Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tebe jako baví sedět u "hry" a čumět se na tupé animace? Ať se ve hře zachováš jak chceš tak stejně schlédneš pokaždé jednu a tu samou animaci a hrám samotným chybí jaká koliv interakce z okolím. U Call Of Duty sedíš jak trouba a dokud neprotneš script budou nabíhat stale nový a nový nepřátelé, to má být zábava! Kde je umělá inteligence kde je nějaká volnost? Všechny ty scripty, animace a ostatní blbosti naprosto kazí požitek se hry a poskytují nulovou znovuhratelnost.
  • Ano, presne tohle me odradilo od hrani prvniho zaklinace. Prvni dve hodiny jsem pulku casu sledoval nejake rozhovory a ingame animace a na to ja proste nemam cas. Kdyz urvu hodinu dve denne na hrani, tak chci hrat a ne se divat na (spatnej) film. K tomu driverovi - pred 6lety jsem ho dohral asi tak 3x (tech 44 misi byl fakt zahul), ale ze bych pri hre vystoupil z auta si fakt nepamatuju. (Mozna ze to tam bylo, ale byl to tak nevyrazny herni prvek, ze si na to nevzpominam)
  • Zajímalo by mě, jak by si Andrej představoval hru bez cutscén nebo skriptů. Jak by si představoval ovládání takové hry. Například, zmínil jsi scénu z Assasin Creed, jak by jsi to provedl? Stejně by tam ten skript musel bejt, já se radši kouknu na animaci než abych zmateně pobíhal okolo věže, a hledal to kouzelný místo(co si budem povídat, ale přesně tyhle místa bývaj také místem bugů), kde budu zběsile mačkat jednu klávesu aby se ten script provedl.

    2Mr.X:Dál by mě zajímal význam pojmu "pasivní hraní", nebo spíše co by bylo "aktivní hraní".
  • smejki
    to je tím, že si s sebou nevzali míč *1*
  • Chtěl bych říct, že tohle je první článek, který mě vyburcoval k napsání na games.cz
    Nesouhlasím s autorem téměř vůbec v ničem, kromě toho, že málo interaktivity ve hrách je problémem (witcher 2 je skvělý příklad, další bych uvedl např. poslední AC2 brotherhood).
    Přiznám se, že jsem úplně nepochopil k čemu článek vlastně je, jestli je to rant proti E3 a mainstreamu, nebo západnímu vyjadřování.

    Já osobně musím říct, že jsem z E3 nadšený. Tomb raider vypadá vyspěle a solidně, stejně tak bych mohl jmenovat spoustu dalších her, které mě příjemně překvapily, obě Zeldy, Mass Effect 3, Bioshock atd. Všechno jsou to podle mě velmi kvalitně vystavěné tituly a hodnotit jejich klady a zápory, ne li proboha interaktivnost po pár minutách dema mi přijde nemálo pošetilé.

    Fable journey si určitě nekoupím a nejsem fanda kinectu ani move. Nevidím ale jediný důvod proč už teď zavrhovat tituly, které dlouho nevyjdou. Je to pro mne podobné jako nejít na film, protože se mi nelíbí trailer nebo plakát a je to podle mě známka nevyspělosti.
  • mozna budu znit dost naivne ale to co predvedli z novyho tomb raidera si mysilm bylo interaktivni intro a opravdova hra zacne az potom
  • blixa
    To je spíš shoda okolností - holt člověk v té záplavě informací snadno propadne trudomyslnosti ;)
  • Hýkání je bohužel takový národní rys zámořských. Neberu jim ho, ale vždycky mě to neskutečně iritovalo. Co je ale horší, že se díky kulturní expanzi, pomalu začíná objevovat i v našich luzích a hájích *7*
    Jinak pěkná úvaha *4*
  • RakeW
    Soudě podle posledních třech komentářů vyjadřujících se k dění na étrojce se z Games.cz stává koutek zklamaných herních skeptiků :).
  • Co víc říct, než že se dá jen souhlasit. Společně s Vávrou jste přesně vystihl současný vývojářský mainstream. Z E3 mám zatím spíše deprese, ale věřím, že u některých her (Tomb Raider třeba) to nakonec nebude tak horké.
  • Co dodat... nelze než s tímto názorem souhlasit. Pasivního hraní tu máme opravdu hodně již nyní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit