Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tak, když Bugthesdě nestačí ikonickej titul koupit, vzít a jeho lore rozcápat na malinkatý kousíčky. Oni ty malinkatý kousíčky ještě vezmou, udělaj z nich online softcore survival křáp a nezapomenou se pochlubit tím, že to bude ještě 4x tak větší. To je dneska móda herního průmyslu? Chlubit se rozlohou mapy? Ubisoftu by jistě srdíčko zaplesalo, o tom žádná. No a samozřejmě je to Bethesda, takže pokud má bejt mapa ještě 4x tak velká, než předchozí barevné postapo, tak se s bugama roztrhne pytel, stejně tak jako s loading screenama. Do toho se potom ještě narvou DLC, battle royal, mikrotransakce a navrch nějaký ten creation whatever.

    Vás někoho bavilo stavit ty osady ve 4ce??? Však to se ani pořádně nedalo sesynchronizovat s osadníkama a než to vypadalo tak nějak reálně, tak v tom člověk utopil desítky hodin, protože každej milimetr tam něčemu vadil a skoro všechno byla překážka. Navíc mě fascinuje ten fakt, že ačkoliv se extrémně nadávalo na repetitivnost náhodně generovaných questů, tak tohle bude přímo festival takovejch questů, protože to bude online a rozhodně neočekávám SWTOR.

    Ať jdou radši dělat TES 6ku a na tenhle titul se už vykašlou. Né, že by mě teda TES nějak zajímalo, ale slyšel jsem, že po tom fandové hrozně moc prahnou, ačkoliv dost dobře nerozumím tomu, jak je to vlastně možný, když tenhle titul taky pohřbily nějakou online trotlovinou.
    • Ono tam neco slo stavet? Asi tak v pulce budovani opevneni mi to vynadalo, ze sem pouzil moc prvku ... lol. Jejich predstava opevneni totiz je, ze doprostred ulice postavis zataras, a kolem nic. Kdyz sem si chtel postavit vez, tak mi to prozmenu uz nekde ve 3tim patre vynadalo, ze sem moc vysoko ... a kdyz sem z toho 3tiho patra chtel strilet, tak kulky cestou dolu sublimovaly, takze dps = 0.

      Jo, taky sem po par hodinach mel asi 8 power armoru, do nich asi tak 100 baterek, ale vyrobit naboje do pusky ... nee, to prece v tom postapo svete nejde.

      BTW: Tohle bude vypadat PRESNE jako TESO. Vsechny mechaniky budou exaktne stejny, jen misto kouzel z hole budes sesilat plasmovy vyboje z pusky. A tvoje bydleni == instancovanej pididomek do kteryho si za $$$ budes moc dokoupit nefunkcni nabytek.
    • Já jsem naposledy hrál Fallout 4 na tu survival obtížnost a základny jsem stavěl hodně. Jsou potřeba, generujou věci na craft (tj. jsou navázaný na vývoj postavy), dají se v nich vydělávat peníze a přežít v pustině je těžký. Takže ano, třeba mě stavení osad ve čtyřce bavilo. Ale jak říkám, chce tu survival obtížnost, jinak je to v podstatě zbytečnost.

      Celkově si myslím, že spojit postapo s craftem a budováním docela dává smysl. A na rozdíl od Conan Exiles, ve Falloutu 4 byla k tomu stavění ještě celá velká hra - příběhy, questy atd. A stavění a sbírání věci na craft dál zaplňovalo svět Falloutu 4, takže nebyl tak herně prázdnej, jako ostatní open world hry.

      Samozřejmě, multiplayer, mobilní hry atd. - v tom už jde Fallout/Bethesda úplně mimo mě a o to zájem nemám, v tom souhlasím.
      • Mě ze začátku taky stavění bavilo, ale časem to došlo do takovýho stádia, že každou novou osadu jsem halabala odbyl tak, aby měli všechno co potřebujou a soustředil jsem se jen na to první město hned u vaultu. Nicméně, na novej fallout se těším.
  • Tak jsem rád, že jsem šel spát. Ze záznamu šli alespoň ty kecy přeskakovat.
  • Shame! Shame! Shame!
  • Johnny
    už i moje žena prohlásila "Oni dneska už dom*daj opravdu všechno"
  • takže tímto jde V.A.T.S. do háje
    • Ono už ve trojce bylo skoro k ničemu ...
      • No já hrál jen přes něj a to i 3-ku tak i Vegas. Je pravda, že na PS3. V reálným čase sem nebyl moc schopnej se trefit než se ke mně dostal nepřítel. Bez VATS bych to jinak moc nedával. Nicméně tahové souboje byly základem Falloutu. Pak to zprznili a teď je to úplně pryč. Kdyby se to nejmenovalo Fallout tak asi dobrý, ale teď už z toho nezbyde vůbec nic.
  • takže Rust z prostředí falloutu? to zní jako hodně blbej vtip
    • a nebo hodně dobrej nápad
  • A jaktoze je to tak zeleny?
    Prirode se evidentne dari.
    Japato? Maji nejaky vysvetleni?
    • nevím jaký je vliv radiace na prírodu, ale v hirosime i v cernobylu je normalne zelen. a to je jenom 70 let po válce. Navíc budou oblasti kam se radiace nerozšírila a nebyly zasaženy bombou, takže predpokládám, že lidé se budou shromaždovat tam. Takže rostliny i plodiny budou normálne rust, akorát budou radioaktivní. Ale to te nezabije ihned, jen by se zkrátila doba života rekneme o polovinu, lide by meli casteji rakovinu a pod. Navic puda se da vycistit.
      Ale je to jen hra takže to nemusí byt uplne presne. Ale taky bych si rád precetl nejaký článek který to popisuje.
      • Ucelem jaderny bomby neni ani tak neco radiacne zamorit, jako spis to znicit - predevsim tlakem/teplotou. V pripade celosvetovy valky by se zvedlo ovsem ohromny mnoztvi radioaktivniho prachu. Takze radiace by se zvedla celosvetove. Na zasazenych mistech vic, na nezasazenych min. Logicky. Zivotu to nijak zvlast vadit nemusi, proste se prizpusobi, ale kratkodobe (desitky let) budes mit proste narust nemoci (rakovina) budou se rodit mutanti (bez koncetin ... ).

        Radiace se vycistit neda, nektery castice se rozpadaji tisice let.

        Daleko vetsi problem jsou souvisejici veci - trebas ta jaderna zima. Ta by samo nevypadala tak, ze tyden po te bude vsude snih a led, to by trvalo roky.
    • Garden of eden creation kit.
      • Jenže by ho neměl kdo použít, když máš být jeden z prvních lidí, kteří se dostanou na povrch.
      • Ze by? To teda ale poradnej kit, na takovou plochu :)
      • Ale to bylo ve dvojce,tak takové věci ještě nevadili. Až od trojky začali být hráči háklivý a vyžadují realismus, kterým série nikdy neoplývala :-D Jinak to prý není ten starý dobrý Fallout (který mě ufo, mlucí krysu, geck a další kraviny)
        • Kazdy dite vi, ze carodejnice lita na kosteti ... nekdy teda na smetaku a vyjimecne na vysavaci ... kdyz zacne litat v tryskaci, bude si i to decko co sotva zvlada rikat mama klepat prstem na hlavu.
        • realizmus ne, jen základní vnitrní logiku *3*
    • Vygoogli si, jak vypada krajina kolem neslavne Cernobylske elektrarny a jak se tam dari divokym zviratum. Budes velmi prekvapen, jak dobre si priroda umi poradit s radiaci.
      • U Cernobylu jsem i byl. Ale tohle je Fallout.
        Nevim kolik bomb, globalni apokalypsa...
        A at uz by i tohle vypadalo ve skutecnosti jakkoli,
        zajima me vysvetleni v ramci nastavenyho univerza
  • Škoda, že je to mulťák, ta krajina vypadá pěkně.

    Tak snad příště.
  • Tak tenhle díl vynechám. Na papíře to může znít hezky. Ale při vývoji těchto her se vždycky zapomene na lidský faktor - že to bude plné uřvaných dětí, magorů co jsou tam jen aby zkazili hru ostaním (a na pc cheaterů). Bez takového zážitku se obejdu. Raději prkenný parťák v single hře a npc stojící na místě co jsou ale stále "in character", než online zážitek.
    • Zadni cheateri neexistujou, existujou lidi, ktery vyuzivaj pravidla stanoveny vyvojarema (a nikym jinym) na hranici moznosti. Kdyz ti dam brejle ktery videj skrz zdi a reknu ti, ze je nesmis pouzivat, budes me povazovat za magora, a zcela opravnene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit