Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.root.cz/clanky/minecraft-krychloidni-svet-neomezenych-moznosti/
    hra, které se v angličtině říká „Sandbox game“, což znamená, že nemá určený cíl a můžete v ní dělat, co chcete.

    To je přesně Sandbox. FC3 nikoliv :-)
  • teď mi došlo že to jede na xboxu, sakra ta grafika vypadá suprově.. pc verze určitě bude ještě vymazlenější, že by konečně hra který překoná grafikou crysis? ikdyž stylem grafiky to vypadá dost jako crysis :) to bude asi tou junglí
  • zase raz aktualny clanok.
  • Mutanti v 1čce byl jeden z mála důvodů,proč jsem tu hru hrál a mnohokrát dohrál,baví mě to víc než střílet furt lidi
    • neměli být původně v jedničce dinosauři? to by bylo mnohem lepší než mutanti, ti mi to taky trochu zkazili..
      • Původně byl Far Cry pouze demem pro grafický engine....jen se to vývojářům trochu zvrhtlo a popravdě se jim to zvrtlo moc pěkně.
    • mna praveze vtedy prestal bavit tak ako ked som to palil do ludi.
      • Presne tak, a to preto ze FC malo jednu z najlepsich AI v akcnych hrach. Potom, ked tam nabehli mutanti, ktori boli iba naprogramovani iba na "chod a trhaj", tak zabava klesla asi na polovicu. Ale aj tak je to jedna z najlepsich FPS vobec.
        • Ono hodně záleželo na obtížnosti, na kterou se to hrálo. Střední obtížnost byla ještě velmi lehká, nejvyšší dvě téměř nehratelné (i když za předposlední jsem to asi dohrál, za nejvyšší myslím ne).

          V té chvíli, kdy se objevily mutanti bylo o zábavu postaráno, protože vydržely neskutečně mnoho damadge. Nebyly to jen tupé terče jako na nižší obtížnosti a právě to střídání druhů nepřátel bylo pro hru ohromně osvěžující.

          Tak jako Far Cry mě snad bavilo jen Halo a Half-life
  • +10 +10 +10 T R A P A S !!! autoheal lehounke je to, co kdyby se fakt drzelo jen jedno tlacitko a hralo by se to samo. hra pro debilni decka
    • autoheal
      autosave
      autofight
      • no to je asi aby se to dalo hrát i na konzolích, nebo už fakt nevím. Dokážete si toto představit v doomu?Nějaký autoheal?...
  • FC 1 mě přestala bavit, právě díky mutantům. Z dvojky jsem byl nadšen moc mě bavila. Tak uvidíme s čím přijde 3, doufám, že ne s mutantama.
  • Taky nechápu ty, kteří dokola řeší mutanty. Sakra, bez toho by to nebylo ono! Všichni píšou jaká je ta dvojka stereotyp... A myslíte žeby jednička byla dobrou hrou bez mutantů? Nebyl by to náhodou taky ten STEREOTYP? Dle mého názoru: Far Cry bez mutantů, jako Half-Life bez zombie...
    • Cosi
      Far Cry jsem hrád do tý doby než se objevili v početnějším množství mutanti. Pak šla z disku.
    • V GTA taky nejsou mutanti a stereotyp žádný. Jednička bez mutantů by mě bavila víc. Neni nutné tohle cpát do hry stereotypu se dá vyhnout i jiným lepším způsobem.
      • Můj příspěvek byl alá fanoušek :). Far Cry "žeru", jedničku jsem dohrál několik krát a hraju pořád. Souhlasím s tím že stereotypu se vyhnout dá, ale zase je pravda že v době kdy je všude všechno je to těžší a težší.
  • Joooo respawn byl na ko*ot ale proc porad hledate nekde jen samy chyby?Idealni hra neexistuje a nikdy existovat nebude.Za dohrati to rozhodne stoji.Jak uz bylo psano konec mohl byti trosku stylovejsi a pompeznejsi ale Jako celek je to skvely.Rozlehlost, grafika,jizda v bugine, kuš, zasekavani kveru atd...A nejde srovnavat Jednicku a dvojku jsou to dve rozdilne hry.Jako je Crysis a crysis II.Porad cekam na DX11 ale stejneto bylo naprosto skvely pribeh grafarna atd...A pritom to nemelo s jednickou nic spolecneho. *4*
  • p.AdamoKitini
    Video z hrani DEMA nevypada vubec zle,libi se mi steatlh prvky,to ve dvojce nebylo.
    Snad se vyvojari vyhnou chybam ktere nasekali ve dvojce,a tim sileny respawn nepratel a jejich vydrz atd.
    Jedine nam ted zbyva cekat a nechat se prekvapit jak to vse dopadne.
  • Kaslem na hry s blbymi skriptami, pretoze ma to uz prestava bavit hrat. Dufam, ze budu existovat aj vynimky, pretoze takto akurat postupne stracam zaujem o hry. *9*
    • Asi tak hraji hry od 11 a ted mi je 15 a nejradsi bych zacal hrat hry co jsem hral v 11 asi je to starnutim nevim, ale fakt ty hry jsou nudný
      • heh :) ja v 11 paril textove agentury na didaktiku a arkady nahravane jeste z magnetofonove pasky :) ... ty bych si sice klido dal znova na mobilu, ale za nejaky ten pokrok jsem docela vdecny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit