Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy už bude někdo recenzovat něco co hrál?Aukce tam je .Člověk může být najednou v 5ti trade gildách o 500 členech-tj 2500 lidí prodává a kupuje.Právě ta neschopnost a lennost hráčů si něco zjistit pak kazí dojem.
    • MrSanta
      Herdek, co se pořád staráte o recenzi? Tohle recenze není. Jsem zvyklej, že se tu diskuze u každé recenze zvrhne v hádku o to pos*aný čísílko a obviňování autora z fanboyství/haterství, braní úplatků, zpochybňování jeho inteligence atd. Ale zavádět tyhle debaty i u obyčejných dojmů... *7*
  • pamatujete tenhle článek?
    http://games.tiscali.cz/preview/elder-scrolls-online-sazi-na-klasiku-prvni-info-a-obrazky-59317

    ksakru, nemužu uverit tomu že uz to jsou dva roky, jak ten čas letí. nicmene ja to odepsal uz po tomto článku
    • Jestli jsi dal na tento článek, tak je mi tě líto. Pokud se budeš těšit ně další hru a recenze pujde v tomto duchu, tak si nic již nezahraješ :)
      Od autora bych čekal trošku něco jiného, ale z jeho recenze to vypadá že udělal 10 lvl, šel do pvp a nevěděl o ničem, jen tak proběhl pve okolí a šel to sepsat... My, co se věnujeme PvP, tak nad tímto jen kroutíme hlavou - za prvé, hned po prvním příchodu máš menší serii Q, které ti vysvětlí o co kráčí a pak stačí sledovat mapu a ikony, kde se co děje.
      Já v TESO hodnotím Cyrodiil jako jedno z nějvětších plus,
  • precetl jsem si recenzi a rekl bych ze pan Drda ma lvl 10 a poprve se podival do Cyrodiilu a jen lehce pricichnul k problemum o kterych tu pise. ostatne clovek co si kupuje soulgemy urcite nebyl v nejakem open dungeonu a nevi jak jednoduse jdou ziskat zadarmo,clovek komu chybi aukce kdyz muze joinout trade guildy hracu a to az 5(osobne jsem ve dvou,1000 lidi) a mit stejnou aukci jako ve vsech jinych hrach aprakticky muze byt i vetsi a rozhodne neni v zadnezadne pvp guilde kdyz tu pise o zmatenem pvp systemu.. samozrejme kdyz nevi o co jde

    panu Drdovi bych pral aby toho odehral vic nez zacne kritizovat neco o cem vi h**** ale na druho stranu chapu ze se tim asi zivi tak tech recenzi holt musi udelat hodne za ten mesic a nema na to cas,blby je ze to lidi ctou a hlavne mu to zerou..
    • Vegen
      Gratuluji k sestrojení stroje času, protože recenze nebyla ještě vydána :-)
      • Gratuluju k vypichnuti naprosto nepodstatne blbosti. *3*
        • Vegen
          Jestli považuješ za detail, že srovnává pocity člověka ze začátků hraní MMO s recenzí, tak to je dost velký rozdíl :-) Tady na to lidi reagují jako na finální verdikt, když to je pouze jistá fáze poznávání tohoto MMORPG :-)
    • To joinovani guild pro aukci se mi zrovna libi. Prinasi to tem guildam i takovy systemovy prvek, ktery v normalnich aukcich, ktere jsou opravdu jedinym hnacim motorem hraci, neni. Kdyz du prodat obraz do christies, taky predpokladam ze tam budou lidi co se kolem te aukce pohybuji. Kdyz do sothebies tak zase ocekavam jine lidi. Podle me to prispiva autenticnosti.
  • Ahoj. Prosím muzes sdílet toto a tím tě i zvu : https://www.facebook.com/events/616015841822005/?fref=ts
  • ve vetsine "funkcnich" free to play her tento "free to play" model normalne funguje,at uz je to z mmo treba GW2,nebo z moba dota/lol,za penize nejde koupit zadna skutecna vyhoda proti neplaticim hracum - ostatne doby,kdy jste si za real cash kupovaly v mmo ty nejlepsi zbrane jsou uz par let pryc,takze nejak nechapu,na co autor narazi(snad ne browserovy klikacky)
    TESO je jeden velkej fail,at uz je to nefunkcni pvp,ktery v tomhle meritku proste nefunguje(viz treba WvWvW v GW2) nebo 5 skillu na liste schopnosti...jestli TESO bude zit a prosperovat,bude to jen diky console peasants,ktery na tech svejch super duper krabickach zadny jiny mmo nemaji,takze proste hrajou,co jim predhodej...
    • Veskoslav
      GW2 není zástupce F2P MMO her.....Stále si musíš koupit základní hru, což defacto vylučuje F2P model.
      • GW2 je B2P model
    • To co je pro tebe fail,muze byt pro druhe svezi vitr. Radeji nez urazeni lidi se venuj svemu rodnemu jazyku,at se to alespon trochu da cist. Tenhle styl-jeden velky odstavec slov bez zacatku a konce, to je opravdu des.
    • Vzdycky když vyjde nejake nove mmo tak se říká ze to je fail, at je to co chce. A kupodivu většina z nich funguje dodnes a nejaky lidi ho vždycky leta hrajou. Nejak nevim co by vlastne lidi chteli, princip mmo je vicemene dany a nejake velke zmeny udelat nejdou, vždycky to bude v tom velkem zakladu to same jen se meni detaily. levelovat, ukoly, nafarmit věci, end game, komunita..jestli někdo od nejakeho mmo ceka něco jiného tak to samozrejme fail je. A bugy v mmo budou vždy a vždycky něco poradne nefunguje..na to by si lidi za ty leta uz taky mohli zvyknout.)
      • "Levelovat, ukoly, nafarmit věci, end game, komunita..."

        Důvod, proč nenávidím a nedokážu pochopit žánr MMORPG, přehledně v jedné větě.
        • walltar
          Proto já hrál EvE Online ... Tam se ani nelevelovalo, ani se tam nefarmili věci, ani tam nebyl endgame a lidi, které jsem potkal ve hře mě buď sundali, nebo pomohli.

          Ale i normální MMO jsou dobré ... stačí hrát pro zábavu a ne pro level. Nemusíš farmit věci, do endgamu se můžeš dostat třeba až za dva měsíce a komunitu si vždy najdeš jakou chceš ...
        • Vypust ''end game'' a mas popis normalniho RPG titulu. Netrp predsudky.
          • Rozdiel je asi v tom, že v RPG, ktoré sa páčia napr. mne sú levely a itemy prostriedkom k tomu, aby som mohol plniť úlohy resp. sa v hre niekam posunúť po príbehovej stránke. Vo všetkých MMO, ktoré som zatiaľ skúsil to bolo opačne, úlohy boli prostriedkom k získaniu itemov, cieľom bolo dosiahnuť level. To mne moc nesedí. Inak nič proti MMO, interakcia s hráčmi je super vec.
            • Tak hrajes spatne MMORPG. Secret World,Eve Online,ESO a koneckonci treba i SWTOR-u vsech techto her jsou questy/pribeh tak zajimavy,ze te vyse tveho lvl nemusi zajimat stejne jako v jlasickych MMORPG. Nebo tam lvl vubec nemaji(EVE, Secret World...)
            • Vidis to je presne ten pohled ktery z teto hry mam, itemy tu mam jen jako moznost se dal posunout, i se starsimi itemy tu vydrzis nejakou dobu, jen zjistujes, ze uz to drhne a potrebujes lepsi a tak si je vyrobis nebo ti proste padaji a neni problem.
              ESO bych rekl, ze se snazi jit cestou vypraveni prebehu, ktery hledas u singlovky v tom pripade bys mohl hledat jednu hlavni vitku a tim jsou mesicni poplatky. Ja sel za touto hrou v prve rade proto, ze me zaujala diky vypraveni pribehu a ten tam je. *1*
          • Kinet1c
            nie len end game co by mal vypustit aj napr. farmenie itemov by musel
            to sa deje v jednom typu RPG a to su aRPG ci H&S RPG, Diablo, TQ, Sacred a pod.
            • Ále stejne tak to muzes vypustit v MMORPG. Co te nuti farmit itemy a hrat nudny grind zvany end game? Muzes si vybrat,nemas u hlavy pistoli. Hracu co grind nesnasi a ignoruji ho je hodne.
              A ano,existuji i vylozene grindovaci MMORPG,ale mas na vyber dost titulu. Zrovna ESO je pratelska pro vsechny skupiny hracu
  • Jak to vypadá s raidy? Něco aspoň z poloviny zajímavého jako ICC, BT- spokojil bych se i něco jako DF, DF z SWTOR.. Tak jak na tom jsou raidy a PvE
    • Hra vysla pred 14 dny. Kolik lidi asi bude mit zkusenosti s end game obsahem?
      • 50 ve SWTOR jsem vyexpil za týden a byl jsem ready na raidy, takže tohle jsou kecy...
        • Ja se bavim o normalnich hracich,ne o par ''powerlevelerech'' nebo nerdech.
        • nolifer
      • Docela dost , mnozstov magorov vdaka bugom a harvestu fast Respawnoveho bossa je uz VR 10
        • jenze to jsou lidi co ty exp nabrali pres chyby a grind.. ty asi moc endgame nezajima.. kdyz je nezajima ani story ;)
  • Kdyby to udělali tim způsobem na jakym běží třeba Guild Wars 2 (tzn. koupit jenom hru, hrát zadarmo a platit jenom za blbinky) tak by ta hra podle mě vydržela hodně dlouho. Takhle tomu moc nevěřim.
  • Celá TES série je mi k smíchu. Jak taková fraška série může mít tolik uřvaných fanoušků, co si dokonce zaplatí i mmorpg, které je horší než F2P tituly, je mi záhadou
    • wenceslaus
      Které?
    • Krescz
      watch out we have a COD child over here *11*
    • Cocra
      Dal jsem ti plus, ale jen proto, ze jsi zrejme velmi osamely a urcite ti to udela radost ;-)
      • Díky za + a díky za duševní rozbor chytráčku.
        • Rectal status: anally annihilated
        • Aléé muciky muciky mucQ ty můj chlupáčku :-*
    • Souhlasím se vším, co jsi řekl. TES je hrůza.
  • Lidicky tak jsou tam naky raidy na tom end cont. bo ne nebo to jsou nake tezsi dungy , bo jak. Chcem zahrat nake mmo ktere nneni f2p. Vim akorat ,ze po dosazeni max. lvl jdou delat dalsi Q na naky veteran rank a zbejva pvp . Nejde me o pribeh a podobe blbosti rad farmim atd casu mam more , znate to hej. WoW sem prestal nedavno hrat a hledam nahradu . Co mam delat. Ako to jeot tezky. Svet je zlej a cem se ponorit do naky sra.ky. Snad nekdo chape ako to chape myslim jo?.
    Fakt jo tahle recenze bo coto vubnev je stoji za veleke houbyx ako se rika ze .Fakt za tuhle recenzi nebo ja nevim cotoje postreh s nakych hodin beere v potaz..Jako rad poclocham, pana Drudu jeho charatker se da odhadnout,opravdu ale to nmeni dulezite. Prosim opovedte na prvni cast otazky vo jeto sloh nevim.Ja se omlouvam ako spatne pisu sem mel 2 mesice koma po autonehode a nejde me gramatika a tak chapete joa? ja opravdu sem smutny ako se muj zivot konci a proto bych chtel nake dobre mmo kam prevetelim moji dusi ,moji snahu nbejt top player... a za neco stat , ja vim ale blazni ako ja to pochopi.Asi tento post smazete ale prosim redkace games opovezte na prvni cast opravdu meto zajima bo naky slusny clovek.
    Vite ja cem nake mmo kde neco budu znamenat jo , ja vim zeto zni debuilne ale toje muj svet . Ja osobne stojim ¨za vleke ho.no a hkleam nake mmo s budnoucnosti ako je terba wow ale tam sem udelal par osobnich chyb a opravdu se meto dotklo. A celkem me ve wowo par veci na.ralo ako resi. pro vsechny atd , clovek si opak poradne neiuzije insta kill na ,low gear a td co bylo vp osklednim patchi , ano snazi se to vybalancovat ale kdesi opak, ma uzit clovek zabavu kdyz u toho sedi treba 12h denne co z toho ma ked ma vetsina res staty a dalsi blo.sti . Prioto cem pomoct ako tije s Eso.- Jo tak prosim jeste jednou o pomost lidi. Tato komunita bo ako to mam nazvat n games je suoper Jsou tu uzasny lide ktery pisou svecne prispevky pak tu setu slovek pobavi nad tzv,. tolama a hadkama . to k games uz patri. Mam rad tuhle sttrankui denne sem chodim fight club je super ten novej social klub taky jen posledni dil me zklamal kde pani hz games neznaj mogo jrpg a na otazku best jrpg odpovi verejne v dnesni dobe zname hry , cekal sem nake ud , hry co moc na zapde nejsou ale je videt ze lidi z games to asdi moc nesledujou a hrajou ty svoje indie hry. No nnei to nic spatneho ale psite priznam ze nemam prehlked. *9* *9*
    • Krescz
      s*r na hry.....začni chlastat jako já *1*
    • nikdo nestoji za h. to se ti jen nekdo snazi nakecat a podle toho prispevku bych doporucoval nehrát ale soustredit se na realny zivot.
  • jinak questy v mmo jsou nejvetsi nuda a zvlast bethesda umí q "pekne" (viz fallout a skyrim *1* ). nic ve zlym ale pokud chci kvalitni q tak nehraju mmo.
    • O tech questech uz to davno neplati. A tuhle hru nedelala BETHESDA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit