Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pamatujete tenhle článek?
    http://games.tiscali.cz/preview/elder-scrolls-online-sazi-na-klasiku-prvni-info-a-obrazky-59317

    ksakru, nemužu uverit tomu že uz to jsou dva roky, jak ten čas letí. nicmene ja to odepsal uz po tomto článku
  • Kdy už bude někdo recenzovat něco co hrál?Aukce tam je .Člověk může být najednou v 5ti trade gildách o 500 členech-tj 2500 lidí prodává a kupuje.Právě ta neschopnost a lennost hráčů si něco zjistit pak kazí dojem.
  • Pár týdnu po vydání a na end game už jsou běžně i lidi, co rozhodně nepatří k power gamerům. Smutné.

    End game je: trapné pvp zerg vs zerg bez jediného smyslu naprosto totožný s WvWvW z GW2, akorát že v GW2 je to údajně odladěnější.

    Upřímně, slýchávám názory, že bez open pvp se předem odsoudili k nezdaru a já myslím, že na tom něco bude.
  • Nesmysl. Hraju LOTRO. Jsem v kinshipu (cosi jako guilda, klan). Ti nejlepší lidi do hry přišli až se spuštěním F2P a drtivá většina z nich věkově nad 30. Tohle jsou lidi, který uvažujou jinak než přihlouplí študentíci, co neví nic o životě. Mám zaplatit dítěti kurz, nebo si zaplatit na měsíc nějakou hru?
  • Za kakance se neplatí a ESO kakanec je. *3*
  • No vzdyt netvrdim ze odjakziva. A ani se nebavim jen o klasicke aukci. Satci cist pozorneji. *2* Ale jinak s tebou souhlasim.
    Uz jsem to tu jednou psal-me se libil system v Anarchy Online. Globalni vyhledavani a soukrome obchudky. Pro me idelani reseni.
  • walltar
    Tak globální aukce nebyla v MMO odjakživa ... a mě se třeba víc líbí, když tam není.

    Problém je spíš že je potřeba mít ve hře nějaký systém prodeje. Jedním z nich je aukce, druhý je třeba možnost otevřít si nějaký ve městě, nebo stánek a zaměstnat vendora. ESO nějak nemá nic z toho ... jen guild shop, který je člověku v menší guildě k ničemu. Tam se stejně vše řeší s guild crafterem přes TS.

    Myslím, že ale něco v budoucnosti udělají. Spamovat věci v chatu a nebo guildy zaměřené jen na obchod nejsou optimální řešení.
  • Keyz
    Vrchol je řešit endgame rychle po vydání. Co to je za hru, když tam rychle nahrabeš level a pak čumíš?

    Kdyby to nebylo postaveno na level systému ale na skillech bylo to lepší. Hra by ale musela být také obtížná, aby člověk měl pořád co dělat. V ultimě, bylo hodně smrtí a ztrát všeho. Dlouho hráč řešil, jak se někam vydat apod. Pak se to hrálo dlouho.

    Taky tomu nahrává, systém bez PVP. Kde máš pouze nějaké označené lokace. Nikdo se nebojí vyjít ven z města a není nutnost se formovat s hráči.
  • Keyz
    Mohli zamakat na prodlevě. Protože hrát to z pohledu první osoby a mít prodlevu během boje vypadá neskutečně blbě.
  • kickasl
    "obecna pravda" je docela vtipny oznaceni. Nebo mozna smutny, ale ja ted mam spis naladu se smat.
    Nemyslel jsi spis "obecne presvedceni/nazor"?
  • Nic není zadarmo a když tě někdo nechá hrát hru zadara, jde o to, co za to ... třeba ingame prodej věcí. Třeba WoT tohle položil na hranu. Pokud platit, tak prostě za přístup a ne za věci.

    Nikdo ovšem nebude jen tak provozovat servery, vyvíjet hru, aby ji pak zadarmo poskytoval ...proč? Buď pro radost nebo jako sociální podporu soc-hráčům. Samozřejmě, že bych raději dal 2500kč za hru a pak už neplatil a přitom nebyl nijak znevýhodněn vůči jiným (možnost nákupu výhod).
  • Hlavně se s námi poděl o svůj důležitý názor a věcný příspěvek.
  • deridon
    já jsem se třeba těšil, že se TESO bude doopravdy hrát v soubojích jako singleplayer verze (Oblivion, Skyrim).. bohužel to je jen jakýsi hybrid čehosi.. rád bych také uvítal něco takového, jak popisuješ, aby hrál větší roli um než staty a když po mě někdo vystřelí fireball, tak aby ten fireball na mě neletěl jak tepelně řízená raketa, jako to je v jiných mmorpg
  • co k tomu dodat. Hype srajda,která mě ničím novým nepřekvapila a ani nezaujala. *11*
  • To jo, prodavat mmo bez endgame vrchol je. *3*
  • Prý tam není endgame... tvl to je vrchol...
  • Aukce,globalni obchod nebo neco podobneho je v MMORPG hrach temer odjakziva. Nevim jestli si na autorovi lecis sve mindraky nebo co,ale je to trapne. A zrovna Lineage byla(je) grindovacka nejvetsiho zrna. Takze si na grind stezujes a pak uvadis LIneage jako hru pro ''dospele''"? Vtipne.
    Ne pockej,vlastne je to spise smutne.
  • hmmm no na tenhle mod se nevybralo ani 2000 USD, coz autori chteli... prijde mi to neuveritelný, ale stalo se to. Nevim jak to s tim modem dopadlo, nejspis je este na netu rozdelaný torzo... tzn bylo to ve fázi, kdy už s kámošem pobíháte ve dvou po světe Skyrimu a resila se synchronizace mezi dvema PC.. ale nebylo to na KS myslim, asi spatnej marketing proste. Každopádně velká škoda...
    tady je ten mod: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/3592/?
  • Ja se povazuju za pracujiciho cloveka, ktery travi celkem dost casu hranim. A muzu rict, ze porad mam co delat a to az na vyjimky hraju opravdu casto.
    Lidi co profrci hrou se u toho stejne nezastavi, reknou si videl jsem a odejdou.. a tato hra pro me osobne ma porad co nabidnout. Jsem sice maximalni level ale to je z hlediska zakladniho pribehu, jeste pred sebou mam dve frakce a samotny cyrodil. Nepocitam novou adventure zonu, kterou tam chteji pridat. Pro me to znamena bez nejakycho extra zapoleni, ze mam pred sebou jeste minimalne 4 tydny hrani, abych si prosel, co se da a pokud to budu jeste strihat veteran dungama, adventure zonou a PvP zonou, tak cas se me minimalne muze zdvojnasobit. Takze cca 2 mesice to jeste muzou byt.

    Upozornuji ze jsem hrac, ktery ac chodi do prace hraje casto. Presto nejsem nejrychlejsi, ale je tu velka cast lidi, ktery nemaji dojetou zakladni linii, tu odhaduji, ze jejich tempem dojedu za 2-4 tydny, takze pro ne to je dvojnasobny cas, co napr. pro me.
  • Není to revoluční, ale zatím dobrý ...a jsem rád, že je to s měsíčními poplatky, tím se totiž profiltrujou hráči, které tam člověk potká (teď tímpádem lepší sorta než kdyby to bylo FTP) a druhak kdyby to bylo FTP, budou tam věci na prodej a ohnou hratelnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší