Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vegen
    Jestli považuješ za detail, že srovnává pocity člověka ze začátků hraní MMO s recenzí, tak to je dost velký rozdíl :-) Tady na to lidi reagují jako na finální verdikt, když to je pouze jistá fáze poznávání tohoto MMORPG :-)
  • Cloveku který hraje mmo leta a zkusil jich hodne a v nekterych stravil i par let zrejme uz nemůže zadne nove mmo prinest nejakou ohromujici dlouhotrvajici zabavu. protože je to v zakladu porad to same dokola. Chybejici end game je problém každého mmo co vyjde, takze nic nového pod sluncem.
    Osobne povazuji za nej mmo Age of Conan, i když samozrejme problemu ma taky mraky a z poslední doby asi Guild wars 2, kde preci jen tech novátorských mini postupu je docela hodne a ta hra odbourala spoustu opruzu kterými mmo trpi, ale dyl jak zhruba pul roku jsme u toho taky nevydrzel. Před par lety bych TESO okamzite chtěl, dneska mi to je jedno, zkusim ho az třeba za rok. MMO který nehraju mam na disku plno. Spis pozoruju ze mi zacina vyhovovat styl pseudo mmo, něco jako diablo 3 nebo PoE, kde ten hlavni derivat z velkého mmo je ale nezdrzuje miliony mmo sracicek kolem:)
  • Nebud butthurt, ze tvuj nazor na endgame a mmo neni obecna pravda. *3*
  • Trailer na hru: https://www.youtube.com/watch?v=dg0Kq0bkPm0
    Gameplay hry: https://www.youtube.com/watch?v=BCUBbqEk5do

    Vzájemná shoda: 0 %.
  • MMORPG není single RPG, tady záleží na komunitě, na počtu hráču, na kvalitním pvp a pve, bez toho ta hra není hratelná prostě. Můžeš mi říct jaký má člověk důvod zapnout mmorpg, pokud tam zcela chybí nějaká motivace.
  • Pocet predplatitelu/divaku/oblibenost nejsou zadnym meritkem kvality. Ja vim ze je to tezke pochopit,ale je to tak.
  • Endgame, kvalitní endgame určuje kvalitu a úspěšnost mmorpg. Kvalitní PvE= Wowko(miliony předplatitelů), mmorpg bez PvE= Warhammer( Konec zvonec)
  • A ze zacatku to tu vypadalo tak klidne. Asi se deti vraceji domu opile z pomlazky a ted si honi ego.
    Vitej tedy!
  • Od kdy je end game neco co urcuje jestli je hra MMORPG nebo ne?
    Proc se s vami vubec bavim. Bud jste nerdi,nebo hateri. Jina moznost neni.
    A jen pro zajimavost-ja jsem nikdy nemiloval TES serii. Tak plytky svet a stasne questy umi jen BETHESDA.
  • Hra je perfektní nemám slov, jen jeden malinkatý problém. Z kreditky mně strhli třikrát tolik, ale mě to nevadí, jsem rád, že můžu navštívit TES svět. *14*
  • bude*
  • Aha, takze "mmo bez endgame je ok, protoze me to nevadi".... *7*
  • jj za 200-250 (mnohdy i vice) hodin jen doexpili postavu. Epic mega faaail :D:D Ti lidi hrali 12+ hodin denne, pro takove nebude vzdycky vsechno fail.
  • Tak, proč hraješ mmorpg, když nepotřebuješ endgame??? Bože guma-fanboy v akci. On vlastně nic v TES nepotřebuje, hlavně že to je TES.
  • Ja nepotrebuji vymluvy. Na co? Abych tobe neco dokazal? Vzdyt se chovas jak desetilete dite. ja popisuji realitu. navic ne kazdeho zajima end-game grind(ende game obsah je vzdy jen grind-nic vic)
  • Hra nestoji ''15kil''. Ja vim ze se vam porad hodi tu ukazovat cenu te nejdrazi edice,ktera je urcena pro fandy,ne bezne hrace,ale uz je to trapne. Hra se da sehnat za 900Kc.
  • Naprosto debilní výmluva: "Většina to nedoexpila". Demence na druhou. A co ti, co vyexpili? Ti mají čekat dva, tři měsíce, než něco přidají a mezitím platit předplatné? Prostě přišli na trh bez endgame a to je EPIC-MEGA FAIL
  • Cartel coiny nejsou nijak potreba a neodemykaji nic co bys nemel za kredity, to je pravda. Ale f2p a p2w taky moc nemusim. Hernim mechanikam SWTORu by prospelo, kdyby se nemusely podrizovat f2p modelu.
  • Presne jak pise Daniel. F2P model je pro me nejvetsi zlo MMORPG sceny a lidi ho tu obhajuji jako svatost.
  • Kdyz ma nekdo rad neco jineho nez ty,tak je hlupak? Zkus dospet.
    A pokud jde o ten end-game. Naprosta vetsina hracu se k nemu za tech 14 dni jeste nedostala. Je to tak tezke pochopit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší