Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radsi budu behat po mape pri shaneni materialu pro stavbu sve vladtni vesnice, nez kvuli nesmyslnym generickym questum.
  • Tahle parodie má s původními Fallouty společné akorát tak jméno. Grafiku nemá smysl komentovat, tu Bethesda nikdy neuměla. Těším se akorát na videa na youtube s různými glitchy a diskuzi na téma proč si mám kupovat bambilion dlc po 20 eurech? *1*
  • už sa to nahráva na jewtube, nejakú dobu ale bude trvať kým to bude v 1080p a 60 fps, mimochodom ten jeden jediný prepad pod 60 fps keď začalo načítať textúry tej chatrče ku ktorej som sa blížil, asi problém enginu.
    tak tu to máš záviď https://www.youtube.com/watch?v=dzE__usxBnI
  • Morraw
    Post-apo sice není moje srdcovka a tedy ani série Fallout, ale moc rád sem hrával Tactics a poslední NV. Bohužel u nového Fallouta se obávám "Skyrim syndromu" - obrovská hra s tunou (spíše generického) obsahu a featurek, která ovšem působí jako základ pro něco většího, co tam nakonec dodělají modeřia vyplatí se spíše počkat.
    Survival hry jsou pořád v oblibě, takže možnost stavět a chránit vlastní vesnice v post-apo světě mi příjde nanejvýš skvělé vylepšení. Nechápu proč se to lidem nelíbí, že to nepatří do série a bla bla bla.
    Každý díl by měl přínest trochu jiný zážitek. Tady je možnost volby. Někdo bude osamělý vlk a jiný bude žít v komunitě. To, že vás tato možnost nezajímá a je tedy pro hru zbytečná, je naprosto omezené a sobecké myšlení.
  • To je právě ten skvělý "role playing" prvek, budeš tam prostě chodit bydlet. Pak si tam nabalíš manželku, najebeš děcko, dohraješ hlavní dějovou linii zakončenou zabitím bosse a můžeš to odinstalovat.
  • Poměrně jsi se rozkecal, vezmu to tedy postupně. "Jediný jasný rozdíl je vidět ve velikosti textur.." Naprostý nesmysl. Koukal jsi vůbec na keynote Bethesdy? Physically-based shading? Haló? O tom se F3 mohl jen zdát a výrazně se to projevuje na kvalitě nasvícení objektů a světa celkově.

    "Ty funkce navíc jako "stavění" vesnic, tower defense a kombinování předmětů není také nic nového, jedná se pouze o zpřístupněné (a okleštěné) části nástrojů herního editoru vývojářů.." Můžeš toto prosím něčím doložit? Taháš si to totiž z prd_le.

    Pokud bys vynechal ten balast konzole vs. PC, stačily by pár vět. Celkově tím snižeješ hodnotu příspěvku, pokud je z něho jasně vidět, že jsi opět pouze jen zakomplexovanej fanboy. Také budu hrát PC verzi, ovšem dokážu se nechovat jak 13leté dítě.
  • Keyz
    Vypadá to staře jako ten první obrázek co zde byl. Uvidíme co z toho vyleze za perlu. Asi tam budou klasické věci jako ve 3 díle které jsou nelogické a neuvěřitelné. Hlavně, že má borec bouchačku přes 2/3 obrazu (asi má hlavu přímo u té zbraně nebo co) *15*

    Plus to zaměření na velkou volnost, obranu domu a další populární věci. To bude určitě na úkor příběhu jako tomu je vždy u podobných stavěcích her. Kde se něco hromadím, stavím a poté bráním. Prostě jdu zabliká ukazatel, že mám bránit dům atd.... Něco jako Mount and blade. Tam to je také hodně o volnosti a ostatní je v pozadí.

    Vypadá to, že se podívali co nejvíce letí a na*rali to do hry. Proč to nenavazuje na předešlé díly? Nějak to může snad navazovat. Vždy to je zcela jiný díl, kde něco hodně změní a pak je z toho "něco". V takovém světě by se skvěle hrál nějaký uvěřitelný příběh. Lidi by tam mohli být věrohodní a ne každých x minut bránit něco, protože se tam žene vlna něčeho, a pořád dokola celou hru, protože je to zrovna Cool... *9*

    A na konci mít napsáno: Ubránil jsi 150 vln monster, měl jsi vylepšen oblek na LVL 89 a byl jsi mega borec!...Že tam byl nějaký ten příběh, svět, lidské tragédie to je jaksi vedlejší. Zde jasně prezentuje zaměření na ten crafting, tower defence atd... Než na příběh.
  • Preed
    zmazany
  • Už tam chybí jen оnanie a proto si jdu vyhоnit nad fotografií své šestileté sestry.
  • hmm, seš č*rák
  • Přesně tak, všechno a vlastně vůbec nic, protože to všechno nikdo nechce, protože to nikoho nebaví, tak jako zcela zoufalé Skyrim Online.
  • Rejsek
    Trapne je, ze se ptas na neco co je napsane v clanku.
  • MrSanta
    Já stavbu vlastních domků/osad vítám. Naopak mi to pro tento typ her přijde vhodné. V Bethesdím Falloutu mi tohle scházelo. V jejich hrách na příběh moc nehledím, mám to spíš jako takový simulátor dobrodruha a vlastní osada mi vždycky chyběla.
    Takže to v žádném případě není zbytečný herní prvek.
  • Behat po svete je herni prvek, delat q je herni prvek, zabijet mutanty je herni prvek. No vidis a tady si muzes jeste spravovat vesnicku. Nerozumim co myslis core hratelnosti. Rozumel bych obavam, ze implementace noveho herniho prvku, nebo rekneme: prvku navic, ubere kvalitu ostatnich, rekneme zajetych prvku, ale to se dozvime az si to zahrajeme.
  • Když tak mě opravte, ale doufám, že se nemýlím. CRAFTING, STAVĚNÍ VESNIC, BOJE MEZI JEDNOTLIVÝMI FRAKCEMI V MULTIPLAYERU BYL UŽ VE FALLOUT 2!!!!! Pamatuji si, jak jsem omylem zavedl jednoho parchanta, kterej mě stopoval přes půl mapy až do našeho vaultu. Ten parchant dal potom souřadnice ostatním a ty nám ukradli všechny náboje, zbraně a vesnici vypálili - takže tohle je ve Falloutu 4 REVOLUCE? AHA :-D.

    Bojím se toho, že tam bude zase všechno a vlastně nic
  • Preed
    No vsak ja netvrdim,ze musim, len mi to pride ako zbytocny herny prvok, ktory nema nic spolocne s tym co ludi bavi na falloute, dalsi problem je ten, ze ked sa robia taketo herne nadstavby do hry, ktora primarne o tom nie je tak to vacsinou nie je vobec zapracovane do core hratelnosti (na co mi bude dom v bode A ked budem cely cas behat po svete a zabijat mutantov,robit Q,objavovat nove veci atd) a dalsia je ta ze to ani nie je vacsinou dobre prepracovane (ako ked do AC pridavali tie rozne obrany zakladne,posielanie assasinov na misie,lodne minihry a podobne, vsetko to bolo nudne a zbytocne a nemalo to nic s core hratelnostou).
  • Nahraj, at zavidim.
  • Oháníte se inovacemi, ale žádné nejsou, hra je dělaná na stejném enginu jako F3, jediný jasný rozdíl je vidět ve velikosti textur, ale to je věc, kterou modderská komunita udělá během pár dní po vydání hry, nutno dodat že konzole to stejně neutáhnou, ale nalejme si čistého vína, je dobře, že Bethesda ukázala hru ve stávající kvalitě, předejdou tak stížnostem o účelovém downgradu ve prospěch konzolistů a neprospěch PC hráčů, kteří musí sklopit hlavu a příjmout tato opatření, protože přece Bethesda nenabídne konzolistům hru graficky na úrovni roku 2005 a PC hráčům hru z roku 2015, to by konzole nikdo nechtěl, ale hlavní investoři a největší zisky jsou z konzolí, proto se bude Bethesda raději držet konzolí. Ty funkce navíc jako "stavění" vesnic, tower defense a kombinování předmětů není také nic nového, jedná se pouze o zpřístupněné (a okleštěné) části nástrojů herního editoru vývojářů, je otázkou jestli někoho bude bavit stavět vesnici ze starých ohořelých desek, krámů a radiací nasáklých předmětů a potom tu skládku ještě bránit před naskriptovanými nájezdy banditů.
  • No na rozdiel od teba nemám rozhasený PC, takže hej pod 60 fps mi to ani raz nepadlo, ak chceš môžem ti nahrať aj pekné videjko na jewtube nech máš radosť a potichu závidíš.
  • vlastni dum, to uz je holt bethesdackrj rukopis *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší