Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navrhuji, aby hlavní dějová linka tohoto Falloutu pokračovala ve šlépějích předchozích Bethesdích dílů. Po problematice filtru na vodu a zrovnoprávnění uměláků by to mohlo být např. něco z transgenderu (Feryna by mohl vymyslet scénář) nebo jiný palčivý problém společnosti po nukleárním holokaustu, např. nedostatek lahví od Nuka-Coly... *1*
  • Mne by zajímalo, kdy se po jaderným útoku začli objevovat mutanti (podle autorů). Když po 20-25 lety po jaderném úderu jsou už všichni zmutovaní čile k světu (včetně super mutantů s rotačákama), tak to je tedy sakra fofr.
    • Kompost
      podla timelinu sa mutacie sposobene unikom FEV zo zasiahnutych vojenskych zariadeni a radiaciou zacali objavovat 2080, teda +- 3 roky po vojne. prvy masterov super mutant az 2103.
      • Máš tam chybu první pokusy Mastra začali až v roce 2137.
        To že Bethesda se*e na příběhovou osu je známo již od Falloutu 4
        • Kompost
          nemam, v roku 2137 ich master zacal iba masovo produkovat aby vytvoril armadu. tou dobou v klasickej podobe existovali uz cez 30 rokov, len ich bolo malo.
  • Sakra, to že je to tam zelené neřeším, to se dá zakecat změnou umístění hry, ale proč tam proboha to tam lítal drak nebo co to bylo ??
    • Grafici to pracně malovali pro Skyrim, tak se to přece nevyhodí... Lup do do Falloutu a je to. *1*
    • spíše to vypadá na zmutovaného netopejra
    • třeba to byl legendární Cazadore, alespoň nelítal pozpátku *4*

      jinak s tou zelenou máš pravdu, tímhle tempem se bude Fallout 5 odehrávat v deštném pralese
  • MalyZeli
    No nebyl sem moc stastnej kdyz sem porpve o tom slysel, ale po shlednuti jejich E3 se na to tesim, pokud tam budou kvalitni questy a pribeh, moznost zahrat si s kamosem je velice fajn pridavek.
    • Mne by zajímalo zda bude možnost to hrát celé jen s jedním kámošem (či dvěma). Tedy bez toho, aby někdo další mi kazil hru a jel to jen COOP s kámošem. Něco jako online na heslo, jen pro pozvané a nikdo cizí.
      • podle mě jo, založíš privátní dedicated server na heslo, jak píšeš
    • jj na kvalitní questy a príbeh je bethesda odborník
    • docela by mě zajímalo, zda bude hra podporovat mody, nebo jen ty ofiko placené, ale říkali že budou dedicated servery, už to dává naději trochu
  • Nevidel by som to až tak tragicky, veď keď to pojde hrať aj solo tak každý si tam najde to svoje.
    • On line hry sa vždy sústredia na niečo iné, než single player hry. To je proste fakt, lebo sú tam iné mechaniky. Hráč v single player si tvorí svoj svet, v on line svete prežívaš, plníš úlohy, ale netvoríš ho na svoj obraz.
      Nie je tu možné detailné vetvenie cez rozhovory, úlohy, náväzné úlohy a dopady rozhodnutí.
      Hoci som hral všetky diely (okrem Tactics) a znávodoval posledné hry detailne, tak túto jasne vynechám a bude dúfať, že ju vynechajú z kánonu hry.
    • Souhlas, pokud to ovsem neudelaj stylem Rustu... tzn., ze ten kdo nebude hrat nonstop nebude mit sanci proti ostatnim. Jestli jo, tak at si to strci za klobouk.
  • no konecne někdo otevrel oci:c))tak na videnou v pustine borci *4*
  • Johnny
    A co treba cely clanek o oznámeni TES VI?? to asi potěší více lidí :)
    • No ale když o něm víme přesně to co věděli všichni už před x lety ("Tes Vi vyjde") tak není o čem psát.
    • A co tam chcete napsat? Ze nekdy za dlouho vyjde, nikdo nevi kdy, ani kde se bude odehravat. To vse se vedelo i pred oznamenim. :)
      • tipoval bych Tamriel *4*
  • já se náhodou velice těším, mulťák od Berhesdy jsem si chtěl dát vždycky, survivaly a stavění mě baví, jasně neni to rpg jako starý Fallouty, ale to už neni delší dobu, za mě velké plus!
    • Jestli máš rád starý fallouty, a online hry, tak proč nezkusiš FOnline? Je to sice open beta, více méně F2 s úpravami a přidanými funkcemi.. hra je od hráčů pro hráče s povolením od Bethesdy.. hraju jí už asi 7-8 let a stále je co dělat a neomrzela mě ;-)
  • Zdupat v jedne prezentaci hned 3 franchise najednou, to chce opravdu talent. Fallout bude online humus, Prey DLC jeste neco horsiho a Elder scrolls mobilni hra.
    • nastesti tydyt zustal tydytem... *5*
  • To vypada na titul ¨zklamani roku¨.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit