Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože, NV bol na úplne inej úrovni, čo sa týka kvality (okrem bugov, tých tam bolo viac ako v F3).. svet, postavy, dialógy, rozhodnutia, atmosféra, toto všetko a viac bolo oveľa lepšie ako v F3 - trojka bola typická Bethesda hra, čo znamená sandbox s priemerným príbehom, dialógmi, svetom, ktorý sa nemení a nereaguje na správanie a činy hráča, atď, a to podľa mňa osobne vôbec nesedí na Fallout hru - Fallout 1/2 a ani NV neboli sandbox hry a tak to malo byť stále (keď ide o primárnu sériu)
  • Mě baví oldschool hipstři co hejtujou bethesďácký fraško-příběhy, hráli jste vůbec Fallout 1 a 2? Copak si nevzpomínáte, že příběh F1 a F2 je uplně stejně hloupej jako příběh jakýkoliv hry od bethesdy?
    Co dělá Fallout Falloutem není příběh, ale dialogy, atmosféra a černý humor. A minimálně od 2 ze 3 věcí se Bethesda vzdálila víc než je dýlka mýho dicka, takže kurňa hodně.
  • JezboX
    23. Říjen 2077
    Bomby jsou odpáleny. Kdo tehdy začal se neví... možná Čína, možná Amerika. Poplašné sirény shánějí lidi do Vaultů, ale do krytu se uchyluje jen nemnoho lidí – mají to za falešný poplach. Vaulty jsou uzavřeny. Velká Válka
    5. Prosinec 2161
    Vault Dweller je vykopnut z Vaultu 13, aby našel náhradní vodní chip. Začátek Falloutu 1
    25. Červenec 2241
    Bucoucí Vyvolený (úspěšně) podstupuje v Chrámu Zkoušek mystický test.
    Zdroj: události v Arroyu (Fallout 2)
    ZAČÁTEK FALLOUTU 2
  • assety, storyline, levelling, zhejtuju... Ach jo *9*
  • JezboX
    Mně jako zákazníkovi je celkem jedno jestli to píšou kravaťáci nebo cvičený vačnatci. U RPG typu Fallout bych ale dobrej příběh čekal. Pro mě prostě byl F3 hrozně divná věc u který se opět ukázalo jak Bethesda jede v nějakejch kolejích. Tak se Bethesda nepřispůsobila Falloutu, ale Fallout se musel přizpůsobit Bethesdě. Pro někoho možná dobře. Pro mě ne.
  • Johnny
    Oblivion byla jedna z mála her u který sem se bavil přes 100 hodin a pořád na ni mam nostalgické vzpomínky, to samé, skyrim. Fallout 3 sem také dohrál a také mě bavil, ale nepřirostl mi k srdci jako oblivion a skyrim. A dle videa to vypadá tak že i mě to bude dost bavit. Nechápu ten Hejt Fallout 3 a klanění se k Fallout NW. Já se u obou bavil asi stejně.
  • Mart9
    Grafika je naprosto v pohodě. Tohle piš u těch rozpixelovaných srágor.
  • Jsem zvedavej a urcite si to zahraju ... ale proc proboha grafika vypada tak .. zastarale
  • a nemůže to bejt třeba i tím že jednička a dvojka probíhala dějově těsně po apokalipse kdežto tady už je to pěknej pátek a svět se stačil zmátořit. tady to není postapo ale svět ve kterém se civilizace už obnovuje
  • Já z toho bohužel necítím vůbec postapo atmosféru jako ve Fallout 1 a 2.
  • wenceslaus
    Tak tohle mě spíš odradilo. Rád bych věřil, že ten sandbox je jen navíc ke kvalitnímu RPG ale bojím se, že to spíš bude na jeho úkor.
  • ne diky, od Obsidianu nic nechci, banda vyzirku co neumi ani poradne udelat izometrickou hru.
  • Witcher má hrozné animace?
    Promiň, ale asi hrajeme jiné hry. Protože až na pár vyjímek, jdou z postav vidět city, emoce.
    Jako ano, animace u Ciri jsou slabé, ale jinak u většiny postav jsou na tak obsáhlou hru až dokonalé.
    Hlavně smysl pro detail, kdy vidláci maj málo zubů, jizvy, špínu. Trpaslíci zase zuby křivé, nebo Nilfgaldani pudr na obličeji (nemluvím o animacích, ale o smysl detailu)
    Ale já nemám k animacím jak obličejovým, tak i pohybových co vytknout ;)
  • Mart9
    Už vidim, jak mi budou nějaké potvory kazit příjemné budování městečka. Díky nechci. Vždyť v tom traileru se jenom střílelo.
  • Vypadá to tak dobře, že jsem dokonce ochoten si to stáhnout z torrentu a zahrát, hned jak to vyjde.
  • Nezbývá než doufat, že ti fušeři z Marylandu si nechají udělat pokračování od Obsidianu. Aspoň ušetřím prachy a můžu pár let počkat.
  • už aby to vyšlo. Jen když to vidím, tak bych si to rád zahrál... :-)
  • Souhlas. Vůdce křečků zabil *1*
  • To hodnocení neříká nic o těch hrách, spíše vypovída o bídě herní kritiky.
  • To je zase snůška nesmyslu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší