Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu hlupaky, co porad ve vsech diskuzich kdakaji, jak to neni fallout a kde je ta izometricka hra, kterou hrali pred 15 lety a ktera mela to a tamto...

    Pardon, hlupaci, ale jsme v 2015 a hru dela bethesda a proste ji dela tak, jak je videt na videich a ano, chce na tom vydelat = nebude to izometricke v 800x600 se stejnymi questy/moznostmi jak v F1/2 -> get used to it *16*
  • To vis, ale bude teo ve 3D voe ...
  • Tj, inventar ve forme telefoniho seznamu, to bude khool. A ten crafting/stavba ala skyrim ... no to bude kraaasaaa .... dam si do mistnosti stul, na nej dzban, projdu kolem a dzban spadne ... a uz ho nikdy nenajdu. Presne jako ve Skyrimu.
  • grafiku nema cenu komentovat no, ted kdyz vsichni crybabiove vidi jak krasny to je.
  • "Jinak NEKUPUJU!" - diky bohu, mam hned vetsi radost.
  • vsude
  • Taronyu
    Ja to hrám doteraz na Fonline reloaded a tieto vec sú tam poriešené, že nie v každom meste je povolené PvP. Len treba mať partiu. Ako loner si tam veľa hráč neužije. Mojich kamarátov to omrzelo hrať a ostal som sám, mám celý vault a kopec vybavenia len pre seba, ale už to nie je ono.
  • protože pokrok a treti tisicileti
  • Počkej, myslíš tu hru, ve které když jsi se jako nováček čerstvě respawnoval, tak tě nejbližší týpci v energozbrojích a s rotačními kulomety zabili, okradli a pak znesvětili tvou mrtvolu, aby se to mohlo zase za chvíli opakovat? Já byl okamžitě frustrován, ale nápad to byl dozajista dobrý.
  • Taronyu
    Keď som videl ako si tam stavia domček, vyberá pohovky a dekoráciu, tak mi tam chýbalo už len toto https://www.youtube.com/watch?v=SP4_Oz1U-NI *1*
  • homeles8
    Aby někteří lidé byli smutní, že to není izometrické.
  • TheGGG
    protože hypsteři jim zisky neudělaj
  • fallanga
    Protože by to tolik nevydělalo. Bohužel.
  • fallanga
    Souhlasím, že by to Fallout neměl obsahovat. Mne osobně to nadchlo, vypadá to dobře, ale tak nějak mi to nezapadá do té série.
  • Chim
    Proč to není isometrické?
  • tak tak, vidim, ze si uz dostal minusky za abolutne pravdivy koment, hold deti. Jedine prave Fallouty su 1,2 a 1.5 Ressurection... tieto bethesda vyblitky nedokazem hrat a ani len ten trailer dopozerat, jdu blejt
  • homeles8
    Paráda, já se zabavím. Fallout mě nikdy moc nebral (takže jsem ho nehrál), takže nějaký kecy o tradici Falloutu, že to tak nebude, to je mi úplně jedno.

    Grafika je fajn, vy si na ní zanadávejte, když chcete.

    Město stavit nebudu, jenom nějaký obydlí sám pro sebe, jako ve Skyrimu, když mám kde bydlet, hra mě baví víc.

    Pejsek se mi líbí. I kdybyvypadal jak pejsek z první Mafie, tak to bude prostě můj roztomilej pejsek, i bez reálných chlupů a výkalů. Aby jste se z toho neposrali, třeba. Jinak kdyby šlo vytvořit i pejska, paráda, když ne, tak beru i tohoto vlčáka, nevadí mi.

    Příběh napožaduju žádnej, jako u všech ostatních her. Když mě nadchne i příběh, paráda, když ne, čekal jsem to a je to jedno. Na příběhy mám filmy a knihy, ne hry.
    A budu hrát za ženskou, jako vždycky, když to hra umožňuje.
  • oin.odin
    prepáčte mi otázku ale kde je ten Fallout ???
  • Vzhledem k tomu, že moje nejoblíbenější (dle počtu odehraných hodin) jsou Crusader Kings, CK II, Europa Universalis IV tak na grafiku si určitě nikdy nestěžuji... *3*
  • Tak zrovna tenhle Fallout nastaví laťku možná tak v počtu bugů na jeden quest *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit