Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se mi dycky libi jak tady kazdej napise: "posledni dobry nfs bylo NFS XXXXXXXXXXX" *1* a vždycky se to liší :)...v jednom se ale shodujete - je to už ku**a dlouho *15*
    Za mě nej NFS všechny včetně skvělýho NFS Porsche po NFS Hot Pursuit 2 kde byl skvělý multiplayer roky plný lidí a obřích závodních bitev mezi týmama jako tehdejší WarlockTeam, EA Outlaws, NFBS X.R.runners apd :)
    Do to doby žádné nitro.. žádně humusy :) Příjemná změna bylo i NFS UG (2ka taky usla...) ale schvalne UG a dalsi tady nezminuju protoze pak uz se to zvrhlo v peknej fekal... a dnes uz mi jen zkratka "NFS" irituje ačkoliv jsem na ní vyrůstal.. V podstatě už je podle mě úplně jedno co vyjde protože rok od roku je to větší šunt... :) V tomhle žádnu spoléhám na Forza Horizon, která bude asi sice jen na Xko, ale aspoň ji snad dělají lidi s mozkem a mohla by být taková jak jsem si dycky nový NFS představoval a nikdy se to nestalo *12*
    • *žánru
  • Mohli by pridať konečne Kariéru. Teda nejaký ten príbeh + autá si treba kupovať, napr máte nejaku tu čiastku za ktoru si kupite polorozpadnute auto, postupne vylepšujete sučiastky až sa dopracujete k tomu najlepšiemu (hadam nejaky Skyline R34 by aj stačil, a nie Zonda alebo Ferari.. ble!)
    • Zahraj si třeba NFS4+5, tam tenhle typ kariéry funguje (kromě příběhu samozřejmě).
      • jo jo...v neděli před obědem závod - vsad auto a vyhraj nový, nebo prohraj to svoje..to byl adrenalin :-)
    • Jenom přibeh prosim ne. Stačil mi hrozně cool přiběh v runu. :D nevim co by vsichni srali do zavodnich her pribeh nejakej.. staci nejakej jednoduchej uvod a pak rovnou hrat.
  • Nech urobia nieco ako bolo NFS 5 Porsche a bude to zase OZAJSTNA HERNA LEGENDA
    • presne *3*
  • conflig
    Tak já osobně jsem z téhle zprávy nadšený. Most Wanted bylo první NFS se kterým jsem přišel ke styku a pořád je to jedna z mých nejoblíbenějších her. Jen vážně nechápu proč se to nemůže jmenovat Most Wanted 2
  • Super. Dělají reboot dílu, který, i když sám nebyl v podstatě špatný, započal strmý úpadek série. A jak to dokázal? Slavným vznášedlovým jízdním modelem, který nesmyslně zničil to, čím excelovaly Undergroundy.
    Za poslední roky jsem zaregistroval jedinou arkádu, kde se auta chovají jako auta - TDU. Proboha proč to? To se jako za chvíli budou ve hrách letadla chovat jako lodě? Možná by mělo příští NFS být se vznášedly, třeba se jim pak podaří udělat automobilovou fyziku.
    • Takže jsi nehrál ani jeden z Flatoutů?
      • První a druhý, ale jízdní model trpí otáčením auta kolem fixní vertikální osy skrz přední nápravu, což způsobuje zvláštní vznášedlové chování zadní nápravy. Navíc pro mě není spojení automobilismu a záměrné destrukce zábavné.
    • MishKonn
      Děláš si prdel? Kdyby se v TDU auta chovaly jako auta, hraju ho dodnes.
    • S tym TDU by som bol tiez opatrny, pretoze to tiez nebola ziadna slava. Hlavne s volantom.
      • Ano, proto říkám, že mluvím o arkádách. Já předpokládám, že nikdo není takové trdlo, aby hrál arkády na volantu, od toho máme simulátory, stejně tak je blbec kdo chce hrát rFactor na šipkách. V simulátorech strávím drtivou většinu herního času, ale někdy, třeba na notebooku nebo když jednu ruku zaměstnává jídlo a podobně, si chci zahrát rozumnou závodní arkádu. Typu NFSU 1/2, CMR 3/4, TOCA 1/2/3.
        Tyhle hry, nebo třeba to TDU můžeš hrát na šipkách, a přesto mít pocit, že řídíš auto. Ale vem si třeba to poslední NFS, už ani nevím, jak se jmenuje. Vždyť to má snad stejnou fyziku, jako Wipeout. Proč se to vůbec nechová jako auta? A proč to proboha tolik lidí toleruje?
        • Mechwarrior_bw
          preboha nech si hrá každý na čom chce *7* prečo by človek ktorý hrá závodné arkády s volantom mal byť trdlo keď ho to baví viac ako s gamepadom ?

          ale jedno musím súhlasiť, TDU po odomknutí hardcore módu bol vpohode ... určite bol trochu bližšie k simulácii ako k čistokrvnej arkáde. Nič lepšie v otvorenom hernom svete nie je.
          • Tak to zase ne. TDU a simulace nejsou dvě slova, která by měla být zmiňována v jedné větě. Hardcore mod je vlastně takové ztvárnění jízdy na slickách po mokré silnici a nemá k realitě o nic blíž, než standartní model (pochopitelně bez el. pomocníků, jinak to nemá smysl). Ale ať už s HC nebo bez, furt se to chová více méně jako auto, a to je podle mě princip takové hry.
            BTW s gamepadem? No to je úplný úlet. Ano, hrát si to může každý, na čem chce, proto to ty hry vůbec umožňují. Ale hrát arkády na volantu má to stejný smysl jako hrát na volantu RTS nebo fotbal, nebo psát ve Wordu joystickem.
            • Hanzales
              První TDU se s tím HC modem dalo na volantu hrát náhodou v pohodě. To až druhý díl, který jsem naštěstí před koupí vyzkoušel, těžce zklamal a třeba já ten jízdní model už nepřekousl na žádném ovládacím prvku.
              A MechWarrior má pravdu, ať si každý hraje na tom, co mu vyhovuje u té či oné hry. Já mám rád jak simulátory tak arkády a ani u těch arkád neplatí, že by tam volant vyloženě nepatřil.
              Dirt2, Grid, Toca3, to všechno se mi na volantu hraje mnohem lépe (jen si to chce pohrát a nenechávat vše default) I to NFS Porshe bylo s volantem naprosto boží. No a u takového Hot Pursuit zase šáhnu samozřejmě po gamepadu. No a kdybych si měl u arkády vybrat mezi klávesnicí a gamepadem, tak jistojistě vezmu gamepad, se kterým se dá alespoň trošku plynuleji regulovat plyn a směr. A pokud (jako třeba u nfs Carbon) nemělo smysl ani to, radši jsem tu hru odepsal, než šáhnout po klávesnici a nutit se do toho tak. Tam ale mimojiné odradil i ten rádoby cool styl hry. Tunung mi nějak nevadí, ale Carbon byl z mého pohledu takový, no dá se říct Rytmus (nějak mi ty dva pojmy synonymují) :o)
            • Mechwarrior_bw
              " hrát arkády na volantu má to stejný smysl jako hrát na volantu RTS nebo fotbal, nebo psát ve Wordu joystickem."

              sry ale za tento nezmysel by si mal dostať metál s nápisom "bullshit mesiaca"

              a TDU samozrejme nie je simulácia (a nikdo to nepíše) ale má k nej bližšie ako čistokrvné arkády ktorých je dnes plná p*del. Napokon ani ten tvoj rFactor nie je žiadna ultimátna simulácia a na skutočne korektné simulátory si budeme musieť ešte nejaký čas počkať.
  • já třeba neměl nic proti karbonu ( ty závody v kaňonu nebyly vůbec špatné,navíc ani drift tam nechyběl.autoscupult
  • Ďalšie závody pre nepríliš inteligentých puberťákov?
  • x_ander
    Tohle nechápu, proč proboha reboot? To by bylo něco špatného na názvu Most Wanted 2? EA z nás hráčů už fakt dělá jen blbce....
  • deridon
    jako Burnout nebyl špatný.. ale to co předvedli s Hot Pursuit (původní oba díly mě bavily)? Black Box The Run taky pěkně pohnojili a to dělali původní MW.. které bylo celkem dobré na svou dobu
  • rancor1223
    Přesně, poslední NFS tuning vůbec neměli. Naposled byl v Undercoveru a tam to taky nebyla žádná sláva. Ostatně už v MW ubyly možnosti tuningu oproti U2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit