Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle článek je drduv prd a to jsem to ani nečetl
  • Provar jak svina ta hra,, Lidi nekupujte to, já se spálil, nemá to žádny endgame. SWTOR se opakuje. Tragédie ala Bughesda
    • coze, chces se pridat k nam? porad pribejvaji lidi do guildy.. jeste nikdo neleavnul.. takze stav u nas je uplne jinej nez popisujes.. mozna by ti pritomnost na nasem teamspeaku po par hodinach otevrela mozek.. ehm i kdyz kde nic neni..
      • na tsku si poměřujete tak šulinyy vy šulínci, jelikož raidy tam nesjou lolol
  • Jack1947
    Zajimave ze kdyz jsem hru uvidel v Replay - Recenzi a slysel to hezke povidani (nezapomenutelne zazitky s kamosa ale i s temi kolemjdoucimi hraci, oblehani hradu a braneni) znelo to az moc hezky nasledne 7/10... malem bych se nechal i unest takze to jen tak na okraj.

    Ja muzu bejt jen za "hejt" ze to bude jednou F2P. (jestli. pokud ne tak budu gratulovat ale zna,me to ze?)
    takze tolik meho troska do mlynu... jo a negativa asi ty bugy AI bez zivota a naboje zit. Nemoznost dokoncit quest ve ctyrech hracich i po 4tydnu od vydani(!!) jinak ok... asi nevim nehral jsem nemohu az tak dalece soudit.
    *3*
    • AI bez zivota? Nerikam ze je v tehle hre nejak skvele,ale vubec nevybocuje ze standardu ackovych MMORPG. Pro me osobne je to mnohem zabavnejsi nez neustale zabijeni stojicich skupinek po trech,jako maji ve SWTOR. Clovek tam z toho za chvili sili. V ESO to aspon vypada zive.
      Jinak ale nechapu proc mate vsichni potrebu kritizovat hru,kterou jste ,jak sami rikate,ani nehrali.
      • Jack1947
        Mame protoze top je moderni... aneb "hod kamenem tak daleko jak jen muzes" .

        Jinak asi kvuli tomu ze to byvocuje z ES serie, i kdyz to na primarni hrace es cileno neni a nikdy nebude. Ja vypsal vicemene klady... jenze zda se ze se zapory se to ma tak nejak podobne. A tak stale dokola ale je to sranda to cist ty blazny co se hrde biji do hrudi, ze je nejaka hra bezkonkurencni a na ni nam nesahejte (jo citim to obcas stejne u srdcovek a srdcerycnejch spis srdcedrasnejch her ).

        Takze tot asi secko no. Optej se dyztak nekoho jineho ale zpraivdla i hateuji ti co hrali, zjevne opravnene.
        • Neni to cileno na hrace ES serie? A na koho tedy?
          Ja se u prozkoumavani sveta bavim mnohem vice nez u jakehokoliv dilu ES. Questy v ESO jsou asi o tridu nebo dve zajimavejsi a smysluplnejsi nez treba ve Skyrimu a maji dopad na deni kolem tebe,svet mnohem,mnohem vetsi,diky skrytym pokladum,ukolum a jinym zajimavostem je exploring zabavny.... Nic z toho jsem ve Skyrimu nezazival. Do toho pripocti svet se skutecnymi lidmi,ktere nikdy nic nenahradi a to dokonce i tehdy,pokud rad hrajes spise solo.
          • Jack1947
            Nebudu se hadat, (proc taky) ale s offline singleplayerem to nektery lide nedokazi srovnat, proste obe hry jsou o necem jinem. Tady to je cilene na hrace PVP(E) coz neni zle...nevypada to nejhur, urcite se to hraje dobre. ESO - ale to nevadi. Uz mlcim ... jen jsem neco napsal, ja moc RPG nehraju ale napsat neco z doslechu muzu

            (Takhle by to mohlo vypadat ze vlastne stojim za necim, co ani me nak moc nebavi nebo jsem nehral... a to by bylo mirne padle na hlavu *7* )
    • ty jsi bloger jak poleno.... jsi na sebe hrdý? Jednou tyhle tvý sracc**ky najdou tvý děti.
      • Jack1947
        Nic konstruktivnejsiho zde nemame... to nadavame Wait a minute do bloggeru? pak patrne tedy HRDY jsem. *3*

        (nemohl a nemohl jsem si odpustit... *7* ).
  • k ESO sem prisel jako slepy k houslim. Jedinou hru z cele serie kterou sem dohral byl oblivion a ani ten ve me nezanechal nejake vetsi vzpominky:) Ale zanr MMO se mi zamlouva, at uz po 2letech WoWka ci zkousky STWOR nezanevrel sem na onlinovky. Takze jak bych popsal zazitek z ESO....
    V prvni rade urcite nelituju penez za porizeni teto hry...ale tento dojem sem ziskaval postupne.
    lvl 1-10 mi prijde totalne nudny a vubec bych se nedivil kdyby to nekteri lide po absolovani prvnich kroku vzdali:) postupne sem se do toho dostal a zacal poznavat hru a zaroven i srovnavat. od lvl 20+sem si hru opravdu uzival, questy, dungeony, chytlo me to. 50tka prisla co nevidet a stale me hra bavi nicmene tato hra porad ma spoustu much k doreseni a taky nektere zalezitosti co mi prisli v jinych hrach naprostou samozdrejmosti tu proste nejsou viz treba aukce, absence World PVP ( v ESO pouze ZONE PVP) vetsi paleta skillu a spells a jine drobnustky. Dale je tu ta dvojsecna zbran toho ze kazdy hrac muze byt cimkoliv..je to v urcitych situacich prijemne, ale taky odpada ten punc toho ze kdyz chci byt tank a nebo healer musim si zvolit urcitou class a nosit urcity typ brneni..ted to ve hre vypada ze 80% hracu jsou tzv. Battlemage jinymi slovy typek v heavy armoru co kolem sebe mava staffou a hazi fire,frost atd... spelly na vsechny strany a kdyz se k nemu dostanete jednoduse prepne na stit a mec / two hand zbran a jede do vas jako by se nechumelilo..je to neco noveho a bori to zavedene pravidla..otazkou je zda je to dobre ci ne. osobne nejsem pro, ale mohu stim ve hre zit..Zatim to jsou jen prvni dojmy a uvidim zda bude mit hra stale co nabidnout i po dovrseni veteran ranku 10. Nicmene dlouho sem se k tomu stavil jako k necemu od ceho sem ocekaval ze trumfne me prvni kroky v MMO (WoW) ale ty casy uz sou jinde a nemyslim si ze ESO sesadi z pomyslneho trunu onlinovek WoWko (to se dle meho nazoru sesadi jedine samo tim ze z toho udelaji kardinalni blbost:D ) ESO ale muze byt dustojnou variantou pro ty kteri s WoW a jinymi MMO skoncili a nelaka je se vratit..Mohu zatim tuhle hru jen doporucit a novackum poradit to aby opravdu prekousli ten start:D pokud si tato hra ziska dobrou zakladnu stale hrajicich hracu tzn. Staly prisun penez do kapsy Zenimaxu,Betshedy budou mit i vuly se o hru starat a zlepsovat a tak to doufam i bude..
    omlouvam se za gramaticke chyby , ale sve jsem sdelil:) Diky
    • Presne toto sem psal pod nejaky clanek z betavikendu - ze presne takto bude hrat driva vetsina hracu, protoze je to defakto jediny pouzitelny styl.

      Proc to tak je sem psal taky - hvy armor te nikterak nepenalizuje, behas stejne rychle jako v kosili, plizit se muzes uplne stejne jako bez nej, kouzlit muzes taky ... mno a dalsi vec je herni mechanika/ucinost. Hrat trebas s lukem = jak kkt behat kolem moba a postupne ho usutovat, protoze jednotlivej vystrel mu nic moc neudela a nez k tobe dobehne, stihnes maximalne druhej. Pak uz potrebujes tu zbroj ...

      Aby to fungovalo, musel by byt zasadni rozdil ... trebas v tom, ze v hvy zbroji klouzlit nemuzes vubec, v med ... te to nejak limituje a na kouzleni v plny sile proste musis mit robu. Coz automaticky znamena, ze toho fyzicky moc nevydrzis ... Stejne tak pro boj s mecem by hvy zbroj = daleko pomalejsi/mensi dmg/... nemoznost uskocit ...
      Prozmenu bez armoru bych ti dal klidne nekolikanasobnej dmg, moznost se utoku vyhnout, zdrhnout z boje ... coz bys ve zbroji trebas nemel sanci.

      K ty postave kterou si popsal totiz driv nebo pozdejs dospeje kazdej hrac, jednoduse proto, ze je to nejefektivnejsi sestava v ty hre - pancir a kouzla ...
  • www.youtube.com/watch?v=QT0wo3q3HXc
  • Drda aha.. jako proc se o Drdovi pise obcas jako o nejakem borcovi co snedl chytrou kasi.. uz prvni odstavec a otvira se me nuz v kapse.. at to ten clovek nehraje! Pise o necem co vlastne nezkoumal a vi o tom kulove. Evidentne nema ani zajem.. takovy clanky jsou jako k cemu k pospineni jmena hry? Sorry u me se spis ztrapnuje pan Drda a to je jiz nekolikaty clanek.. trageeedie pane tragedie
  • Stale stejna pohadka, fankidove opet vsem cpou jak je to dobra hra. Za mesic po ni nestekne ani pes a za pul roku tu bude jiny hype. *15*
    • Stale stejna pohoadka. Znudene deti se snazi hatovat a je jich cim dal vic.
      • Skoda, ze to je fakt ty butthurt fankide. *3*
        • Dalsi vestecka koule? Osobne nevim jak dlouho vydrzi, ale vim, ze me osobne vydrzi odhadem na dva mesice jeste, coz jsem napr. u SWTOR nemel, z toho odhaduji ze pul rok je jeste kratka doba na zmenu modelu. Duvod je jednoduchy SWTOR prechazel na novy model po 3/4 roku s tim, ze uz na nem museli makat a vetsina lidi odesla po mesici, maximalne po dvou.
          • Jaka vestecka koule? D3, Simcity 4, GTA 5, Assassins Creedy, Arma 3, a dalsi prehypovany tuctovky... Tyden se hypuje, za dalsi tyden uz hru hraje miziva cast lidi a jde se hypovat jina "pecka". Poslednich par let porad dokola. Na to abch to videl, nepotrebuju vesteckou kouli.
          • U swtor byl uprk hracu zhruba 50% po 3ch mesicich provozu. Uz cca po 2 zacli premejslet, ze stim budou muset neco delat a po tech +- 3ch ohlasili f2p. Dalsiho cca 1/2 roku to vyrabeli, aby nakonec spustili defakto p2w. Presto to nekomu zjevne zachraniho kejhak, i kdyz na splaceni investice si zjevne par let pockaj (zrovna nedavno sem nekde videl cisla - prijem neco kolem 130M rocne, kdyz od toho odectes naklady na lidi/provoz ... tak jim z toho mozna neco kolem 30-50M muze zbejt => po nejakych 5ti letech budou na +- nule).

            Nemyslim si, ze u teso to bude vyrazne jiny, protoze jamile dohrajes (pri hodne obcasnym hrani ty +- 3mesice) ... tak muzes leda pvp, coz proste v podobe aren zajima minimum hracu. Jako ve vetsine soudobych games nemas zadne duvod se vracet, => svet zustane pustej a prazdnej => novacci budou odchazet daleko rychlejs, protoze nebudou mit s kym hrat.
  • Jen k těm burzám. Ve hře je tzv. Guild Store který funguje jako aukce. Člověk se může přidat až k 5 guildám najednou. Takže jsem se přidal k jedné obchodní guildě a mám aukci velkou jak blázen. Trochu to tam v tom článku možná mohl také rozepsat.
    Důvod proč tam nejsou aukce je také podlě mě proto aby si hráči vyráběli vlastní zbroj. Díky tomu taky neuvěřitelně vzrostla užitná hodnota vyrobených předmětů a je o ně celkem rvačka.
    • Nutnost byt v guilde kvuli aukci povazuji za nejvetsi hloupost poslednich let. Plus fakt,ze v guildovnim chatu kazdy vidi vas login misto jmena-to uz je jen ''tresnicka na dortu'' (osobne zverejnovani loginu vubec nechapu)
      Jak prijemne je,kdyz neco shanite a musite kvuli tomu prolezat az 5 ruznych aukci,to si snad kazdy dokaze predstavit. Plus fakt,ze v aukci neexistuje vyhledavani podle jmena z toho dela jednu z nejhorsich aukci u MMORPG her vubec. Tedy samozrejme podle me.
      Jsou i lide,kteri by nemenili.
      • Banka/guildstore/maily jsou společné pro login - pokud prodá Charakter Pepa něco ve guildstore může si to z mailu vyzvednout charakter Franta. Takže je to řešení technického rázu. Upravit to ale aby se hráči zobrazoval jako alias pro login jméno charakteru
        každopádně z mého pohledu je tohle totální prkotina a mnohem důležitější je opravit zásadní bugy.
        Včera jsem náhodou narazil na exploit, jak udělat komplet výzkum všech traitů ne za půl roku ale pod 10 minut. Nahlášeno na support a očekávám další vlnu banů "turbocraftů" :-)
      • Ke guildě se můžete přidat ale nemusíte pronést ani slovo. To samé v té obchodní guildě jak tam jsem. S tím loginem souhlasím. Ale zatím celkem pozitivně regují na řev z hráčských řad, takže stím asi něco udělají.
  • Hraje tu někdo tuhle hru krom Skyrim nerdů jako je Jump apod. Zajímal by mě názor někoho komu se nelíbí Skyrim a TES sérii považuje jen za další high fantasy.
    • Ja uz jsem tu nekolikrat psal,ze nejsem prilis velky fanda TES serie. Plytky svet,zoufale questy bez moznosti volby,neustale se recyklujici lokace a zadny zajimavy loot. Ale u ESO se bavim jak uz dlouho ne,i kdyz to rozhodne nebyla laska na prvni pohled. Obzvlaste zacatek hry je neco priserneho.Mozna se snazi odradit hrace,nevim.
      • tys nepochopil o čem tes je, je to sandbox rpg
        • Ono se (naprosto cokoli) z TES serie da nazvat sandboxem? Tedy si tam muzes hrat (nejak smysluplne) aniz bys plnil predpripraveny qsty? lol

          Za sandbox povazuju minecraft - tam si muzes stavet doaleluja. Nebo zminenou eve - muzes vesele tezit/obchodovat/piratit/... takovych her je povicero, ale TES se k nim rozhodne neradi.
        • tak ted jsi urazil vyznam slova sandbox *2*
          podivej se na EvE nebo Ultimu a zamysli se nad tim co jsi rekl...
        • ?
  • Já bych rád četl nějakou recenzi nebo hodnocení od člověka, který tomu rozumí, chápe to a dokáže to vysětlit....a to těm, kteří píší velké články o tom, jak tomu nerozumí ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit