Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak se mi zda že jste nepochopili o čem článek je vždyť to jsou jen dojmy hráče co to moc nezkoumal a je to tam jasne napsany. drda je znamy tim že i mmo hraje jako singleplayer a moc se s hráči nezgrupuje.
    na druhou stranu je opodstatnena otazka jestli teda takový článek má tady co delat, k čemu mi jsou dojmy človeka co nehraje mmo s lidma a hre nerozumi.
  • Nejvetsi sranda na tom je to, ze kdyby to bylo free to play, tak to lidi hrajou :D Na desatem levelu by zjistili, ze nemaji questy a kolem nich beha typek na Titanovi, ktereho si koupil za "mensi poplatek" a flamovali by jak je to nahovno.
    • Není to revoluční, ale zatím dobrý ...a jsem rád, že je to s měsíčními poplatky, tím se totiž profiltrujou hráči, které tam člověk potká (teď tímpádem lepší sorta než kdyby to bylo FTP) a druhak kdyby to bylo FTP, budou tam věci na prodej a ohnou hratelnost.
      • Nesmysl. Hraju LOTRO. Jsem v kinshipu (cosi jako guilda, klan). Ti nejlepší lidi do hry přišli až se spuštěním F2P a drtivá většina z nich věkově nad 30. Tohle jsou lidi, který uvažujou jinak než přihlouplí študentíci, co neví nic o životě. Mám zaplatit dítěti kurz, nebo si zaplatit na měsíc nějakou hru?
        • Protoze to nemaj na mozcich vylizany, a vedi moc dobre, ze muzou hrat zcela gratis stovky games ... tak proc by meli platit, navic kdyz prevazne nehrajou denne.
        • Kamo ty mas nejaky komplex. Tipuju te na pracanta nekde na stavbe nebo v dole, kde s kolegy debatujete o tom jaka je ta dnesni mladez hrozna a ze ho*no vi o zivote. Zato ti co jsou nejlepsi v LOTRU toho vi o zivote kure*sky hodne. *12*
    • To si pleteš F2P a Free Servery pro Cataclysm kamaráde.
      • Hm. A v LOTRu se za questy neplati? *12*
        • A v ESO se za questy neplatí? Mimochodem, LOTRO je daleko levnější než ESO a dá se hrát zcela zdarma (i když to chce grind).

          Ty co napíšeš, to postrádá hodnotu. Vím, kdo jsi - brigádník z extrémistické stránky fanoušků ESO. Podle téhle stránky jsem poznal, že česká komunita v ESO jsou jen hloupí extrémisti. Ještě jsem neviděl tak militantní fanboyiství. Některé reakce těhle fanboyů už jsou za hranicí všeho. Vaše komunita se vymyká tomu, co jsem kdy viděl. *3*
          • Ty me bavis chlapce. Ale ja nevim kdo jsi :D Jsem rad, ze vis kdo jsem, to me opravdu tesi :) Mozna jsem extremisticky fanboy, ale lidi by chteli vsechno zadarmo, to je zase debilismus. Ale F2P model takovy opravdu neni. Vzdycky to bude o tom zaplat=hrej. No hrej si LOTRo zdarma, opravdu ne, ani SW:ToR se neda hrat F2P, mimochodem i subscriberi si nekdy koupi nejaky ten balicek cartel coinu. Demence :D *12*
            • Za kakance se neplatí a ESO kakanec je. *3*
            • Cartel coiny nejsou nijak potreba a neodemykaji nic co bys nemel za kredity, to je pravda. Ale f2p a p2w taky moc nemusim. Hernim mechanikam SWTORu by prospelo, kdyby se nemusely podrizovat f2p modelu.
            • Presne jak pise Daniel. F2P model je pro me nejvetsi zlo MMORPG sceny a lidi ho tu obhajuji jako svatost.
            • Zmirnete svou agresivitu :D Lidi jdete se projit ven se nadychat cerstveho vzduchu :D Hruuuza tady. Games.cz - extremisticti fanboyove Free to play rezimu.
            • Na co CC? To si nikdo v guildě nekupuje. Panebože! Jelikož je to na HO*NO. Na všechno ti stačí kredity, za kredity si koupíš cokoliv, stačí jeden den dělat daily q a máš creditů. že nevíš, co s nimi.
            • Na co reagujes? Ja to shrnul v posledni vete i subscriberi(cili ti co si zaplati 200kc predplatneho) si nejaky ten balicek cartel coinu stejne nekdy dokoupi. Pokud si to z toho nepochopil, tak je mi te lito.
            • SWTOR= zaplatíš jeden měsíc předplatného asi 200Kc a můžeš hrát roky zadarmo a získat i nejlepší gear ve hře, absolutně bez omezení. Takže vůbec nevíš o čem meleš, hlavně že jsi vygumovaný fanboy.
  • Prý tam není endgame... tvl to je vrchol...
    • Keyz
      Vrchol je řešit endgame rychle po vydání. Co to je za hru, když tam rychle nahrabeš level a pak čumíš?

      Kdyby to nebylo postaveno na level systému ale na skillech bylo to lepší. Hra by ale musela být také obtížná, aby člověk měl pořád co dělat. V ultimě, bylo hodně smrtí a ztrát všeho. Dlouho hráč řešil, jak se někam vydat apod. Pak se to hrálo dlouho.

      Taky tomu nahrává, systém bez PVP. Kde máš pouze nějaké označené lokace. Nikdo se nebojí vyjít ven z města a není nutnost se formovat s hráči.
      • Pár týdnu po vydání a na end game už jsou běžně i lidi, co rozhodně nepatří k power gamerům. Smutné.

        End game je: trapné pvp zerg vs zerg bez jediného smyslu naprosto totožný s WvWvW z GW2, akorát že v GW2 je to údajně odladěnější.

        Upřímně, slýchávám názory, že bez open pvp se předem odsoudili k nezdaru a já myslím, že na tom něco bude.
        • Pvp hracu je mene nez PVE. Takze zase takovy nezdar to byt nemuze.
          A ''bezni lide'' zcela jiste nejsou na max lvl. Powerlevelerum trvalo dotahnout max lvl za 3+ dny realneho casu. Tzn ze i ted,21 dnu po vydani, by ''normalni hraci''museli hrat prumerne 3.5 hodiny denne. V idelanim pripade.
          Na forech jsou vzdy videt hlavne ti co spechaji,ale fora jsou vzdy okupovana minoritou.
          • coz nic nemeni na tom, ze hra je nedodelana a nema endgame
            • Která hra měla okamžitě po vydání hned engame a ještě k tomu nejlépe odladěný?
            • MMORPG nikdy neni dodelane
        • Hrál jsem WvWvW v GW2 a i v TESO - v GW2 je to svižnější, protože máš daleko menší pvp zónu (a ještě k tomu rozdělenou na 4 mapy). Toť asi vše. Principy campů jsou stejné, jen důležitost tvrzí je tu na jiné úrovni a hlavně - o něco se tu hraje. Máš tu žebříčky apod. Ne jen nicneříkající číslo o tom, že tento server je zaměřený na WvW a ty další dva ne.

          A zerg vs zerg bude ve všech hrách na podobném systému. Proto jsou WvW (PvP) guildy, které se zergu vyhýbají obloukem a udělají více práce než neorganizované zergy.
    • To jo, prodavat mmo bez endgame vrchol je. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit