Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle sandbox serepetičky mi vůbec nevadí, dokud F4 nabídne skvělý příběh a vtipné a zároveň drsné prvky klasického Falloutu, hra vypadá sqěle
  • No tento rok je na hry skvělý,vypadá to. Tedkom vyšel parádní witcher,za chvíli tu bude batman který nastaví laťku her tohoto roku ještě více a pak ještě fallout. Noo prostě senzace *14*
  • RPG zmíněno až na poledním místě :-D. Očividně z toho má autor stejný pocit jako já. Ta slova z traileru o ''bydlení'' ve hře myslím vše dokreslují. Fallout 4 bude silnější sandbox než předchozí hry od Bethesdy. Crafting, stavění, pěstování mrkve, scavenging. Na příběhovou stránku hry dostaneme questy přines/odnes a dějová linie průhledná jak Oldřich Mánert na idnes.cz.

    Jak by mohl vypadat nový Fallout, kdyby jej dělal kupříkladu CD Projekt. Fallout je má nejoblíbenější herní série, s tím čím se ale předvedli dosud mě teda nezaujali. Ani ty trailery jsem nevydržel sledovat do konce.
  • Preed
    Keby to stavanie domu a dediny bolo nejak pribehovo naviazane do hlavnu hru, to znamena,ze tie postavy budu nejake konkretne postavy z pribehu a veci co sa tam budu diat budu v tom svete podstatne tak by to bolo fajn,ak to bude random dedina,random npc,random ulohy,tak to pre mna ako hraca nema zmysel,ak si chcem stavat domy su na to ine hry. Okrem toho tie herne prvky co som menoval ja su zakladne kamene RPG,proste exploracia,combat,ulohy,zlepsovanie statistik atd,to ze si niekde postavim dom mi do toho nic neprinesie,lebo s tym domom nemozem nic robit,na co tam budem chodit? maximalne odlozit loot.
  • Bude čeština? Jinak NEKUPUJU! Jsem letitej fanoušek falloutu (díky levelu za překlad dvojky :) O tohle by se měl postarat stát aby veškeré zboží v naší republice mělo dostatečnou lokalizaci!
  • Ten crafting vypadá takhle na papíře naprosto fantasticky. Ale trochu se bojim, že se kombinace schraňování všeho možnýho bordelu a Bethesdího tradičně debilního inventáře zvrhne v absolutní peklo. To ostatní... uvidíme. Stavba vlastní "základny" by mohla bejt fajn zpestření, zvlášť, kdyby její umístění, politickej systém a další faktory měly vliv na svět jako celek. I když o tom, že by tohle Bethesda implementovala silně pochybuju.
    Ale tohle všechno je celkem fuk, hlavně chci zajímavý questy, postavy, dialogy, dobrej rpg systém, zábavný souboje a hlavně svět, kterej žije, dává logickej smysl a na moje akce reaguje i jinak než větama "seš fakt borec"/"ty jsi ale ošklivý hoch". A taky chci hotovou hru bez bugů (jasně, tohle neni lineární koridorová střílečka, bugům se vyhnout nemůžou, ale nemusí jich tam bejt tolik, abych po každym hraní musel vystříkat komp biolitem) Nic z toho mi nedodal Skyrim (no dobře, pár questů ušlo) a Bethesda, Bethesda never changes...
    Abych jenom nepíčoval, myslim si, že spousta lidí bude F4 milovat. Bude to obří, spousta míst k objevování, tuna dungeonů a questů a typická hratelnost, kdy člověk stráví ve hře klidně 100 hodin, aniž by se posunul v hlavnim příběhu. Určitě to bude chytlavý a nepochybuju, že si zcela právem vyslouží vysoký hodnocení. Jenom to nejspíš nebude nic pro mě.
  • Modifikování je polovina zábavy, to si musím říkat a už s tím tak nějak počítám.
  • Přesně tak. Hlavní je jestli hra bude zábavná a ne jestli má 8k textury a vyžaduje ke hraní stroj chlazený dusíkem. Z prvních záběrů to vypadá jako když se Bethesda konečně podívala na nejoblíbenější modifikace do starších bratříčků Falloutu a tentokrát je snad přímo implementovala do hry v nějaké zábavnější podobě. Jasně něco tady bylo u v New Vegas od Obsidianů ale tady se zdá že to bude více součástí toho jak se bude hra hrát. Modifikace zbraní, stavba vlastní energozbroje, jídlo, pití, spánek, stavba vesničky (to bych klidně oželel) a tak dále. Jen se mi zdá, že nadabování hlavní postavy by mohlo být trochu rána pod pás pro případné quest mody, které budou muset strávit spoustu času na případném stříhání originálních hlasů. Uvidíme jak se k tomu postaví autoři. Doufám že hru vydají ve stavu kdy nebudeme muset čekat půl roku než vychytají mouchy a následně další rok než ty ostatní vybije nějaký ten Unofficial patch od arthmoora a spol.
  • Prophet
    A to jsem si myslel, že nový fallout bude stejný jako 3, ale tohle zatím vypadá dost dobře. Ale radši počkám na recenzi. *4*
  • odkdy dela bethesda negenericky dizajn, vzdyt uz se deste let chlubí tim že jim hry dela generator, narozdil treba od warhorse kde se s3rou s každym detailem ručne
  • né....opravdu se nejednalo o nálet Enklávy - píšu, že se jednalo o MULTIPLAYER
  • technicku stranku hry snad ani nema smysl komentovat, je to vylepšeny puvodni engine a s puvodnimi nedostatky jako je katastrofalni fyzika a animace. obsah jim zase nejspiš vyplivne nahdony generator takže svet znova nebude jaksi davat smysl. všechno završí dementni questy na urovni retardovaneho petileteho ditete. na tiscali tomu da aleš nebo lukáš 10/10. pan vavra se odvaži zminit nejake nedostatky v dizajnu hry a za to si odnese vlnu nenavistnich komentu a hatu.
  • Hráli jsme to cca 5 let zpět s kamarádem. Všichni používali head-sety, byly tam České, Ruské, Francouzské klany. Engine to používalo z Falloutu 1-2. Prakticky celá mapa byla identická s Fallout 2. Nadstandartní prvek byla právě ta válka lidskejch frakcí. Přesné jméno módu ti neřeknu. Hrál jsem to cca 5 x. Každopádně tam bylo spoustu lidí, kteří to hráli denně 24/7 po dobu několika let. Bylo to poměrně dost promakaný, hrálo to hodně lidí. Stavěly se Vaulty, frakce mezi sebou bojovali
  • Fallouta 2 jsem hrál několikrát i s patchem Restoration, ale na toto jsem nikdy nenarazil. Můžu se zeptat prosím na detaily?

    jestli myslíš nálet Enklávy tak ten je automatický at děláš cokoliv :D
  • Furt si stěžujete na grafiku... Najednou žádné "přece na grafice nezáleží"? Mně se moc líbí herní mechanismy a alespoň vím, že se ve hře nebudu nudit. Atmosféra bude jistě taky parádní. :)
  • XorxoxTalarius
    No uprimne si pockam na vanoce kdy hra bude uz mesic venku a tak bude dostatecne opatchovana a budou na ni nejake mody (realisticke zbrane treba - prece jenom hrat neco od Bethesdy bez modu je za trest) ...
    Kazdopadne nevim co maji vsichni proti staveni vesnic, to je treba moznost ktera mi ve Falloutu vzdycky chybela. Postavit si vlastni post-apo mesto, kde jsem vladcem ja a sirit svoji viru dal, do vsech koutu pustiny. Takze za mne obri plus.
    Jedine ceho se bojim (cim jsem si naprosto jist) je, ze bude potreba cely tento prvek domodovat (respektive po Bethesde dodelat), aby to nebylo naprosto ploche a povrchni ...
    Ale za mne plusove body, koupim v Steam Christmass Sale se slevou a budu spokojeny
  • Ma to spolecny namet, prostredi/svet, herni prvky typu pipboy, perkovy rpg system. To vsechnocini tuto hru originalni a zajimavou.
  • wenceslaus
    Není nad to, označit cizí názor jako "bla bla bla" co? *facepalm*
    Sobecke to není ani trochu. Ono tak rozsáhlý prvek potřebuje hodně peněz a času. Prostě se bojím, že zbytku (dialogy, příběh, negenerický level design...) nebude věnováno tolik péče.
    A pokud někdo raději RPG jako Witcher než jako Minecraft, tak mu to nemůžeš mít za zlé. To by bylo totiž teprve sobecké :)
  • Radsi budu behat po mape pri shaneni materialu pro stavbu sve vladtni vesnice, nez kvuli nesmyslnym generickym questum. Vetsinou jsem rad, kdyz hru vubec dohraju. Ale jsou take hry, do kterych se rad vracim radu let. Treba do sveta Red Dead Redemption a docela zamrzi, kdyz v nem po dohrani hry neni moc co delat. Mit jako endgame nejaky propracovany ekonomicky simulator rance, kde bych choval kone, dobytek, stopoval zlodeje dobytka, lovil skodnou a podobne, bylo by to fajn. Uvidime co F4 nabidne, pokud to bude dobre, tak ja jsem pro, at je v te pustine porad co delat, idealne v kooperaci s dalsimi hraci.
  • prave proto, ze bethesda se jeste za 20 let nanaucila delat poradne ani ten rpg zaklad a uz k tomu nabalujou dalsi blbinky okolo *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit