Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Aj tak sa najviac teším na kickstarovské projekty :D no najviac sa teším na Z3, ale inak fakt : Wasteland2, Torment: Tides of Numenera, Divinity: Original Sin, Project Eternity, Shadowrun Returns, atď.).. ale ani hry ako Total War: Rome II, Company of Heroes 2, Murdered: Soul Suspect, Watch Dogs, Divinity, The Division alebo taký Titanfall nevyzerajú zle
    • Shaker
      a nezapominame na star citizen ;-p
    • Eternity a Numeneru jsem zapomněl připsat, jsem hodně zvědavý, jak dopadne Divinity a Armikrog.
    • Co se týče kickstarteru tak je pro mě číslem jedna Planetary Annihilation.

      Edit: Jinak mimo toho čekám ještě na Armu III, Zaklínače 3, Rome II, EU IV a možná nový Stronghold, i když moc nevěřím že ta hra k něčemu bude, ale třeba překvapí, jo a ještě se moc těším na nový patch na terrarii. *4*
      • walltar
        Terraria má ještě patche? .... Já sem právě s terrarií skončil a čekám na Starbound.

        Jinak u toho strongholdu, doufám, že to za něco bude stát ... někdy už to musí přestat ku*vit a zase se vrátit k prvnímu dílu pro inspiraci.
        • Terraria má mít teď v červenci velký patch který přidá hodně nového obsahu, nové bloky, nové biomy, bosse, snad až několik stovek nových itemů atd. Také jsem byl překvapen. Stačí zadat do prohlížeče Terraria 1.2.

          Jinak s tím Strongholdem souhlas, kolik já se prvního dílu nahrál, na svou dobu vynikající RTS.
          • rancor1223
            O tom patchi jsem se dozvěděl včera a udělal mi větší radost než všechny oznámení na E3 dohromady *1*
            • walltar
              JJ bomba ... jak výjde tak si hned dám novou hru. Už se těším.
  • Hmmm... Battlefield 4 a velke mapy, kde uz jsem to jen slysel. Aha, u Battlefield 3. Doufam, ze aspon zkopirovali uz patchovanou verzi BF3.
  • walltar
    Hmm tak minimálně pro mě PC poráží konzole na hlavu ... 2 hry pro konzole vs. 6 her pro PC ... 2 budou asi multi takže 2:4 ... to pořád de.
    • TheGGG
      Sorry bro, dvě PC exklusivity, které si stejně většina z vás pořádně nezahraje za to nestojí.
      Já se modlím, aby mě jel ROME 2 na PC alespoň tak dobře jak shogun 2.
      • Doufám,že aspoň máš k tomu svému pc připojen ten svůj ovladač z té své super konzole PS3,když jsi hrál/hraješ Shogun 2,trole jeden *1* *2*
        • TheGGG
          proč? Každý normální člověk ví že RTS se hrají s klávesnicí a myší. TW série je jediný důvod proč mít dobré pc. *3*
          • Právě proto že nejsi normální *3* Takže to slovo ani nepoužívej,vypadá to stejně divně jako, když by chlap nosil růžovou sukni *1*
            • TheGGG
              Nějak nevím jestli ta tvá přezdívka neměla být spíš D*ckhead. *5*
          • Hanzales
            Vaše bíbří veličenstvo zapomnělo na jeden detail: "Jediný důvod vlastnit PC pro tebe". My ostatní máme těch důvodů vlastnit PC, nebo kombinaci PC/Konzole nespočetně více (wow, mmo, rts not included).... Ty běž brečet do kouta, že do tvé staré desky nedáš nové ramky a cpu, já si kolem vánoc do PC vrazím po dvou letech 5k za grafiku, případně přindám zalevno ramky a sám teprve uvidím, na čem ta hra bude vypadat lépe a na čem nabídne nějaké ty "výhody". Na PS4 se těším taky, ale ty si tu fakt musíš asi:
            a) léčit komplexy
            b) odůvodňovat si výhody konzole, protože na pc nemáš chechtáky, případně hlavu
            c) Jediné uspokojení ti dává to co tady celkově globálně předvádíš a to by pak bylo hodně smutné...
            • Hanzales
              Mně osobně nezajímá ani WOW, ani MMO a RTS taky nehraju. Přesto u mně na hraní her zůstává PC platforma tou preferovanou. PS: Nikdo neútočí na člověka, který preferuje konzoli před PC. Vidím tady pouze adekvátní reakce na zbytečné provokace a to s preferovanou platformou nemá co dělat.
            • TheGGG
              Bohužel v dnešní době NEEXISTUJE jediné kvalitní MMORPG, které by nepřipomínalo tu barevnou bližárdí patlaninu wow.
              Hlavně ale, jediný kdo si tu musí něco dokazovat jste vy pcčkáři. To vy jste tu začali útočit na každého kdo preferuje konzoli před PC.
    • Pc porazelo konzole na hlavu odjakziva
    • ak máš rád RTS tak áno... DayZ bude pravdepodobne aj na konzole, ostatné su multi, čo sa týka Army tak ok ale v čom poražajú tieto tituly ponuku konzoli to mi je trošku záhada... každopádne súhlasim, že ROME 2 bude mrda.
      • ROME 2 bude najlepsia vec skor by som mal obavy o to ci stronghold brat nejak na vedomie vobec crusader bol vyborna hra uz len recykluju a dopada to strasne
      • walltar
        Právě ty RTS ... paráda. Rome, COH, Stronghold ... si připadám jak dítě v cukrárně. Já bych ještě přidal europu universalis a už mám pomalu na rok co hrát. *1*
        • som fanúšik rozhodne Rome a COH ale u Strongholdu som po posledných dieloch radšej zostal v pozore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit