Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vegen
    Můžou mi někteří ochránci ESO říci co Drda napsal špatně? Hru jsem nehrál a zajímalo by mě v čem se podle vás tolik seknul. :)
    • "jsem upřímně nezkoumal herní mechanismy do detailu" - tohle je vzdy varovny signal
      "Za optimální systém PvP bitek lze považovat model ze Star Wars: The Old Republic, který pojetí PvP v TESO zpočátku připomínalo." - absolutni nepravda - v cem panu Drdovi pripominal arenovy styl hrani "open world" styl
      "Problém je v tom, že organizace těchto akcí nesmí být na hráčích, ale měla by fungovat systémově." - proc? nervou snad hraci, ze chteji svobodu?

      "Chcete posbírat pár bodů a zabít několik nepřátel? Kliknete na zvolenou zónu a jakmile se naplní požadovaný počet hráčů na všech stranách, jste přeneseni do líté bitky." - takhle to nefunguje :) Drda asi popisuje jinou hru ;)
      "Organizace a pravidla mi zůstala skrytá a nepochopil jsem, co mám dělat." - recenzent profesional na games.cz ;)

      mam pokracovat? ne unavuje me to.. je to sra*
      • Prvni odstavec je o subjektivnich pocitech a u tveho druheho odstavce mam spise pocit ze nechapes psane slovo. Nebo jsi byl predem na autora tak nastvan , ze jsi nedokazal docist vetu do konce a tudiz jsi ji spatne pochopil.
        • ..jo uz vim co tim myslis.. me spis zarazi, ze tu vetu vubec stavi timhle stylem.. to ze, za tim co jsem citoval pise. "Omyl" to opravdu obraci.. nicmene hned nasledujici veta podtrhuje jeho neschopnost informovat se o zakladnich mechanikach hry.. kdyby to chapal tak tu vetu zacne jinak
        • Drda někdy píše celkem dobře to uznávám. Ale musím říct, že to spíš skutečně vyznívá jak kdyby tu hru vůbec nehrál.
          • Ja se Drdy nezastavam. Jen Kosac autora kritizuje za neco,co ani nedocetl.
            Viz : "Chcete posbírat pár bodů a zabít několik nepřátel? Kliknete na zvolenou zónu a jakmile se naplní požadovaný počet hráčů na všech stranách, jste přeneseni do líté bitky." Najdete si to v clanku. Vytrzene z kontextu to vypada jako by Kosac psal pravdu,ale nepise
            • si to kuli tobe po 3 cist nebudu fakt to za to nestoji :)
  • Holt je zku rve na doba no. Kazdej hlupak a radoby znalec se muze diky mediim,internetu vysvihnout na hvezdu a spousta vorezprutu mu to basti. V Lord of the Rings online je pokud vim jen jedna pvp zona a stoji tam proti sobe hraci. Cast hracu hraje za tu "zlou" stranu a pouze pro tuto zonu se logne do "Monster Play" a ve hre se objevi jako orc, spider, uruk, warg.

    http://lotro-wiki.com/index.php/Monster_Play_Classes

    Tim chci rict, ze Drda pise totalni kraviny a jestli chcete opravdu vedet jak to je, tak urcite ne ctenim jeho clanku, protoze on sam to nevi. Mozna by mel prestat nechat veci narazet do jeho tlusteho tela a spis pouzivat mozek a realne neco poznat nez to bude komentovat jako nekdo kdo "bohuzel" ma moznost ovlivnit cast herni komunity.


    Moje matka by mohla psat na stejny urovni jako on z toho co vidi na monitoru kdyz mi prinese k pc zradlo.
    • v ettens ty hrady maji obsazeny NPC a boji proti nim se casem urcite nevyhnes. Je to jak pises , ale zaroven ma Drda pravdu v tom, ze u pevnosti bojujes i proti npc a casto dokonce jen proti npc..nemate si co vycitat:)
    • vidíš nemusíš to číst, ja články na games nečtu a ušetrim spoustu času. vše podstatne se dozvim od diskuteru
  • Podle mě přestoupí na F2P až jim bude P2P finančně nevýhodný, tzn. že mají nějakou hranici subscriberu, pokud to klesne pod tu hranici, přejdou na F2P... (pokud má někdo informaci kolik lidí TESO hraje tak napište pod můj komentář :))
    Zajímalo by mě kdo vymyslel F2P systém, když za půl roku výjde nová expanze do WoWka a slyšel jsem, že hodně hráčům se líbí a někteří se i vrátí.
    • No já nevím, ale podle mě tu hru hraje mnoho lidí, až mě to v některých lokacích sere kolik jich tam je. Nemají důvod přecházet na F2P systém a ani bych to nechtěl! Jsem pro aby zlevnili měsíční poplatky alespoň na 250 ale F2P nikdy!
      • No je mozno sehnat hraci kartu na 2 mesice i pod 500kc :)
    • wowko je žel postaveno na tom že buduje u hráču závislost a je pro nolifery. casual hráč (rozumej hráč co muže mít skill i rozum, ale nechce se na hru vázat) tam nemá co delat a nema motivaci a je jasne vyčlenen jako looser, ktery chodí v crap gearu.
      takže do wowka uz nikdy.
      • Nesmysly. Hra je přesně taková, jakou si jí uděláš. Když narážíš na podobné onuce, tak si prostě špatně vybíráš. Já gear nikdy neřešil a neměl jsem nikdy výrazný problém si WoW zahrát. Grindování gearu považuju za největší ztrátu času vzhledem k pojetí MMO her.
      • Shania
        WOW je snad nejvic casual friendly hra na trhu, na co mysli, ze je flex, lfr, lfg, battlepeti a spousta dalsiho obsahu.
        • flex nevim jak funguje, na to musíš mít taky grupu ne? a v lfr padají odpadky, akorát že nemají modrou ale fialovou farbu abychom si pripadali víc cool
      • Nonlifery? to je tak Diablo. Wowko či SWTOR čili hra, která má hardcore raidy(wowko je stále nepřekonané) tak rozhodně není pro nonlifery- raidy se chodí třeba třikrát týdne a to od 8 hodin večer a progresovací parta se vždy sejde většinou těsně před raidem, jinak práce apod. Takže víš o tom hovnoo, takže si jdi hrát casual srajdu TESO pro fakany a wowko nech dospělým.
        • Krescz
          :D:D:D wowko nech dospelim :D...ty ses fakt zodpovednej dospelej chlap(sarkasmus)
          • dospělím :D :D to je snad jediný člověk, který si něco přečte a opraví to na chybu :D :D YOLO!!!
      • Krescz
        to same mas u kazdeho mmorpg....vzdy se najde nejaka elita....to jsou pak ale lůůůzři v real-life
      • Tvůj názor, ten ti nebudu brát :) Podle mého hrají WoW ti, kteří chcou hrát tu hru dlouhodobě a kteří si chcou užít PvE (v tom je WoW bezkonkurenční, o PvP už nevím...) rozhodně to není hra na vyexpení, posbírat si nějaký equip a quitnout.
    • P2P systém*
  • kdysi to byvalo nejlepší sandbox rpg (ješte oblivion byl super)
    • Oblivion je stejná srajda jako Skyrim. Typický Bughesda produkt.
    • p.s.
      reakce na tes=shit
  • spook.y
    Nechci nic hodnotit, protože jsem to nehrál(ani hrát nebudu :D) a jen viděl pár videí, ale podle komentů jak tady tak i jinde nemít ta hra v názvu Elder Scrolls tak už je dávno tato hra v propadlišti dějin, nebo by se o ní zatím nikdo ani nezajímal. Tak to na mě zatím působí.
    • Říká Ti Spooky něco mlčeti zlato?? Svůj příspěvěk začínáš slovy: Nechci nic hodnotit, protože jsem to nehrál(ani hrát nebudu :D) a nakonec napíšeš, cituji: nemít ta hra v názvu Elder Scrolls tak už je dávno tato hra v propadlišti dějin. Což znamená, že si odporuješ, nechceš hodnotit a přitom hodnotíš. Takže raději mlč.
    • wenceslaus
      Beta mě sice nepřesvědčila, ale myslím, že tohle mmo patří rozhodně mezi ty lepší a není to jen o názvu.
    • Podle jakych komentu? Vynecham-li hate prispevky(vetsi polovina),pak je tu i spoustu pozitivnich komentu
      • Cocra
        Neres, to jen pro nektere je web games a jeho forum stredem vesmiru, podle ktereho se ridi cely svet:-)
  • Hra je perfektní nemám slov, jen jeden malinkatý problém. Z kreditky mně strhli třikrát tolik, ale mě to nevadí, jsem rád, že můžu navštívit TES svět. *14*
    • A ze zacatku to tu vypadalo tak klidne. Asi se deti vraceji domu opile z pomlazky a ted si honi ego.
      Vitej tedy!
      • Nebud butthurt, ze tvuj nazor na endgame a mmo neni obecna pravda. *3*
        • Ve hrach neni zadna pravda. Bud se bavis nebo ne. Tebe bavi trolovani,jine hrani
        • kickasl
          "obecna pravda" je docela vtipny oznaceni. Nebo mozna smutny, ale ja ted mam spis naladu se smat.
          Nemyslel jsi spis "obecne presvedceni/nazor"?
  • Keyz
    Mohli zamakat na prodlevě. Protože hrát to z pohledu první osoby a mít prodlevu během boje vypadá neskutečně blbě.
    • Tam neni prodleva, jak rikali v podcastu. Je je u tech schopnosti a uderu jedno, jak clovek miri, staci kdyz to posle aspon nejak zhruba a cil to stejne zasahne. kdyz se prepnes do 3rd person, tak to poznas, sipy tam klidne litaj i za rok. to, že ve fps hraci nekam miri, je ve skutecnosti jenom iluze.
  • reakce na hru jsou pomerne rozporuplny, podle mne by bylo fér od tvurcu dat free trial. trial pomuže hráčum se rozhodnout a spousta z nich by jim pak platila, jestli by se jim to líbilo
    • Spousta hracu zdesene utekla po beta vikendech, a trial by jim nic vic nenabidnul. Podivej, kdyby to bylo f2p, tak bych si to mozna jako jednu z mnoha zahral, a mozna bych i nejaky to kilco utratil. Ale rozhodne nehodlam za toto zacalovat 15kil jeste nez zacnu ... a potom kazdej mesic dalsi ... jen za to, ze se sem tam podivam, ze je to porad stejne mizerna hra. Nehodlam proste platit mesicne za zcela prumernou - spis podrumernou hru, kdyz hry naprosto srovnatelnych kvalit jsou f2p ... to je asi tak na stejny urovni, jako kdybych si moh vybrat cojavim skodovku zadarmo vs pazouta za prachy.
      • Hra nestoji ''15kil''. Ja vim ze se vam porad hodi tu ukazovat cenu te nejdrazi edice,ktera je urcena pro fandy,ne bezne hrace,ale uz je to trapne. Hra se da sehnat za 900Kc.
    • Free trial byva vzdy az tak pul roku po vydani. Proc by ho davali na zacatku,kdy jsou servery preplnene i bez free hracu?
    • úplna sračkaa to je, doporučuji raději SWTOR, tam, když si jednou zaplatíš předplatné, tak můžeš hrát zadarmo naprosto v pohodě, navíc docela kvalitní PVE a zaběhnutá hra,,, tohle je ostuda. Jinak, kdo touží po zábavném combatu, tak raději půjde do Tery Rising, která má taky dobře nastavený F2P a ten, kdo touží po skvělém herním světe, tak ten půjde do Age of Conan. A ten, kdo to myslí s mmorpg vážně a chce kvalitně raidovat tak půjde do wowka. Tahle hra nevím pro koho je.
      • vratil jsem se do Age of Conan po 2 letech..zadna zmena-stejne bugy,chyby,nedostatek hracu,group finder neexistuje..proste zadny progress za 5 let *16*
        • A myslis ze toto bude jiny? Bude to presne stejny.
        • Tak group findery, dungeon findery- to je taková causalní novota, pamatuji ještě na TBC, kde se všude muselo jezdit, pak přišlo WotLK a df a plno lidí nadávalo- teď to kopírují skoro všichni a ani se nedivím, je to přejemné, že nemusíš nikam chodit apod. ale i tak to bez df mělo něco do sebe. Age of Conan jak říkáš, ten potencíal nejlepšího mmorpg světa je stále nevyužit, což je škoda...
  • Osobně celkem chápu názory pro i proti, v mém případě je to ale čistě o tom, že mě hra nebaví. Málokdy se mi stává, že podstoupím celý zdlouhavý login do MMORPG, kouknu na soupis questů a okamžitě zas vypínám, protože si vzpomenu, že na tohle nemám nervy...
    • Nechapu. Pokud jsi byl predem rozhodnuty nedat hre sanci,proc jsi si ji kupoval?
  • Pokud mi skleroza slouzi, tak do lotra si defakto veskerej obsah muzes odemknout za +- 500. Pokud se ti povede sehnat prislusnej balicek datacu. A pokud si prozmenu platis mesicne, tak ti cinkacky vpohode vystacej (pokud za ne nekupujes kraviny) na libovolnej dalsi datac.
    • V lotro staci mit dve postavy a jet je soubezne, a diky prochazeni lokaci a hunteni vsech moznych odmen v podobe turbine pointu, muzes postupne odemknout i ostatni datadisky prostrednictvim storu.
      Ale diky tomu se to stava neskutecne narocne na cas a hlavni problem lotra je i mensi komunita. Takze mas problem vubec nekoho na nizsich levelech sehnat.

      System v ESO je zajimavy v tom, ze se tzv. Megaserver soustredi na instance, ktere ty sam nevidis a neovlivnis a oteviraji se podle zatizeni na danou lokalitu. Takze i kdyz bude v dane lokalite malo lidi, meli by jste byt v jedne instanci a ne na 10 rozdelenych serverech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit