Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan
    všichni FB nesnáší ale dnes a denně používají *1* *7*
    • oktavius66
      Nesnáším ho a proto ho nepožívám... Mě stačí na komunikaci praobyčejný Skype.
    • To stejné můžu říci o tobě. Jdeš proti proudu "haterů" FB a cítíš se in, že? A ne, FB dnes a denně nepoužívám. (další vnucená lež..) Služba je to v základu dobrá, to nikdo nepopírá! Že se dá používat s rozumem ke svému účelu opět nikdo nepopírá! Zkrátka a dobře přenech tyhle in, out argumenty dětem a přijmy fakt, že lidé nemusí mít problém se samotnou službou ale s praktikami okolo služby.
      • Aj mne sa páči ako Facebook sleduje všetku moju webovú aktivitu cez trackery skryté v cookies. Lebo to je to čo hodnoverná firma predsa robí, špehuje svojich používatelov a pozbavuje ich súkromia.
        • "nemusí mít problém se samotnou službou !!ale s praktikami okolo služby!!" Buďto si nechtěl reagovat na můj příspěvek a nebo prostě nepřemýšlíš. *3*
    • davidBray
      nemám ho
    • No takhlě - mně se FB líbí v tom, že různé studia / firmy / produkty tam mají exkluzivní newsky a prezentace, které tam jsou dřív, než jinde a to je asi jediný důvod, proč na něj chodím. Technicky je FB podle mě čím dál horší, pořád ho předělávají a podle mě úplně zbytečně. Jinak takové ty věci jako přátelé a rodinné fotky jdou úplně mimo mě, nechápu lidi, kteří musí na FB vystavovat každou fotku, kterou zrovna pořídili - to je prostě ta dnešní nemoc, kdy lidi pořád musí s něčím machrovat a ukazovat se, každý chce být hvězdička a kdy v ničem nevynikají, tak se aspoň budou ženské fotit ve spodním prádle s vyšpulenou držkou a pak mít úžasný pocit z toho, že 20 ldií (se kterými se jinak vůbec nebaví) ji dalo LIKE.
      • Robotron3
        Fotit se před zrcadlem a rodinné fotky, nebo fotky z cestování jsou něco jiného. To druhé je v rámci přátel přece zajímavé.
    • Robotron3
      Všichni ne. Pro mě má facebook cenu, že jsem aspoň trochu v kontaktu s lidmi (vím co dělají, jak se mají), s kterými bych jinak už dávno v kontaktu nebyl.
      • Tushan
        a přesně takhle ho používají normální lidé. tak nevím v čem je problém nikdo vás nenutí hrát ty jejich podělany hry nebo lajkovat kdejakou cipinu a že se sem tam oběví nějaká reklama ja v dnešní době naprosto normální, tady na games mě reklamy se.... mnohem víc. ten hate je dost mimo ale chápu že za každou cenu jít proti proudu je víc in *7*
  • Jestliže to budou pouze obrazovky po dejme tomu DP kompatibilní s VESA a k tomu nějaký USB pro to IR, pak to beru. Jestliže to bude uzavřené a nebude možno s tímto zařízením jakkoliv "open" manipulovat, dám od toho ruce pryč. Jednoduché.
  • eyebook *8*
  • Osobní zájem tom žádný nemám, ale přijde mi to seriózně nefér vůči těm, co to podpořili na Kickstateru. Prostě zafinancovali vývoj, aby se pak ten kdo to vlastní napakoval. A pochybuji, že bude Facebook company či jak si říkají respektovat cokoliv kvůli čemu to backeři podpořili. Ty peníze od Facebooku by částečně měli jít jim. Zrada od vývojáře OR.
    • walltar
      Proč by jim měli jít? KS backeři dostali všechno co jim bylo slíbeno a pomohli nstartovat firmu Oculus VR. Potom už neměli do jejího dalšího směřování co mluvit.

      Rozhodovat mohli investoři ... což nejsou lidi z KS, ale lidi, kteří do OVR vložili desítky milionů dolarů.

      Takže nikdo nikoho nezradil, protože KS takhle nefunguje ... ty dáváš peníze na nějaký nápad, jak s tím nápadem bude nakládat ten člověk kterému peníze dáš je už na něm.
      • Morálně zradit a zákonně zradit je něco jiného. Napumpovat já peníze do něčeho co se mi líbí a pak vidět jak se to prodá někomu kdo jde jen po sladkých dolárcích, cítil bych se podražený. Ty odměny nikdy nejsou úměrné těm penězům, je to jen takové "díky za podporu, tu máš bonbón". Jasně, je to riziko celého kickstarteru a takhle velkým penězům by málokdo odolal, přesto to není hezký.

        Málokdo by jim ty peníze dal, kdyby tohle věděli dopředu.
        • Co to tu splietate ? jaka moralka ? toto je v prvom rade business. A nepripada mi to nejak amoralne ze zohnal kpcu/investora ktory mu da 400 mega + 1.6mld v akciach na dalsi rozvoj firmy (iste otazne kolko si zoberu investori, kolko on, kolko povodny majitelia). Chalanisko ma kolko, 21- 22 rokov ? Ak ma aspon trochu charakter a zodpovednost, treba si aj uvedomit ze sa stal behom roka sefom fimy ktora zamestnava desiatky ludi a musi ich platit. To je celkom slusny stres, zabezpecovat chod, vyvoj, zhanat financie atd. Iste ma tam aj dalsich ludi ktory sa o toto staraju ale stale on je zatial ta hlavna tvar Oculusu. Mna tiez moc netesi ze to FB kupil a ocakavam skor negativny dopad ale cas ukaze a neznamena to ze teraz DK2 hodim do kosa...
        • walltar
          Tak to snad každej čekal dopředu ne? Bylo jasné, že budou potřebovat investory ... a pokud máš investory a někdo ti dá nabídku na takový merge tak ho vezmeš, nebo tě k tomu investoři donutí.

          A pokud si lidi mysleli, že udělají použitelnou VR za 2,5M USD tak to je k smíchu. Ono je potřeba být taky trochu realista. Když podporuju projekty na KS. Horší by bylo, kdyby OR koupil MS, nebo Sony a nebylo by z toho nic ... nebo kdyby zkrachovali.

          Plán OR byl vždycky zpřístupnit VR masám ... a to nejde bez řádného financování. OR by zůstal na vždycky totální okrajovkou pro pár lidí bez budoucnosti. Asi by se nezaplatil ani jeho vývoj.

          Takhle do něj FB napumpuje peníze, dovolí jim vytvořit lepší a levnější zařízení, zaplatit reklamu atd a potom ho využije pro svoje projekty a vydělá hromadu peněz na reklamě ... pro hráče se ale nemusí nic měnit. Cukřík jim navíc slíbil, že jim dá volnost vytvořit projekt podle nich a proto tu smlouvu podepsali.

          Imho ... já si myslím, že to bude win, win. Lepší produkt, za míň peněz a s větším pokrytím trhu, které znamená větší podporu od vývojářů a lepší podporu vývojářům. Samozřejmě, že existuje riziko, že to FB nějak pokazí, ale ono taky existovalo riziko, že původní prodeje budou špatné a že se investoři rozhodnou radši firmu zlikvidovat a zachránit aspoň nějakou část příjmů. Takže lidi by měli OR bez jakékoliv podpory.
          • Ocividne to nekdo cekal protoze se na to ptali na KS. Dostali odpoved ze to neprodaj protoze chtej zustat nezavisly. To je prave to v cem je ten problem.
            • walltar
              No tenhle problém nastal jakmile vzali prvního investora ... v té době se lidi měli ozvat, rušit objednávky a podobně. Teď už skoro rok později je to mimo. Protože pokud takového něco řekl, tak to porušil jakmile vzal prvního investora.

              To co je teď už je jenom moderní hate na FB a blbost lidí, že se neinformovali co znamená, když si firma nabere investory.
  • všichni jsou tady věštci a proroci, každý ví co bude na chuja a co ne, a přitom to FB koupil včera! Cukr jim nechá volný ruce během vývoje takže produkt jako takový snad bude lepší. co takhle počkat co se z toho vyvrbí a pak kecat? KURV4!!!!!! lidi tohle není normální *16*
    • Však ty taky predikuješ bez důkazů, že budou mít volný ruce a bude to lepší a to to Zuckerberg koupil včera. Ale tak je to v naprostym pořádku. Tohle je totiž diskuze. Kapiš?
  • Já myslím, že je to spíš pozitivní věc. Záleží na tom, jak moc se jim Cukr do toho bude montovat, ale Carmack je pořád tam, tak si to snad ohlídá a řekne jim: dejte na to prachy, nemluvte nám do vývoje a pak budete mít zisky z prodejů. O to totiž nakonec jde.
  • Nač ta histerie? Velká firma ucítila výdělečný projekt, zainvestovala a pokud bude projekt dobrej a bude se prodávat, vrátí se jí investice zpátky a ještě něco vydělá. To nemusí nutně znamenat, že vám bude při každým použití skákat do ksichtu farmville. Až se tak bude dít, budu to nadávání chápat, ale zatím je to zbytečný.
    • Jak naivni ... spocitej si, kolik kusu musis prodat a dojde ti, ze prodejem HW se ty prachy nikdy vydelat nedaji. Daji se nasyslit jedine tak, ze to natvrdo provazes s FB.
      • Tilwaen
        A jakou obchodní strategii měl mít samotný OR ještě svého času bez FB, když by se pouze prodejem HW neuživili?
  • Thorar
    Tak přesně tohle mi přijde jako smysl kickstarteru a správnej postup. Když teda pominu že to je zrovna FB a kouknu na to z širšího hlediska. Backeři pomohli firmu nakopnout k něčemu obrovskému, takhle by to mělo nějak vypadat. Možná v menším, tohle je trošku extrém, ale takhle by měl dopadnout úspěšný kickstarterovský projekt.
  • tonnymontana
    bohuzel kazdej kdo zna facebook uz mas jasno:/ velka skoda a jsem rad ze jsem nekoupil ten posledni devkit. o virtualni facebook fakt nestojim stejne jako o pokemony co jsou na stejne urovni co se tyce zabavnosti. Projekt bud zkonci ve ztracenu nebo to bude napojeno pupecni snurou na projekty f*ckbooku. Ale co deti maji tendence psat jak se zrovna citi takze bryle s velkym napisem OculuBook si urcite koupej. Kdyz bude reklama pred vecernikem
    • tonnymontana
      jeste dodam ze pokud si na tom neco budete chtit zahrat automaticky pocitejtejte s prihlasenim na fbook ucet, par reklam a jede se..:)
  • CIA, pobočka Facebook, odkúpili Oculus Rift - ultimátny nástroj na brainwashing. Priatelia, kto si ceníte nezávislosť a slobodu vlastnej mysle, ruky preč! Pre ostatných zombie charakterov .... braaains!!!
    • wenceslaus
      http://ratedzed.files.wordpress.com/2011/04/paranoid.jpg
    • wenceslaus
      Úplně tě vidím zabalenýho do alobalu s cedníkem na hlavě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší