Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jako mluvis o Bioware a DICE jo? :D :D :D :D :D :D :D
  • Viktor_H
    *1*
  • Viktor_H
    Activision, kterej měl drzost vydat za plnou cenu tu "slavnou" Walking Dead střílečku? Activison proslulý sérií CoD?? Good luck with that! Nechápej mě špatně, nehájím EA, ale kdo považuje EA za horší než zbytek velké trojky, lže si do kapsy...
  • Nicemu nerozumis tak drz pec hlupaku.. Steam je bezkonkurenční.EA je zlo.Ani novy SW mě nedonuti použít Origin - velmi ubohá rádoby kopie Steamu
  • Viktor_H
    " Bioware kteří jsou v novém složení úplně neschopní" - V novém složení?! *8* Že o tom nevím...
  • Viktor_H
    Oni by SW nejraději viděli na Kickstarteru... *1*
  • To netvrdím, ale Origin je mi krajně nesympatickej už jen vzhledem,
  • A mimochodem - oba dva Kotory by měly 17. července. Doufám, že aspoň tohle platí, abych si to mohl pořídit a napasovat do toho přídaný původní obsah od komunity.
  • Viktor_H
    J.J. je oproti Lucasovi (na postu režiséra) mnohem lepší volba a to snad ve všech ohledech. Přiznejme si, že George je hodně mizerný režisér a ještě mizernější scénárista...
  • Viktor_H
    A radostně vlétnout do náruče Activisionu a Ubisfotu, že *15*
  • Viktor_H
    Museli by to hodit aspoň tak o sto let vpřed, možná spíš prequel. Problém v tom nevidím, za Revana ani Jedi Exile by si tak či onak nehrál...
  • Kotory. LEGO SW, Battlefronty, Dark Forces, Jedi Academy, Empire at War - všechno jsem si náramně užil. Takže bych prosil rychle 1313, povedený seriál Underworld, nezmršené epizody + nějakou fajn hru navíc a jsem spokojený :).
  • michaliuz18
    stale lepsie jak kebyze to ma padnut do ruk activision, takto to je lepsie aj ked stale su tam vykricniky, lebo EA su blazni , a hram skor kazia meno, no aspon ze sa toho niekto chytil, star wars by som si rad zahral hlavne kotor3 a battlefront, no malo by to byt vycibrene, dokonale, a nie nejaka debilna strielacka ,snad bioware nesklame este maju trosku rozumu, a snad ostatny nespravia dead star wars space:D
  • Viktor_H
    "Jedi Knight" - neříkal jsi, že nechceš koridor?
  • Viktor_H
    Proč? Obsidiani jsou v první řadě námezdní studio. Nevidím důvod, proč by nemohli dostat zakázku od EA...
  • Viktor_H
    Protože žijeme v demokratickém světě a steam nemá právo na monopol...
  • Viktor_H
    Pokud se budou té licenci věnovat hned tři studia (každé s odlišným přístupem), nevidím v tom problém...
  • Shania
    Urcite, pokud hrat MMO co ma hybridni system, tak vzdy platit:)

    S MMO je potiz, ze jich je moc a kdyz jednou zklame, tak malokdy dostanou druhou sanci. Mozna, kdyz tam pridaj poradny litani:)
  • Já už jsem dávno rozhodnut že od EA nekoupím už nikdy nic. SW mám celkem rád a z téhle zprávy že SW hry bude dělat EA se mi udělalo zle.
  • Shania
    a nepisu snad, ze ted uz to bude o dost lepsi, ne?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší