Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když chceš ducha Falloutu tak si zajdi na hřbitov :-)
  • Vsak bolo recene, ze stavat nemusis.
  • Pod 60 ti to nepadlo, ani kdyz si se zasekl v rohu a kamera ti najela par centaku od hlavy? Ted jeste tu o cerveny karkulce.
  • Preed
    Crafting v pohode,ale neviem ci housing a tower defense bolo to co chybalo falloutu,ja osobne som nikdy nevidel pointu stavat dom v hre pokial to nie je hlavna pointa hry,resp. tak v MMOcku.
  • EPICK!!! Pokud to nebude zabugovane a povede se to v pohodě tak je to 50% hra roku.
    Protože 50% má ještě u mě Witcher 3 :-)
  • Jaky je rozdil v grafice mezi F1 a F2? Az F3 ma modernejsi grafiku, ale rozhodne pro to neni oblibenejsi.
  • No nové konzoly majú celkom dosť zjednodenej DDR5 pamäte takže s textúrami by problém byť nemal, asi sa jednalo o nejaký skorší release a keď tá hra výjde tak to bude vyzerať lepšie hádam.
  • Ja hrajem witcher 3 na ultra aj s hairworks úplne bez problémov kde mi to pod 60 fps ani raz nespadlo...
    Witcher 3 má parádnu grafiku, ale porovnávať fantasy RPG s post apokalyptickým RPG ako Fallout 4 je tak trošku mimo čo sa týka celkového art designu, ale budiž ľudia už porovnávali dirt showdown s dirt rally.
  • tak pocitam, ze budou chtit aby to fachalo i na konzolich, takze nejake ultra textury cekej az od moderu
  • Boze hlavne ne hairworks od nvidie a vubec zadne optimalizace aby to zase podelaly jak s wit3 a slo to naprd aji na jejich grafikach...Svet bude daleko vetsi nez wit3.Grafika se mi libi ne jak ve wit3 je to takova omalovanka
  • Doba pokročila, tiež by som nebol úplne rád keby fallout 5 bol v rovnakej grafike ako F2 alebo F1, samozrejme som mal na mysli vylepšený izometrický pohľad, ako má trebárs Umbra, ktorá bude bežať na najnovšom cryengine. Hrateľnostne bol F3 a FNV na veľmi biednej úrovni, celé mi to pripadalo také kostrbaté a miestami až otrasné, jednoducho falloutu sedí strategický pohľad zhora a nie tento 3D fps model.
    Hairworks sa priam žiadajú aby boli zakryté tie low res textúry toho vlčiaka.
    Mne osobne sa Order 1886 náramne lúbil, ja som skôr na kvalitné single playerové kampane a hru som dokopy prešiel už 3 krát a nebol by som proti nejakej príbehovej expanzii, aj keď je možné že sa toho asi nedočkám.
  • Ristoro
    Podívej se na první gameplay z F3 a podívej se jak hra skutečně vypadá. Divím se, že vás tam kde jsi, pouští k počítači.
  • PreidaQ
    Jak to bude dobré jako hra je sice otázka, ale z ukázek jsem každopádně nadšený a těším se.
  • F1 a F2 se take obesly bez hairworks a dodnes na ne vzpominas. Nekdo se zameruje na grafiku, nekdo na atmosferu a nekdo na hratelnost. Jedno ovlivnuje druhe, je fajn, ze F4 nebude dalsi Order.
  • Celkovo ma to nejako nenadchlo, herný engine vyzerá sto krát lepšie ako ten otrasný engine z F3 a NV ale stále to je ako keby boli v bethesda game studios stále pozadu, celé mi to príde také nejaké nemastné neslané, aj keď je nasvietenie pekné tak stále to je také nejaké divné, hlavne ten pes ako keby tam ani nepatril, jeho textúry sú ohavné rozmazané, dúfam, že bethesda spolupracuje s nvidiou a urobí nejaké hairworks alebo niečo podobné, lebo zatiaľ to je ako pesť na oko tie textúry psa. Ale celkovo Fallout 4 vyzerá lepšie, chovanie zbraní a celkový pocit zo strielania je podstatne lepší ako u F3, kde to bol fakt otras, ale pochybujem, že Fallout 4 čo do kvality prekoná Fallout 2 či nebodaj Fallout 1....to sú pre mňa srdcovky. Možno Fallout 5 sa vráti k izometrickému pohľadu zhora, ktorý tejto hernej série svedčí najviac.
  • Fajn, mne se to libi. Preji si aby ta strategicka nadstavba byla poradne propracovana a komplexni. Aby to byl ekonomicky simulator, ktery se jen tak neomrzi.
  • Hele, to je zajímavý. Když budu na hru nadávat, tak jsem ovce. Na druhou stranu, když jí budu chválit, tak jsem taky ovce... hmm, jak z toho?
  • ...môže to byť dobrá hra, ale nebude to dobrý Fallout...
  • aby z toho nakonec nebyl kockopes, kdyz to dela od vseho neco, ale nic poradne...
  • A kde je podle tebe hranice kdy je to ještě pořád pokračování původní hry ?
    Pokud se díly točí kolem stejného děje,postavy, nebo světa (gothic, witcher, TES) tak budiž.
    Fallout 4 je pořád postapokaliptická hra, dělají na tom stejní vývojáři jako na trojce. Věci ve hře jsou taky stejné. Změny grafiky enginu, interface apod. jsou nutnost. Nové prvky hru mohou obohatit aniž by se zásadně zmenili zásadní principy. Souhlasím, že někdy všeho moc škodí, ale pesimismus bych nechal až budeme mít v ruce víc, než pár ofic. videí ...
    Chápu, že stavění vesnice a craftění všeho možného ve hře nebylo. Pravdou ale je, že jí to může dost slušně přidat na realističnosti ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší