Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mám už nějaký čas připravené peníze na veřejnou verzi, ale po tomhle si to tedy ještě hodně silně rozmyslím, jelikož mám silný dojem že se George Orwell dočká živého ztvárnění.
  • Záznam konferenčního hovoru ohledně prodeje Oculi Riftu:
    http://www.shareholder.com/visitors/event/build3/stage/stage.cfm?mediaid=63723&mediauserid=0

    Moje pocity:
    http://puu.sh/7JPnC
  • To bude zajímavý až ta první vlna testerů začne mít trvalé problémy se zrakem nebo neurologické problémy. Lidský tělo (mozek + oči) ani technologie, na tohle nejsou ještě připraveny.
  • Hmm takže Carmack vlastně bude pracovat pro facebook. To bych nečekal.
  • pokud oculus bude fungovat tak jak má, tzn zobrazí virtuální realitu za pár šušní, tak je nakonec uplně jedno, že zrovna oculus koupí nějakej cukrberg

    to hlavní, to že to fachá jak by řekl franta, je to to nejdůležitější a čekejte lavinu, která smete naprosto vše, tyhle breje zabijou kino, zabijou i lidi

    mi je uplně jedno, jestli koupim bryle adidas vr, sony vr, samsung vr, apple iVR, někde na foru stáhnu mod na doom3 a budu naprosto spokojenej

    carmack vždycky dodal, vizi prachy nekoupí, to si pamatujte
    • JezboX
      Kino má jednu pořádnou výhodu a tou je zvuk. Toho se doma snadno a hlavně levně nedosáhne.
      • To není pravda. Zvuk v kině je docela slabota. Jeden velkej rachot a nikdy jsem si nějak extra prostorovýho zvuku nevšimnul. To už bylo lepši si pustit první Matrix doma na DVD se správně nastaveným 5.1 a kvalitní apecem. Jinak se u VR počítá s absolutně novýma zvukovýma technologiema, který by měly umožnit sprostředkovat zvuk ze všech směrů, být citlivý na náklon hlavy atd..
    • já osobně si to koupim na hry, osobně se nemužu dočkat, až oprášim volant s pedálama, zapálim jonta a dám si formule *1* stovky s stovky kol, těšim se jak malej kluk i na blbý needy 3d vr edition ty vole tohle budou bomby

      spoustu lidí to sice odstřihne naprosto od světa (a bude toho plna tv), ale tak jejich volba
  • Farmville z první osoby, úžasný...
  • Jack1947
    Jako by uz tak toho Fejsbuku nebylo uz vsude jak nasrááno ted jeste koupi OR, i kdyby byl April tak bych se nezasmal... ted by to mohli upůlne zfejsbukovat a udelat prevazne na sve Browserove hry... hlavni je pritahnout masu lidi ... jo Majnstrým jak jinak. *7*
  • Hele dost pochybuji, ze by FB do vývoje v týhle chvíli nejak zasahoval. A v budoucnu tady bude nekolik VR od ruznych firem a jestli pak pude vyvoj OR v oblasti her do kopru, nepochybne se do hry vloží i Valve *3*
  • nebyvam casto sprosty v diskusich, ale KUR*A!! Jdou vzit zpet penize z kiskctarteru? Ted, jako ze uz si to nekoupim, ale kdyby jo, se pripojim a na fb zacnou vyskakovat hlasky "Jirka se diva na jelena", "Jirka prave zabil a rozrezal slapku", "je nam lito, FB tuto sluzbu zrusil nebo doprznil jako vetsinu toho co koupil, bryle se nyni sami znici, vcetne uzivatelovych ocich"...
  • Robotron3
    Tohle na mě působí jako jeden díl Simpsonových, kdy byla vize budoucnosti, kdy internet a sociální sítě splynou ve virtuální realitu, kde se návštěvníci napíchnou a užívají si virtuálního prostředí. Spousta reklam nesmyslů, lajků, rovnou do hlavy. Akorát to mělo malou nevýhodu, že ty lidi neměli daleko k feťákům :)
    • To bylo ve Futuramě
      • Robotron3
        To nevim, ale tohle sem viděl v Simpsonovejch stoprocentně. Asi to bylo v obou :)
        • Inquisitor
          Jo bylo, používala to Lízi dcera :)
        • Mart9
          Jo, v Simpsonech něco takového bylo...
        • Ok, tak je možné, že to bylo i v nějakém "novějším" díle, který jsem neviděl - Simpsony sleduju jen po 17. řadu. Každopádně tam bylo přesně to, co popisuješ, Leela si tam na seznamce našla svého jednookého "Al Bundu" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší