Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to třeba přijde lepší a proto jsem do toho šel. Není to revoluční, ale zatím dobrý.
  • Konecne normalni nazor, se kterym bych i jako fanboy TESO souhlasil.
  • "Absence klasického aukčního domu, kde lze prodat a nakoupit, je pro mě nekomfortní a nepříjemná."
    - Tak přesně kvůli takovým (a dalším tomuto podobným) názorům dnes vycházejí samá MMORPG pro casual hráče, kteří ve hře chtějí kompas ukazující kdeco, aukční dům, hromady nápověd ať úkol pochopí i osmileté děcko, prostě berličky pro hráče na každém rohu. Pomlátit hordu potvor, prodat (nejlépe okamžitě na místě za pomoci aukčního domu) loot a hurá grindovat další hordu potvor. Škoda, že kvůli podobným lidem už vycházejí prakticky jen samé hry "pro děcka", novou hard onlajnovku typu Ultima nebo starší verze Lineage dnes už prakticky nevidno :(
  • tak místní hate snad pomalu konči... ta hra je dobrá, ale ty prachy jim zato nedám, to si raci budu zdarma drtit ten divnej SWTOR, kde na 30lvl nemam ve friendlistu ani jednu osobu... to sem este nikdy nikde nezazil a celá ta komunita tam je fakt stylová, pokud to budu chtít nazvat nějak pozitivnějc...

    Jinak este k TESO, zajímá mě jak se ta hra bude vyvíjet, urcite ji hodlám sledovat. Az se trochu proberou s cenovým modelem (nemusí bejt hned F2p, stačí třeba jako GW2 platba jen za hru, nebo treba jen mesicni poplatky a stažení zdarma, ale oboje dohromady?) tak to rád zase zkusim.

    Jinak hrát to ted, hned po releasu, neni podle mýho žádná výhra. Chápu ze se tam lidi hrnou, ale je to zabugovaný a stále se to ladí. Já tipuju tak 3 - 6 mesicu po releasu, ze to zacne bejt teprv takový, jaký má bejt... snad.
  • No je mozno sehnat hraci kartu na 2 mesice i pod 500kc :)
  • Tak to jsem rad ze nejsem v ty vetsine.
  • A cim vetsi odpor tim vetsi ocekavani vetsiny hracu na F2P, aby si to zahrali i oni.
  • Captain Obvious zasahuje!
  • Rectal status: anally annihilated
  • Spis cim vetsi hype, tim vetsi odpor.
  • Mě by docela zajímalo jak by dopadlo mmorpg s combatem ve stylu Dark Souls, naprosto bez žádných skillu, jen prostě skill a samozřejmě nějaké ty buildy pro tanky, dpska a mágy. Už mě to klikání myší za léta jaksi přestalo bavit, čili bych strašně rád uvítal něco podobného. Myslím, že chodit s takovým combatem na raidy by bylo potěšení a hráči by měli prostě více času řešit taktiky apod. Co myslíte?
  • Cim vetsi lejno tim vetsi hype
  • Opravdu si tenhle sh*t zaslouží tolik článku? Proč se tu nezmiňujete i ostatních mmorpg, jak jsou na tom Age of Conan, Tera, NeverWinter, Rift a další?
  • Se tak nechovej, kdyz ti to vadi. *15*
  • forum je forma reálného rozhovoru, takze když kecas s kámošem o hrach v hospode taky to nikam nevede a nemá to efekt. jen na forech si lidi vic vyskakujou, pac se muzou chovat jak hov*da a nic se nedeje:)
  • Jack1947
    Nebudu se hadat, (proc taky) ale s offline singleplayerem to nektery lide nedokazi srovnat, proste obe hry jsou o necem jinem. Tady to je cilene na hrace PVP(E) coz neni zle...nevypada to nejhur, urcite se to hraje dobre. ESO - ale to nevadi. Uz mlcim ... jen jsem neco napsal, ja moc RPG nehraju ale napsat neco z doslechu muzu

    (Takhle by to mohlo vypadat ze vlastne stojim za necim, co ani me nak moc nebavi nebo jsem nehral... a to by bylo mirne padle na hlavu *7* )
  • Zajimave taky je, ze kdyz nekdo neco napise na forum, nema to zadny efekt, ale fankids se jdou zblaznit jak kdyby jim to rozbilo jejich oblibenou hru. Takovy paradox co? *15*
  • Ještě že jsou tady tací, kteří si oproti tobě a dalším podobným nenechají s*át dobrovolně na hlavu...
  • To je ted takova moda, srovnavaci videa. Jako ze něco slibili a pak ukazali opak:) zajimave na tom je ze to nemá zadny efekt, stejne si tu hru většina lidi co ji chtěla koupi, takze se to bude dit porad dokola.
  • On se trailer nepodobá hře ? *8* Ještě že u ostatních her je to v pořádku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší