knižním kroužku, kniha se jmenuje Krteček a všichni si stěžujou že tam nebylo nic o Karkulce. Chceš volnost? Hraj oblivion, nebo stalkera, nehraj COD.
    IMHO vývojáří vesměs plní co se očekává a tedy to co nám slíbili.
  • No tak řešení v tomhle případě by mohlo být takové, že by tlačítko od brány bylo umístěno tak, aby při jeho zmáčknutí bylo vidět přímo na otevírající se bránu. Při tom by nebyla žádná cutscéna se záběrem na bránu, při které se nedá pohybovat, ale hráč by mohl dál pokračovat. Když bude chtít, tak se může klidně koukat, jak se brána otevíra. Ale pořád má volbu se nekoukat. Myslim že v Crysis2 to bylo vyřešeno docela dobře. Vždy, když se něco dělo, tak hráč mohl zmáčknout tlačítko a v tom případě sledoval, co zajímavýho se zrovna děje. Nebo ho nezmáčklu a hrál dál. A myslim, že význam pojmů "aktivní a pasivní hraní" ze článku jasně vyplívá.
  • Nevím. KDyž jsem před lety hrál Daggerfall nebo Terminatora Future shock tak tam taky bylo nějaké intro, dost dlouhé, často jen text (co bych dal za nějaký quick time event nebo rozhovor tehdy :D , pak mise, pak kecání... V Daggerfallu pravda toho bylo míň a story prezentovaly textový panely... Nepřišlo mi, že u Zaklínače je keců nějak moc, ani kdekoliv jinde, dokonce ani u DA. A to jsem začínal na Dungeon masterech apod. Není to tak trošku stařecké (ve smyslu dřív bylo líp) vzdychání? Navíc ironicky v době, kdy herní průmysl je mainstream což ale hráči před lety chtěli?
  • V tom pripade by mel nepresnou informaci v clanku uvest na pravou miru.. nebot vytykat dnes jiz klasicke hre (Driver) neco co neobsahuje je nefer nejen vuci tvurcum. No a o kvalitni novinarine to take nesvedci.
  • Souhlas s článkem.
  • http://www.youtube.com/watch?v=n7VAhzPcZ-s
  • mmrrxx
    u mna preeeeesne to iste zaklinac 1 a takmer aj TW2 uvod, ale ten som prekusol lebo TW1 som miloval
  • smejki
    *1*
  • V tomto případě pomůže snad jen už komický převlek jako možnost poslední záchrany.
  • smejki
    ale aby se jim po ní neudělalo ještě hůř, četl jsem o tom v učitelských novinách!
  • Možná by stačila kytara a nějaká ta písnička proti trudomyslnosti. A hned by byla nálada. *1*
  • smejki
    jo, hrát takové hry je stejné jako neustále spouštět film, který se sám pausuje. Funny? Hell no. Not at all.
  • zx_spektrum
    Autor nemyslí starého Drivera z 1999 ale Driv3ra z 2004 popř Driver: Parallel Lines z 2006...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit